Antrenör
Mülayim Anat
Mülayim Anat'ın atları son 12 ayda 49 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 29 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (27 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mülayim Anat antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 45 | 11 | 9 | 8 | %24,4 | %62,2 | – |
| Son 12 ay | 49 | 11 | 10 | 8 | %22,4 | %59,2 | – |
| 2020'den bu yana | 254 | 41 | 42 | 25 | %16,1 | %42,5 | −%24,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 45 | 11 | 9 | 8 | %24,4 | %62,2 |
| 2025 | 30 | 6 | 6 | 3 | %20,0 | %50,0 |
| 2024 | 60 | 12 | 11 | 7 | %20,0 | %50,0 |
| 2020 | 119 | 12 | 16 | 7 | %10,1 | %29,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 27 | 6 | 6 | 5 | %22,2* | %63,0* |
| İzmir | 6 | 3 | 0 | 2 | 3/6 | 5/6 |
| İstanbul | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Ankara | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Antalya | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 27 | 5 | 5 | 5 | %18,5* | %55,6* |
| Kum · Normal | 10 | 1 | 2 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| Sentetik · Normal | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| 1201–1600 m | 14 | 5 | 3 | 0 | %35,7* | %57,1* |
| 1601–2000 m | 21 | 4 | 3 | 3 | %19,0* | %47,6* |
| 2001+ m | 10 | 2 | 4 | 3 | %20,0* | %90,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 31 | 6 | 6 | 4 | %19,4 | %51,6 |
| Arap | 18 | 5 | 4 | 4 | %27,8* | %72,2* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 14 | 2 | 4 | 2 | %14,3* | %57,1* |
| Şartlı | 14 | 4 | 2 | 4 | %28,6* | %71,4* |
| Maiden | 7 | 3 | 0 | 0 | 3/7 | 3/7 |
| Satış | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| KV-7 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| KV-8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 90 | 10 | 13 | 5 | %11,1 | %31,1 |
| Ankara | 68 | 12 | 12 | 9 | %17,6 | %48,5 |
| Kocaeli | 37 | 5 | 3 | 4 | %13,5 | %32,4 |
| Bursa | 32 | 6 | 8 | 5 | %18,8 | %59,4 |
| Antalya | 19 | 4 | 6 | 0 | %21,1* | %52,6* |
| İzmir | 8 | 4 | 0 | 2 | 4/8 | 6/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 79 | 15 | 11 | 9 | %19,0 | %44,3 |
| Kum · Normal | 76 | 11 | 12 | 11 | %14,5 | %44,7 |
| Sentetik · Normal | 68 | 8 | 13 | 3 | %11,8 | %35,3 |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Ağır | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 2 | 6 | 5 | %6,9* | %44,8* |
| 1201–1600 m | 115 | 17 | 13 | 7 | %14,8 | %32,2 |
| 1601–2000 m | 67 | 15 | 12 | 7 | %22,4 | %50,7 |
| 2001+ m | 43 | 7 | 11 | 6 | %16,3 | %55,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 147 | 23 | 26 | 14 | %15,6 | %42,9 |
| Arap | 107 | 18 | 16 | 11 | %16,8 | %42,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 85 | 19 | 14 | 9 | %22,4 | %49,4 |
| Handikap | 73 | 9 | 16 | 7 | %12,3 | %43,8 |
| Maiden | 45 | 8 | 2 | 2 | %17,8 | %26,7 |
| KV-7 | 10 | 0 | 5 | 2 | %0,0* | %70,0* |
| Satış | 10 | 3 | 1 | 2 | %30,0* | %60,0* |
| KV-8 | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| G | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| KV-6 | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| Maiden/Satış | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çankaya | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| M. Bilgin | 7 | 3 | 2 | 2 | 3/7 | 7/7 |
| N. Avci | 6 | 4 | 0 | 0 | 4/6 | 4/6 |
| M. Çiçek | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Y. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| E. Bozdağ | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| G. Kocakaya | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| S. Çelik | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| O. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| A. Kurşun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Siyah Kuş | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| Blackfyre | 6 | 1 | 3 | 0 | 1/6 | 4/6 |
| Zambucca | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Shaera | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Taşan | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Koçinoğlu | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
| Men Dakka Dukka | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| Sheep Stealer | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Morghul | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Archonei | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Siyah Kuş | A. Kurşun | 11/13 | 3,10 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Koçinoğlu | N. Avci | 1/7 | 4,05 |
| 26.10.2026 | Bursa | KV-7 | 1700 Çim | Naerys | M. Bilgin | 2/7 | 2,40 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Çim | Siyah Kuş | G. Kocakaya | 3/12 | 2,45 |
| 05.10.2026 | Bursa | Satış 1 | 2000 Çim | Shaera | K. Tokaçoğlu | 9/13 | 5,75 |
| 02.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Çim | Koçinoğlu | M. Bilgin | 3/7 | 2,95 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | KV-8 | 1900 Kum | Taşan | A. Yıldız | 4/8 | 7,40 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 2100 Çim | Blackfyre | Ö. Yıldırım | 2/10 | 1,95 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Shaera | M. Çiçek | 7/15 | 5,70 |
| 19.09.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Koçinoğlu | M. Bilgin | 1/10 | 2,10 |
| 14.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Archonei | M. Bilgin | 3/11 | 7,10 |
| 10.09.2026 | İzmir | KV-8 | 2000 Kum | Taşan | M. Kaya | 6/11 | 2,80 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Siyah Kuş | G. Kocakaya | 1/10 | 2,45 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Çim | Vaella | Y. Gökçe | 3/14 | 3,00 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Shaera | M. Çiçek | 1/15 | 1,70 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Zambucca | B. Mırık | 12/15 | 59,75 |
| 28.08.2026 | Bursa | KV-6 | 2000 Çim | Siyah Kuş | S. Çelik | 2/9 | 4,00 |
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Blackfyre | S. Çelik | 2/8 | 2,50 |
| 24.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Çim | Men Dakka Dukka | M. Bilgin | 2/12 | 1,80 |
| 21.08.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1700 Çim | Zambucca | E. Kadirler | 10/18 | 72,75 |
Sık sorulanlar
Mülayim Anat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 45 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mülayim Anat'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Mülayim Anat en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 27 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.