Jokey
Hikmet Sarıdal
Hikmet Sarıdal son 12 ayda 52 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 10 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (40 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hikmet Sarıdal jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 | 1 | 3 | 1 | %3,6* | %17,9* | – |
| Son 12 ay | 52 | 1 | 5 | 4 | %1,9 | %19,2 | −%78,6 |
| 2020'den bu yana | 897 | 39 | 56 | 62 | %4,3 | %17,5 | −%59,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 15.06.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 | 1 | 3 | 1 | %3,6* | %17,9* |
| 2025 | 147 | 3 | 7 | 9 | %2,0 | %12,9 |
| 2024 | 71 | 2 | 2 | 4 | %2,8 | %11,3 |
| 2023 | 149 | 9 | 13 | 12 | %6,0 | %22,8 |
| 2022 | 169 | 5 | 8 | 10 | %3,0 | %13,6 |
| 2021 | 206 | 13 | 12 | 15 | %6,3 | %19,4 |
| 2020 | 127 | 6 | 11 | 11 | %4,7 | %22,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 40 | 1 | 4 | 4 | %2,5 | %22,5 |
| Diyarbakır | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Elazığ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 48 | 1 | 4 | 4 | %2,1 | %18,8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| 1201–1600 m | 18 | 1 | 0 | 2 | %5,6* | %16,7* |
| 1601–2000 m | 23 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %21,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 39 | 1 | 5 | 2 | %2,6 | %20,5 |
| Arap | 13 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %15,4* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 575 | 28 | 34 | 35 | %4,9 | %16,9 |
| Elazığ | 158 | 6 | 10 | 15 | %3,8 | %19,6 |
| Diyarbakır | 154 | 5 | 12 | 12 | %3,2 | %18,8 |
| Adana | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 851 | 37 | 52 | 59 | %4,3 | %17,4 |
| Kum · Nemli | 27 | 2 | 4 | 2 | %7,4* | %29,6* |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 302 | 6 | 15 | 19 | %2,0 | %13,2 |
| 1201–1600 m | 238 | 11 | 16 | 12 | %4,6 | %16,4 |
| 1601–2000 m | 339 | 18 | 24 | 30 | %5,3 | %21,2 |
| 2001+ m | 18 | 4 | 1 | 1 | %22,2* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 462 | 18 | 21 | 26 | %3,9 | %14,1 |
| İngiliz | 435 | 21 | 35 | 36 | %4,8 | %21,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Zengin | 12 | 1 | 4 | 0 | %8,3* | %41,7* |
| S. Altundağ | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| M. Sarıdal | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| E. Açmaz | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Altın | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| İ. Atmaca | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| C. Şahin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Balta | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| R. Kaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Altın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kutup Kızı | 11 | 1 | 3 | 1 | %9,1* | %45,5* |
| Şeriff Taytıss | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Chikyu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kıng Sergen | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| Yağmur Ece | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Cihan Baba | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Foça Storm | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sarged | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Godspeed | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Alyacan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Godspeed | R. Kaya | 10/16 | 18,15 |
| 13.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1900 Kum | Alyacan | E. Altın | 14/14 | 51,45 |
| 13.06.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1200 Kum | Mon Nia | S. Altundağ | 13/15 | 24,70 |
| 10.06.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Zeynep Dream | S. Altundağ | 14/14 | 46,75 |
| 10.06.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1700 Kum | Kutup Kızı | S. Altundağ | 8/13 | 11,55 |
| 10.06.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Elifgökçem | E. Açmaz | 13/13 | 60,95 |
| 08.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Kıng Sergen | A. Zengin | 2/8 | 5,15 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1900 Kum | Strawberry Lady | E. Açmaz | 14/16 | 64,40 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Toprak Çiçeği | S. Altundağ | 14/14 | 23,70 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1800 Kum | Yakoo | S. Altundağ | 12/12 | 8,20 |
| 23.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1100 Kum | Kıng Sergen | A. Zengin | 2/7 | 5,00 |
| 23.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1100 Kum | Nesih Ağa | A. Zengin | 7/7 | 25,80 |
| 23.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Hurricane Woman | E. Açmaz | 13/14 | 39,80 |
| 23.05.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 2000 Kum | King Ensar | S. Altundağ | 6/13 | 29,90 |
| 18.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Yağmur Ece | E. Açmaz | 6/11 | 26,95 |
| 04.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1100 Kum | Yağmur Ece | E. Açmaz | 8/11 | 16,25 |
| 20.04.2026 | Şanlıurfa | KV-7 | 1900 Kum | Kutup Kızı | S. Altundağ | 6/15 | 20,80 |
| 13.04.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Kutup Kızı | S. Altundağ | 7/16 | 20,85 |
| 30.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 17 | 1900 Kum | Kutup Kızı | S. Altundağ | 3/15 | 14,10 |
| 23.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | Chikyu | M. Sarıdal | 10/17 | 41,95 |
Sık sorulanlar
Hikmet Sarıdal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 28 koşuda 1 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hikmet Sarıdal bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 15.06.2026, Şanlıurfa.
Hikmet Sarıdal en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 40 koşu, 1 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.