Antrenör
Hüseyin Ataş
Hüseyin Ataş'ın atları son 12 ayda 50 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 24 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (32 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Ataş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 50 | 6 | 10 | 8 | %12,0 | %48,0 | −%65,1 |
| Son 12 ay | 50 | 6 | 10 | 8 | %12,0 | %48,0 | −%65,1 |
| 2020'den bu yana | 1007 | 128 | 105 | 112 | %12,7 | %34,3 | −%22,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 50 | 6 | 10 | 8 | %12,0 | %48,0 |
| 2025 | 53 | 5 | 9 | 6 | %9,4 | %37,7 |
| 2024 | 120 | 15 | 15 | 11 | %12,5 | %34,2 |
| 2023 | 160 | 26 | 20 | 21 | %16,3 | %41,9 |
| 2022 | 209 | 25 | 16 | 30 | %12,0 | %34,0 |
| 2021 | 182 | 26 | 17 | 11 | %14,3 | %29,7 |
| 2020 | 233 | 25 | 18 | 25 | %10,7 | %29,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 32 | 4 | 4 | 6 | %12,5 | %43,8 |
| İstanbul | 8 | 0 | 3 | 1 | 0/8 | 4/8 |
| Adana | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 22 | 2 | 4 | 4 | %9,1* | %45,5* |
| Kum · Normal | 15 | 3 | 2 | 3 | %20,0* | %53,3* |
| Sentetik · Normal | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| 1201–1600 m | 24 | 5 | 4 | 5 | %20,8* | %58,3* |
| 1601–2000 m | 10 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %50,0* |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 33 | 6 | 7 | 6 | %18,2 | %57,6 |
| İngiliz | 17 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %29,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 22 | 3 | 6 | 2 | %13,6* | %50,0* |
| Handikap | 8 | 0 | 2 | 2 | 0/8 | 4/8 |
| KV-7 | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| Maiden | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 506 | 58 | 46 | 61 | %11,5 | %32,6 |
| Adana | 296 | 39 | 29 | 27 | %13,2 | %32,1 |
| Antalya | 109 | 17 | 17 | 9 | %15,6 | %39,4 |
| İstanbul | 67 | 11 | 9 | 9 | %16,4 | %43,3 |
| Kocaeli | 12 | 1 | 4 | 2 | %8,3* | %58,3* |
| Şanlıurfa | 7 | 0 | 0 | 3 | 0/7 | 3/7 |
| Bursa | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| İzmir | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 407 | 56 | 49 | 41 | %13,8 | %35,9 |
| Kum · Normal | 337 | 35 | 26 | 35 | %10,4 | %28,5 |
| Sentetik · Normal | 99 | 15 | 15 | 10 | %15,2 | %40,4 |
| Kum · Nemli | 36 | 1 | 1 | 3 | %2,8 | %13,9 |
| Çim · Yumuşak | 30 | 6 | 3 | 4 | %20,0 | %43,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 25 | 2 | 2 | 5 | %8,0* | %36,0* |
| Kum · Islak | 21 | 0 | 2 | 6 | %0,0* | %38,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 16 | 2 | 2 | 3 | %12,5* | %43,8* |
| Çim · Ağır | 16 | 4 | 2 | 3 | %25,0* | %56,3* |
| Sentetik · Nemli | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 189 | 28 | 16 | 17 | %14,8 | %32,3 |
| 1201–1600 m | 508 | 67 | 49 | 59 | %13,2 | %34,4 |
| 1601–2000 m | 217 | 23 | 31 | 30 | %10,6 | %38,7 |
| 2001+ m | 93 | 10 | 9 | 6 | %10,8 | %26,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 632 | 99 | 74 | 72 | %15,7 | %38,8 |
| İngiliz | 375 | 29 | 31 | 40 | %7,7 | %26,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 335 | 53 | 35 | 44 | %15,8 | %39,4 |
| Handikap | 313 | 26 | 31 | 27 | %8,3 | %26,8 |
| Maiden | 172 | 25 | 12 | 16 | %14,5 | %30,8 |
| Satış | 47 | 6 | 2 | 5 | %12,8 | %27,7 |
| KV-6 | 44 | 11 | 10 | 5 | %25,0 | %59,1 |
| KV-7 | 37 | 3 | 8 | 8 | %8,1 | %51,4 |
| KV-8 | 23 | 2 | 3 | 3 | %8,7* | %34,8* |
| G | 20 | 1 | 0 | 1 | %5,0* | %10,0* |
| KV-9 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| A | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çankaya | 13 | 1 | 3 | 4 | %7,7* | %61,5* |
| H. Çizik | 6 | 2 | 1 | 2 | 2/6 | 5/6 |
| M. Akyavuz | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| R. Kurt | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İ. Yıldırım | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| S. Çelik | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Arslan | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| M. Akgöbek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Keskin | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| E. Çizik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tarcan Baba | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Azimli | 7 | 2 | 2 | 2 | 2/7 | 6/7 |
| Mutlu Bahar | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| La Jefa | 6 | 0 | 3 | 1 | 0/6 | 4/6 |
| Ağa Sabrinin Zaferi | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Özgünvera | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Uçaneda | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Fırtınayürek | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Marqiues Lafayette | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kılıçaslı | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Değerhan | E. Çizik | 6/9 | 2,55 |
| 05.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Ağa Sabrinin Zaferi | M. Akyavuz | 1/8 | 3,90 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Çim | Ağa Sabrinin Zaferi | M. Akyavuz | 4/8 | 4,90 |
| 21.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 1900 Çim | Özgünvera | M. Çelik | 6/10 | 47,10 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Delikanlı Raşit | S. Çelik | 10/13 | 23,70 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Ağa Sabrinin Zaferi | M. Akyavuz | 1/15 | 1,80 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Sentetik | Özgünvera | E. Çankaya | 2/16 | 3,35 |
| 07.10.2026 | İstanbul | KV-9 | 2100 Çim | Azimli | H. Çizik | 5/7 | 12,75 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Ağa Sabrinin Zaferi | M. Akyavuz | 2/14 | 7,20 |
| 26.09.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1200 Çim | Tarcan Baba | E. Çankaya | 9/11 | 19,65 |
| 26.09.2026 | Ankara | KV-6 | 1400 Kum | Mutlu Bahar | E. Çankaya | 3/8 | 5,35 |
| 22.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1200 Kum | Pusat Beyi | M. Arslan | 5/11 | 13,50 |
| 19.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2000 Kum | Özgünvera | M. Çelik | 6/10 | 4,30 |
| 19.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Uçaneda | R. Kurt | 10/12 | 66,60 |
| 17.09.2026 | Ankara | KV-7 | 1200 Kum | Mutlu Bahar | M. Akgöbek | 5/11 | 5,80 |
| 12.09.2026 | Ankara | KV-6 | 1900 Çim | La Jefa | Ö. Yıldırım | 5/8 | 3,30 |
| 10.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1000 Çim | Tarcan Baba | M. Keskin | 7/9 | 11,70 |
| 08.09.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1500 Kum | Uçaneda | R. Kurt | 9/9 | 51,25 |
| 06.09.2026 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Azimli | H. Çizik | 3/9 | 20,00 |
| 03.09.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1500 Kum | Özgünvera | M. Keskin | 3/10 | 20,25 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Ataş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 50 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Ataş'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 1. koşu 17:15, DEĞERHAN; Adana 4. koşu 19:00, ÖZGÜNVERA; Adana 8. koşu 21:00, LA JEFA.
Hüseyin Ataş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 32 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.