Apranti (AP)AP nedir?
Mazlum Pir Demir
Mazlum Pir Demir son 12 ayda 59 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok Diyarbakır'da koştu (35 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mazlum Pir Demir jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 59 | 2 | 2 | 4 | %3,4 | %13,6 | −%74,8 |
| Son 12 ay | 59 | 2 | 2 | 4 | %3,4 | %13,6 | −%74,8 |
| 2020'den bu yana | 329 | 26 | 25 | 30 | %7,9 | %24,6 | −%42,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 24.08.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 59 | 2 | 2 | 4 | %3,4 | %13,6 |
| 2025 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2024 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| 2023 | 19 | 1 | 2 | 2 | %5,3* | %26,3* |
| 2021 | 99 | 9 | 8 | 8 | %9,1 | %25,3 |
| 2020 | 141 | 14 | 13 | 15 | %9,9 | %29,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Diyarbakır | 35 | 1 | 0 | 3 | %2,9 | %11,4 |
| Şanlıurfa | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| Elazığ | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 52 | 1 | 2 | 3 | %1,9 | %11,5 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 2 | 1 | 3 | %10,0* | %30,0* |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| 1601–2000 m | 31 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %3,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 31 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %9,7 |
| Arap | 28 | 2 | 0 | 3 | %7,1* | %17,9* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 152 | 17 | 16 | 14 | %11,2 | %30,9 |
| Şanlıurfa | 56 | 3 | 3 | 3 | %5,4 | %16,1 |
| Diyarbakır | 54 | 2 | 0 | 4 | %3,7 | %11,1 |
| Bursa | 25 | 1 | 4 | 5 | %4,0* | %40,0* |
| İstanbul | 24 | 1 | 1 | 2 | %4,2* | %16,7* |
| Elazığ | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 254 | 20 | 19 | 25 | %7,9 | %25,2 |
| Kum · Nemli | 27 | 2 | 2 | 1 | %7,4* | %18,5* |
| Kum · Islak | 17 | 3 | 3 | 1 | %17,6* | %41,2* |
| Sentetik · Normal | 16 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %12,5* |
| Çim · Normal | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 86 | 8 | 4 | 10 | %9,3 | %25,6 |
| 1201–1600 m | 128 | 12 | 12 | 16 | %9,4 | %31,3 |
| 1601–2000 m | 110 | 6 | 8 | 4 | %5,5 | %16,4 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 195 | 19 | 19 | 22 | %9,7 | %30,8 |
| İngiliz | 134 | 7 | 6 | 8 | %5,2 | %15,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Tekinalp | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| M. Kaya | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| E. Açmaz | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| M. Sarıdal | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| M. Buluç | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| B. Demirkapu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Y. Baysal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| S. Karakeçili | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Zengin | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Z. Akdemir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Naduh | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Hot Sugar | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kıng Sergen | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| My Iron | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Otto Moye | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Princess Girl | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kara Maho | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Gayecan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kızım Bindal | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Fatihin Kızı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1800 Kum | Melis Hanım | M. Buluç | 7/7 | 4,05 |
| 15.08.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Baltimore | Y. Baysal | 3/12 | 9,60 |
| 15.08.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1900 Kum | King Genaral | H. Tekinalp | 8/8 | 19,45 |
| 08.08.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 2000 Kum | My Iron | H. Tekinalp | 9/12 | 26,25 |
| 08.08.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 2000 Kum | Ünsalbeyim | H. Tekinalp | 9/9 | 4,70 |
| 08.08.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Lion Dubai | M. Kaya | 11/11 | 123,25 |
| 01.08.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1200 Kum | Naduh | H. Tekinalp | 11/15 | 60,05 |
| 29.07.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Otto Moye | E. Açmaz | 10/10 | 34,85 |
| 25.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1700 Kum | Paskalovıc | M. Doğan | 4/15 | 33,25 |
| 25.07.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1700 Kum | Hot Sugar | H. Tekinalp | 4/7 | 15,35 |
| 25.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1700 Kum | Princess Girl | T. Aydın | 7/11 | 13,80 |
| 25.07.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 2000 Kum | Vadi Güzeli | S. Karakeçili | 10/11 | 27,65 |
| 18.07.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1700 Kum | Kral Ahmet | Y. Baysal | 12/13 | 24,70 |
| 18.07.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Princess Girl | H. Tekinalp | 3/9 | 27,40 |
| 18.07.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | High Symphony | M. Kaya | 12/15 | 38,20 |
| 13.07.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1900 Kum | Naduh | M. Buluç | 9/14 | 28,60 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Otto Moye | E. Açmaz | 13/15 | 39,90 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Gümüşçelik | E. Açmaz | 1/8 | 3,25 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1900 Kum | Çevik Prenses | M. Buluç | 5/8 | 18,80 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 2000 Kum | Şeşensultanı | M. Subay | 13/15 | 17,05 |
Sık sorulanlar
Mazlum Pir Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 59 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mazlum Pir Demir bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 24.08.2026, Elazığ.
Mazlum Pir Demir en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Diyarbakır'da: 35 koşu, 1 birincilik.
Mazlum Pir Demir apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.