Antrenör
İbrahim Halil Gürler
İbrahim Halil Gürler'ın atları son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Halil Gürler antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| 2020'den bu yana | 223 | 13 | 24 | 23 | %5,8 | %26,9 | −%61,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 19.11.2025, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2024 | 31 | 4 | 5 | 3 | %12,9 | %38,7 |
| 2023 | 26 | 2 | 4 | 5 | %7,7* | %42,3* |
| 2022 | 24 | 1 | 1 | 3 | %4,2* | %20,8* |
| 2021 | 139 | 6 | 14 | 12 | %4,3 | %23,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 97 | 9 | 7 | 11 | %9,3 | %27,8 |
| Diyarbakır | 61 | 3 | 8 | 8 | %4,9 | %31,1 |
| Elazığ | 57 | 1 | 9 | 2 | %1,8 | %21,1 |
| Adana | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 204 | 13 | 23 | 19 | %6,4 | %27,0 |
| Kum · Nemli | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 72 | 2 | 6 | 6 | %2,8 | %19,4 |
| 1201–1600 m | 59 | 5 | 6 | 3 | %8,5 | %23,7 |
| 1601–2000 m | 84 | 5 | 11 | 13 | %6,0 | %34,5 |
| 2001+ m | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 126 | 8 | 14 | 11 | %6,3 | %26,2 |
| İngiliz | 97 | 5 | 10 | 12 | %5,2 | %27,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 75 | 5 | 6 | 6 | %6,7 | %22,7 |
| Şartlı | 71 | 3 | 9 | 11 | %4,2 | %32,4 |
| Handikap | 58 | 3 | 6 | 4 | %5,2 | %22,4 |
| KV-6 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| KV-8 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| KV-7 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| A | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Kaplan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Küçük Cansu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2025 | Elazığ | Maiden | 1600 Kum | Küçük Cansu | S. Kaplan | 6/8 | 28,65 |
| 26.10.2025 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Delal Gülü | M. Kıyak | 12/12 | 115,80 |
| 06.10.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Delal Gülü | M. Doğan | 9/10 | 25,95 |
| 23.12.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Kırmızı Biber | M. Şakir | 2/9 | 15,15 |
| 11.12.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Last Tango | M. Turan | 13/15 | 27,50 |
| 11.12.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Kırmızı Biber | B. Sarıdal | 8/11 | 8,90 |
| 02.12.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Bezantay | S. Kaplan | 7/10 | 13,40 |
| 27.11.2024 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 2100 Kum | Güvenabi | F. Yardımcı | 3/6 | 4,50 |
| 27.11.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Güvenkız | A. Akdemir | 1/10 | 1,60 |
| 25.11.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Suzy Gloria | H. Altunkılıç | 11/12 | 51,75 |
| 20.11.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Alaca Topu | M. Işık | 2/8 | 9,15 |
| 20.11.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | King Of Heaven | F. Yardımcı | 2/7 | 4,10 |
| 18.11.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Bezantay | F. Yardımcı | 9/11 | 11,30 |
| 15.11.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Güvenabi | İ. Akyavuz | 7/8 | 5,15 |
| 15.11.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Alaca Topu | M. Akgöbek | 1/8 | 14,60 |
| 04.11.2024 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Suzy Gloria | H. Altunkılıç | 7/8 | 42,00 |
| 01.11.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 19 | 1200 Kum | Bezantay | A. Çankaya | 16/18 | 17,35 |
| 01.11.2024 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1700 Kum | Güvenabi | İ. Akyavuz | 4/8 | 4,00 |
| 25.10.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Alaca Topu | Y. Çelikbaş | 9/9 | 15,75 |
| 18.10.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1400 Kum | Alaca Topu | M. Akgöbek | 3/6 | 13,75 |
Sık sorulanlar
İbrahim Halil Gürler bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Halil Gürler'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 19.11.2025, Elazığ.
İbrahim Halil Gürler en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.