Antrenör
Mecit Soykuvvet
Mecit Soykuvvet'ın atları son 12 ayda 12 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (9 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mecit Soykuvvet antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* | – |
| Son 12 ay | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* | – |
| 2020'den bu yana | 457 | 59 | 42 | 42 | %12,9 | %31,3 | −%29,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 18.10.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| 2025 | 39 | 6 | 4 | 1 | %15,4 | %28,2 |
| 2024 | 25 | 2 | 2 | 5 | %8,0* | %36,0* |
| 2023 | 143 | 12 | 11 | 11 | %8,4 | %23,8 |
| 2022 | 108 | 15 | 10 | 11 | %13,9 | %33,3 |
| 2021 | 93 | 20 | 10 | 7 | %21,5 | %39,8 |
| 2020 | 38 | 3 | 4 | 7 | %7,9 | %36,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| 1601–2000 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| İngiliz | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Maiden | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 418 | 58 | 37 | 41 | %13,9 | %32,5 |
| Kocaeli | 15 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %13,3* |
| Adana | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Bursa | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Ankara | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| İzmir | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 304 | 46 | 26 | 33 | %15,1 | %34,5 |
| Çim · Normal | 84 | 10 | 9 | 4 | %11,9 | %27,4 |
| Kum · Normal | 26 | 1 | 4 | 1 | %3,8* | %23,1* |
| Çim · Çok Yumuşak | 14 | 1 | 0 | 3 | %7,1* | %28,6* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 36 | 5 | 1 | 1 | %13,9 | %19,4 |
| 1201–1600 m | 250 | 25 | 17 | 26 | %10,0 | %27,2 |
| 1601–2000 m | 119 | 20 | 17 | 11 | %16,8 | %40,3 |
| 2001+ m | 52 | 9 | 7 | 4 | %17,3 | %38,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 308 | 44 | 32 | 29 | %14,3 | %34,1 |
| İngiliz | 149 | 15 | 10 | 13 | %10,1 | %25,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 151 | 22 | 14 | 14 | %14,6 | %33,1 |
| Handikap | 145 | 21 | 17 | 11 | %14,5 | %33,8 |
| Maiden | 100 | 10 | 7 | 9 | %10,0 | %26,0 |
| KV-6 | 16 | 1 | 1 | 3 | %6,3* | %31,3* |
| KV-7 | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| G | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| Satış | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| KV-8 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| A | 3 | 0 | 2 | 1 | 0/3 | 3/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Akyavuz | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Uyar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| H. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Çizik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Çankaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bükeç | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Tahirin Kızı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Cooger Fire | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Örnekkız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Fırtına Bey | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Demir Ahmet | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Cooger Fire | M. Akyavuz | 1/13 | 2,00 |
| 22.06.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1200 Çim | Örnekkız | H. Gökçe | 18/20 | 102,00 |
| 18.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Fırtına Bey | E. Aktuğ | 4/6 | 8,70 |
| 31.03.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1500 Kum | Bükeç | M. Uyar | 12/12 | 30,95 |
| 10.03.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Bükeç | E. Çizik | 10/10 | 19,80 |
| 10.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Tahirin Kızı | E. Çankaya | 10/12 | 13,35 |
| 22.02.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2000 Kum | Bükeç | M. Uyar | 8/8 | 10,75 |
| 15.02.2026 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Tahirin Kızı | E. Cankılıç | 6/7 | 14,40 |
| 07.02.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1900 Kum | Bükeç | M. Çelik | 8/10 | 4,35 |
| 03.02.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1400 Kum | Tahirin Kızı | M. Akyavuz | 5/9 | 10,75 |
| 12.01.2026 | Adana | Şartlı 3 | 2100 Kum | Bükeç | M. Çelik | 2/6 | 2,00 |
| 20.11.2025 | Antalya | Şartlı 4 | 2000 Kum | Demir Ahmet | S. Yıldız | 7/7 | 42,40 |
| 02.11.2025 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Hadehanım | A. Kurşun | 8/9 | 17,15 |
| 15.08.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Wallace | M. Keçeci | 7/9 | 16,35 |
| 01.08.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Wallace | E. Aktuğ | 15/16 | 32,90 |
| 23.07.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Çim | Mis Deniz | G. Bektaş | 10/11 | 27,05 |
| 23.07.2025 | İstanbul | Satış 3 | 1600 Çim | Kılıçaslı | Ö. Yıldırım | 9/9 | 10,60 |
| 16.07.2025 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1400 Sentetik | Kılıçaslı | M. Çelik | 6/10 | 10,15 |
| 13.07.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Mis Deniz | G. Bektaş | 7/8 | 46,80 |
| 04.07.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Mis Deniz | G. Bektaş | 11/11 | 28,80 |
Sık sorulanlar
Mecit Soykuvvet bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 11 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mecit Soykuvvet'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 18.10.2026, Adana.
Mecit Soykuvvet en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 9 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.