Apranti (AP)AP nedir?
Batuhan Okande
Batuhan Okande son 12 ayda 11 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (4 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Batuhan Okande jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 2 | 0 | 4 | %20,0* | %60,0* | – |
| Son 12 ay | 11 | 2 | 0 | 4 | %18,2* | %54,5* | – |
| 2020'den bu yana | 168 | 7 | 9 | 8 | %4,2 | %14,3 | −%61,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 24.10.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 2 | 0 | 4 | %20,0* | %60,0* |
| 2025 | 24 | 2 | 4 | 0 | %8,3* | %25,0* |
| 2024 | 24 | 3 | 4 | 2 | %12,5* | %37,5* |
| 2023 | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| 2022 | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2021 | 61 | 0 | 1 | 0 | %0,0 | %1,6 |
| 2020 | 28 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Elazığ | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
| Diyarbakır | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 8 | 2 | 0 | 2 | 2/8 | 4/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1601–2000 m | 9 | 2 | 0 | 4 | 2/9 | 6/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| İngiliz | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 109 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %4,6 |
| Diyarbakır | 21 | 4 | 3 | 2 | %19,0* | %42,9* |
| Elazığ | 16 | 2 | 2 | 2 | %12,5* | %37,5* |
| Ankara | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Şanlıurfa | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 98 | 7 | 7 | 4 | %7,1 | %18,4 |
| Çim · Normal | 53 | 0 | 2 | 0 | %0,0 | %3,8 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 1 | 1 | 0 | %3,3 | %6,7 |
| 1201–1600 m | 56 | 0 | 1 | 3 | %0,0 | %7,1 |
| 1601–2000 m | 71 | 6 | 7 | 5 | %8,5 | %25,4 |
| 2001+ m | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 92 | 2 | 7 | 5 | %2,2 | %15,2 |
| İngiliz | 76 | 5 | 2 | 3 | %6,6 | %13,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Z. Akdemir | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| M. Gündüz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Demirkapu | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| M. Doğan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Buluç | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| H. Tekinalp | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Akıl | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| A. Akbaba | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Uğur Meleği | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Informaction | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Sense Of Victory | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maybe For Us | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Gayecan | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Akgold Datça | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Trader | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Yılmakızım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ogibor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Öznilay | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1700 Kum | Uğur Meleği | Z. Akdemir | 3/7 | 4,50 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1900 Kum | Informaction | Z. Akdemir | 1/7 | 20,00 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Sense Of Victory | M. Gündüz | 9/9 | 19,30 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Maybe For Us | M. Gündüz | 9/9 | 28,65 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 2000 Kum | Gayecan | B. Demirkapu | 3/8 | 4,90 |
| 22.08.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1700 Kum | Akgold Datça | M. Doğan | 7/8 | 10,30 |
| 29.07.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1800 Kum | Trader | M. Buluç | 3/7 | 9,00 |
| 26.04.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Çim | Yılmakızım | H. Tekinalp | 4/12 | 23,30 |
| 23.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Ogibor | F. Akıl | 3/9 | 6,70 |
| 18.02.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Öznilay | B. Demirkapu | 1/9 | 4,35 |
| 16.12.2025 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Yolkıran | A. Akbaba | 9/12 | 19,55 |
| 20.10.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Hışman In My Heart | T. Çizik | 12/12 | 5,50 |
| 15.10.2025 | Elazığ | Handikap 15 | 1800 Kum | Deniz Sesi | D. Demirkapu | 10/13 | 9,60 |
| 15.10.2025 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Bitirim Seda | D. Demirkapu | 2/6 | 16,50 |
| 28.09.2025 | Adana | Şartlı 3 | 1800 Çim | Husrev | Z. Akdemir | 2/7 | 17,65 |
| 25.08.2025 | Elazığ | Handikap 15 | 1800 Kum | Clouded Hill | M. Susen | 9/9 | 7,10 |
| 13.08.2025 | Elazığ | Şartlı 3 | 1900 Kum | Reşo hat | H. Atakaya | 5/6 | 12,55 |
| 23.07.2025 | Elazığ | Şartlı 3 | 1700 Kum | Sonsilah | S. Yıldız | 6/8 | 29,80 |
| 19.07.2025 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1700 Kum | Mazlum Ağa | M. Barcin | 7/11 | 13,55 |
| 19.07.2025 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 2000 Kum | Yılmaşahım | İ. Atmaca | 2/5 | 1,65 |
Sık sorulanlar
Batuhan Okande bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 10 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Batuhan Okande bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 24.10.2026, Diyarbakır.
Batuhan Okande en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 4 koşu, 1 birincilik.
Batuhan Okande apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.