Antrenör
İsmet Tekinalp
İsmet Tekinalp'ın atları son 12 ayda 126 koşuya çıktı, 25 birincilik ve 69 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (61 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmet Tekinalp antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 105 | 21 | 17 | 18 | %20,0 | %53,3 | −%27,6 |
| Son 12 ay | 126 | 25 | 19 | 25 | %19,8 | %54,8 | −%30,5 |
| 2020'den bu yana | 774 | 137 | 115 | 120 | %17,7 | %48,1 | −%30,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 105 | 21 | 17 | 18 | %20,0 | %53,3 |
| 2025 | 114 | 25 | 12 | 19 | %21,9 | %49,1 |
| 2024 | 71 | 12 | 13 | 12 | %16,9 | %52,1 |
| 2023 | 101 | 19 | 11 | 17 | %18,8 | %46,5 |
| 2022 | 190 | 27 | 38 | 23 | %14,2 | %46,3 |
| 2021 | 120 | 21 | 15 | 20 | %17,5 | %46,7 |
| 2020 | 73 | 12 | 9 | 11 | %16,4 | %43,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 61 | 18 | 8 | 13 | %29,5 | %63,9 |
| Ankara | 57 | 7 | 8 | 11 | %12,3 | %45,6 |
| İstanbul | 7 | 0 | 3 | 1 | 0/7 | 4/7 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 65 | 18 | 3 | 11 | %27,7 | %49,2 |
| Çim · Normal | 26 | 1 | 8 | 6 | %3,8* | %57,7* |
| Kum · Nemli | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| Kum · Sulu | 8 | 1 | 2 | 2 | 1/8 | 5/8 |
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 1 | 3 | 1/7 | 5/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Islak | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 9 | 4 | 2 | %39,1* | %65,2* |
| 1201–1600 m | 58 | 9 | 8 | 14 | %15,5 | %53,4 |
| 1601–2000 m | 33 | 5 | 5 | 8 | %15,2 | %54,5 |
| 2001+ m | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 83 | 19 | 14 | 18 | %22,9 | %61,4 |
| Arap | 43 | 6 | 5 | 7 | %14,0 | %41,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 45 | 10 | 9 | 7 | %22,2 | %57,8 |
| Şartlı | 44 | 7 | 5 | 11 | %15,9 | %52,3 |
| Maiden | 12 | 5 | 1 | 2 | %41,7* | %66,7* |
| KV-6 | 8 | 1 | 2 | 4 | 1/8 | 7/8 |
| KV-8 | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| KV-7 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 399 | 65 | 62 | 57 | %16,3 | %46,1 |
| Adana | 304 | 59 | 42 | 55 | %19,4 | %51,3 |
| İstanbul | 52 | 7 | 8 | 5 | %13,5 | %38,5 |
| Kocaeli | 12 | 4 | 0 | 2 | %33,3* | %50,0* |
| Bursa | 4 | 1 | 2 | 1 | 1/4 | 4/4 |
| Şanlıurfa | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 496 | 92 | 70 | 75 | %18,5 | %47,8 |
| Çim · Normal | 136 | 26 | 23 | 18 | %19,1 | %49,3 |
| Kum · Nemli | 33 | 9 | 5 | 5 | %27,3 | %57,6 |
| Sentetik · Normal | 29 | 4 | 2 | 7 | %13,8* | %44,8* |
| Kum · Islak | 26 | 3 | 3 | 5 | %11,5* | %42,3* |
| Kum · Sulu | 17 | 1 | 4 | 4 | %5,9* | %52,9* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 1 | 5 | 2 | %8,3* | %66,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 0 | 2 | 2 | 0/9 | 4/9 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 113 | 26 | 16 | 12 | %23,0 | %47,8 |
| 1201–1600 m | 387 | 72 | 52 | 61 | %18,6 | %47,8 |
| 1601–2000 m | 182 | 29 | 28 | 37 | %15,9 | %51,6 |
| 2001+ m | 92 | 10 | 19 | 10 | %10,9 | %42,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 515 | 105 | 85 | 83 | %20,4 | %53,0 |
| Arap | 259 | 32 | 30 | 37 | %12,4 | %38,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 269 | 48 | 46 | 33 | %17,8 | %47,2 |
| Şartlı | 251 | 45 | 35 | 50 | %17,9 | %51,8 |
| Maiden | 91 | 28 | 12 | 9 | %30,8 | %53,8 |
| KV-6 | 46 | 4 | 6 | 9 | %8,7 | %41,3 |
| KV-7 | 31 | 4 | 8 | 6 | %12,9 | %58,1 |
| KV-8 | 29 | 4 | 5 | 5 | %13,8* | %48,3* |
| G | 29 | 1 | 1 | 5 | %3,4* | %24,1* |
| KV-9 | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Satış | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| A | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Çelik | 39 | 11 | 7 | 6 | %28,2 | %61,5 |
| M. Çelik | 20 | 5 | 2 | 4 | %25,0* | %55,0* |
| V. Abiş | 17 | 4 | 4 | 1 | %23,5* | %52,9* |
| E. Çankaya | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| E. Çizik | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| M. Çelik | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Ö. Yıldırım | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| E. Cankılıç | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| G. Kocakaya | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| H. Çizik | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Boğaziçi Beyi | 18 | 2 | 2 | 2 | %11,1* | %33,3* |
| Misfit | 13 | 2 | 0 | 3 | %15,4* | %38,5* |
| Frou Frou | 12 | 2 | 2 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| Master Of Race | 11 | 1 | 5 | 3 | %9,1* | %81,8* |
| Gengar | 8 | 0 | 3 | 3 | 0/8 | 6/8 |
| Orırı | 8 | 2 | 1 | 3 | 2/8 | 6/8 |
| Grınga | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
| Yamaç Rüzgarı | 7 | 3 | 0 | 2 | 3/7 | 5/7 |
| Anatolıan Hero | 6 | 4 | 1 | 0 | 4/6 | 5/6 |
| Mehmetgiller | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Konnichiwa | A. Çelik | 1/9 | 1,25 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1900 Sentetik | Gengar | A. Çelik | 3/9 | 1,70 |
| 25.10.2026 | Adana | KV-8 | 1400 Sentetik | Anatolıan Hero | M. Çelik | 1/10 | 3,05 |
| 24.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1400 Çim | Master Of Race | Ö. Yıldırım | 2/6 | 7,45 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 2100 Kum | Boğaziçi Beyi | F. Sansar | 1/12 | 18,40 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Super Bloom | V. Abiş | 1/9 | 1,70 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Orırı | M. Çelik | 3/9 | 12,50 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Banko Mehmet | V. Abiş | 1/10 | 1,55 |
| 10.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Kum | Boğaziçi Beyi | E. Çankaya | 8/9 | 5,50 |
| 08.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Çim | Master Of Race | Ö. Yıldırım | 3/7 | 5,70 |
| 08.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Kum | Blessed Storm | Ö. Yıldırım | 3/8 | 5,10 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Gengar | M. Kaya | 2/10 | 8,05 |
| 26.09.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Konnichiwa | V. Abiş | 2/11 | 3,50 |
| 24.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 2100 Kum | Larry Legend | E. Çizik | 8/9 | 8,80 |
| 19.09.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Gengar | A. Kurşun | 3/7 | 8,90 |
| 17.09.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Kum | Orırı | S. Çelik | 5/7 | 22,25 |
| 15.09.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1500 Kum | Larry Legend | M. Çelik | 8/10 | 4,45 |
| 15.09.2026 | Ankara | KV-7 | 1400 Kum | Anatolıan Hero | M. Çelik | 4/5 | 1,75 |
| 12.09.2026 | Ankara | KV-7 | 1600 Çim | Master Of Race | Ö. Yıldırım | 4/7 | 5,00 |
| 10.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Super Bloom | M. Çelik | 5/7 | 3,50 |
Sık sorulanlar
İsmet Tekinalp bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 105 koşuda 21 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmet Tekinalp'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 2. koşu 17:45, KONNICHIWA; Adana 5. koşu 19:30, MISFIT.
İsmet Tekinalp en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 61 koşu, 18 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.