Antrenör
Mehmet Yavuz Kılınç
Mehmet Yavuz Kılınç'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Yavuz Kılınç antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 1533 | 178 | 155 | 177 | %11,6 | %33,3 | −%26,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 19.09.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69 | 9 | 12 | 9 | %13,0 | %43,5 |
| 2024 | 157 | 22 | 19 | 22 | %14,0 | %40,1 |
| 2023 | 271 | 26 | 31 | 25 | %9,6 | %30,3 |
| 2022 | 504 | 65 | 50 | 57 | %12,9 | %34,1 |
| 2021 | 397 | 37 | 31 | 49 | %9,3 | %29,5 |
| 2020 | 135 | 19 | 12 | 15 | %14,1 | %34,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 629 | 73 | 69 | 69 | %11,6 | %33,5 |
| Ankara | 540 | 48 | 51 | 62 | %8,9 | %29,8 |
| Şanlıurfa | 229 | 29 | 21 | 33 | %12,7 | %36,2 |
| İstanbul | 76 | 14 | 4 | 9 | %18,4 | %35,5 |
| Kocaeli | 26 | 5 | 6 | 3 | %19,2* | %53,8* |
| Diyarbakır | 21 | 5 | 2 | 1 | %23,8* | %38,1* |
| Bursa | 6 | 3 | 1 | 0 | 3/6 | 4/6 |
| Antalya | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Elazığ | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 770 | 87 | 78 | 95 | %11,3 | %33,8 |
| Çim · Normal | 531 | 56 | 53 | 55 | %10,5 | %30,9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 56 | 7 | 5 | 8 | %12,5 | %35,7 |
| Kum · Nemli | 41 | 7 | 2 | 6 | %17,1 | %36,6 |
| Kum · Islak | 34 | 7 | 7 | 3 | %20,6 | %50,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 25 | 3 | 3 | 0 | %12,0* | %24,0* |
| Sentetik · Normal | 23 | 7 | 2 | 5 | %30,4* | %60,9* |
| Çim · Yumuşak | 19 | 2 | 1 | 1 | %10,5* | %21,1* |
| Çim · Ağır | 18 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %11,1* |
| Kum · Sulu | 12 | 2 | 3 | 2 | %16,7* | %58,3* |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 348 | 44 | 27 | 37 | %12,6 | %31,0 |
| 1201–1600 m | 716 | 75 | 73 | 83 | %10,5 | %32,3 |
| 1601–2000 m | 355 | 43 | 46 | 47 | %12,1 | %38,3 |
| 2001+ m | 114 | 16 | 9 | 10 | %14,0 | %30,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1043 | 111 | 91 | 117 | %10,6 | %30,6 |
| İngiliz | 490 | 67 | 64 | 60 | %13,7 | %39,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 511 | 67 | 54 | 64 | %13,1 | %36,2 |
| Handikap | 459 | 47 | 44 | 51 | %10,2 | %30,9 |
| Maiden | 332 | 25 | 29 | 35 | %7,5 | %26,8 |
| Satış | 69 | 6 | 12 | 9 | %8,7 | %39,1 |
| KV-6 | 35 | 6 | 5 | 5 | %17,1 | %45,7 |
| KV-7 | 31 | 6 | 1 | 4 | %19,4 | %35,5 |
| KV-8 | 28 | 2 | 4 | 4 | %7,1* | %35,7* |
| G | 24 | 4 | 0 | 2 | %16,7* | %25,0* |
| A | 20 | 9 | 4 | 1 | %45,0* | %70,0* |
| Maiden/Satış | 12 | 4 | 0 | 1 | %33,3* | %41,7* |
| KV-9 | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| KV-18 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Binici | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2025 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Nergislik Tay | A. Kurşun | 16/22 | 34,45 |
| 14.09.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Sentetik | Kader Gücü | E. Çankaya | 4/12 | 4,75 |
| 14.09.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Sentetik | Le Patron | E. Bozdağ | 5/12 | 4,75 |
| 12.09.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Siyah Pençe | E. Çankaya | 1/10 | 3,90 |
| 04.09.2025 | Ankara | G 2 | 1400 Çim | Nergislik Tay | E. Çankaya | 7/8 | 25,60 |
| 03.09.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Le Patron | E. Çankaya | 1/10 | 10,75 |
| 03.09.2025 | İstanbul | Handikap 21 | 1400 Çim | Fermander | Y. Gümüş | 8/12 | 40,05 |
| 02.09.2025 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Çim | Mir Kartalı | H. Çizik | 1/8 | 6,20 |
| 02.09.2025 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Çim | Çöl Paşa | F. Sansar | 4/8 | 5,25 |
| 30.08.2025 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Başkara | U. Temur | 8/11 | 51,55 |
| 29.08.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Siyah Pençe | M. Çelik | 1/12 | 2,05 |
| 26.08.2025 | Kocaeli | KV-6 | 1500 Kum | Kader Gücü | M. Bilgin | 1/9 | 2,35 |
| 26.08.2025 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Silence Of Reality | B. Gökçe | 7/9 | 15,35 |
| 23.08.2025 | Ankara | Handikap 14 | 1300 Çim | Nergislik Tay | M. Çelik | 2/10 | 5,05 |
| 23.08.2025 | Ankara | Satış 3 | 1400 Çim | Başkara | F. Çetinbaş | 7/9 | 62,00 |
| 21.08.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Siyah Pençe | M. Çiçek | 2/9 | 4,45 |
| 19.08.2025 | Kocaeli | KV-6 | 1400 Kum | Hızlı Gör | E. Aktuğ | 4/7 | 50,80 |
| 19.08.2025 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1700 Kum | Le Patron | M. Çiçek | 2/10 | 6,55 |
| 16.08.2025 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Pink Venom | M. Arslan | 13/13 | 53,65 |
| 16.08.2025 | Ankara | Handikap 14 | 1400 Çim | Devlethan | E. Çizik | 2/9 | 9,10 |
Sık sorulanlar
Mehmet Yavuz Kılınç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Yavuz Kılınç'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 19.09.2025, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.