Antrenör
Mehmet Güneş
Mehmet Güneş'ın atları son 12 ayda 69 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (55 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Güneş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 53 | 3 | 3 | 4 | %5,7 | %18,9 | +%0,3 |
| Son 12 ay | 69 | 4 | 4 | 5 | %5,8 | %18,8 | −%18,5 |
| 2020'den bu yana | 478 | 47 | 43 | 46 | %9,8 | %28,5 | −%33,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 53 | 3 | 3 | 4 | %5,7 | %18,9 |
| 2025 | 68 | 3 | 3 | 5 | %4,4 | %16,2 |
| 2024 | 60 | 11 | 5 | 7 | %18,3 | %38,3 |
| 2023 | 74 | 5 | 9 | 5 | %6,8 | %25,7 |
| 2022 | 52 | 3 | 6 | 6 | %5,8 | %28,8 |
| 2021 | 102 | 10 | 9 | 14 | %9,8 | %32,4 |
| 2020 | 69 | 12 | 8 | 5 | %17,4 | %36,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 55 | 4 | 2 | 5 | %7,3 | %20,0 |
| Ankara | 14 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %14,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 34 | 3 | 2 | 2 | %8,8 | %20,6 |
| Çim · Normal | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Sentetik · Normal | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| 1201–1600 m | 28 | 1 | 2 | 3 | %3,6* | %21,4* |
| 1601–2000 m | 19 | 2 | 0 | 1 | %10,5* | %15,8* |
| 2001+ m | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 63 | 4 | 4 | 4 | %6,3 | %19,0 |
| İngiliz | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 39 | 1 | 2 | 3 | %2,6 | %15,4 |
| Şartlı | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| Maiden | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Satış | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Maiden/Satış | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 245 | 23 | 19 | 26 | %9,4 | %27,8 |
| Ankara | 228 | 23 | 24 | 20 | %10,1 | %29,4 |
| İstanbul | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 233 | 26 | 20 | 24 | %11,2 | %30,0 |
| Çim · Normal | 152 | 13 | 15 | 13 | %8,6 | %27,0 |
| Kum · Nemli | 25 | 1 | 2 | 2 | %4,0* | %20,0* |
| Kum · Islak | 14 | 2 | 2 | 0 | %14,3* | %28,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 4 | 1 | 1 | %36,4* | %54,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Ağır | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 79 | 7 | 5 | 8 | %8,9 | %25,3 |
| 1201–1600 m | 258 | 27 | 22 | 24 | %10,5 | %28,3 |
| 1601–2000 m | 90 | 9 | 10 | 7 | %10,0 | %28,9 |
| 2001+ m | 51 | 4 | 6 | 7 | %7,8 | %33,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 378 | 40 | 34 | 37 | %10,6 | %29,4 |
| İngiliz | 100 | 7 | 9 | 9 | %7,0 | %25,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 182 | 19 | 17 | 18 | %10,4 | %29,7 |
| Maiden | 122 | 9 | 9 | 16 | %7,4 | %27,9 |
| Şartlı | 116 | 12 | 14 | 8 | %10,3 | %29,3 |
| Satış | 30 | 3 | 2 | 3 | %10,0 | %26,7 |
| Maiden/Satış | 8 | 3 | 1 | 0 | 3/8 | 4/8 |
| KV-6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Sansar | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| N. Demir | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| S. Çelik | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| E. Cankılıç | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| M. Murtoğlu | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| S. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Çizik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Kıyak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Coşkun | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| R. Kurt | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vetcihan | 24 | 1 | 0 | 1 | %4,2* | %8,3* |
| Salamcı Hayrettin | 16 | 2 | 1 | 2 | %12,5* | %31,3* |
| Kraliçeanna | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Pıpo Dayı | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kanarhan | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ferat | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Altıneken | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Teyar | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Raynart | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Şahika Hanım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Pıpo Dayı | M. Coşkun | 13/16 | 57,40 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1900 Sentetik | Salamcı Hayrettin | S. Çelik | 13/13 | 19,20 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 2100 Kum | Vetcihan | R. Kurt | 6/12 | 9,50 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 2100 Kum | Salamcı Hayrettin | E. Cankılıç | 12/12 | 9,50 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Pıpo Dayı | S. Çelik | 4/9 | 12,80 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Sentetik | Salamcı Hayrettin | S. Çelik | 6/16 | 19,60 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Pıpo Dayı | F. Sansar | 4/13 | 17,50 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Vetcihan | S. Çelik | 9/12 | 14,15 |
| 29.09.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1800 Kum | Vetcihan | N. Demir | 5/9 | 8,35 |
| 27.09.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Pıpo Dayı | M. Coşkun | 3/11 | 9,85 |
| 20.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Vetcihan | F. Sansar | 9/15 | 3,35 |
| 20.09.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Pıpo Dayı | F. Sansar | 5/11 | 41,70 |
| 13.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1900 Sentetik | Vetcihan | F. Sansar | 3/18 | 9,15 |
| 03.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Raynart | M. Çelik | 2/8 | 7,45 |
| 30.08.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Kum | Vetcihan | F. Sansar | 4/18 | 16,60 |
| 13.08.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Kum | Vetcihan | F. Sansar | 4/11 | 42,85 |
| 30.07.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1900 Çim | Vetcihan | S. Yazıcıoğlu | 10/12 | 57,40 |
| 21.07.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Pıpo Dayı | E. Çizik | 5/10 | 26,30 |
| 21.07.2026 | Ankara | Handikap 14 | 2000 Kum | Vetcihan | R. Kurt | 6/10 | 19,35 |
| 14.07.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Çim | Altıneken | İ. Yıldırım | 13/13 | 21,65 |
Sık sorulanlar
Mehmet Güneş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 53 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Güneş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.11.2026, Adana.
Mehmet Güneş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 55 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.