Antrenör
Haci Demir
Haci Demir'ın atları son 12 ayda 47 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (34 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Haci Demir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %13,9 | – |
| Son 12 ay | 47 | 1 | 4 | 3 | %2,1 | %17,0 | – |
| 2020'den bu yana | 519 | 80 | 76 | 69 | %15,4 | %43,4 | −%48,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %13,9 |
| 2025 | 51 | 3 | 5 | 6 | %5,9 | %27,5 |
| 2024 | 45 | 4 | 9 | 7 | %8,9 | %44,4 |
| 2023 | 26 | 6 | 5 | 1 | %23,1* | %46,2* |
| 2022 | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| 2021 | 254 | 46 | 41 | 40 | %18,1 | %50,0 |
| 2020 | 92 | 20 | 12 | 12 | %21,7 | %47,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 34 | 1 | 1 | 1 | %2,9 | %8,8 |
| İstanbul | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Bursa | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 21 | 1 | 1 | 1 | %4,8* | %14,3* |
| Çim · Normal | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| 1201–1600 m | 29 | 1 | 3 | 1 | %3,4* | %17,2* |
| 1601–2000 m | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 31 | 1 | 4 | 2 | %3,2 | %22,6 |
| İngiliz | 16 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 22 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %13,6* |
| Şartlı | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Maiden | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 319 | 47 | 49 | 46 | %14,7 | %44,5 |
| Adana | 90 | 9 | 12 | 4 | %10,0 | %27,8 |
| Ankara | 54 | 6 | 7 | 13 | %11,1 | %48,1 |
| Bursa | 28 | 10 | 3 | 3 | %35,7* | %57,1* |
| Kocaeli | 24 | 7 | 5 | 2 | %29,2* | %58,3* |
| İzmir | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 182 | 30 | 29 | 26 | %16,5 | %46,7 |
| Çim · Normal | 164 | 24 | 26 | 28 | %14,6 | %47,6 |
| Kum · Normal | 97 | 15 | 13 | 7 | %15,5 | %36,1 |
| Çim · Çok Yumuşak | 20 | 1 | 3 | 3 | %5,0* | %35,0* |
| Çim · Yumuşak | 13 | 3 | 0 | 0 | %23,1* | %23,1* |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Kum · Islak | 8 | 3 | 0 | 0 | 3/8 | 3/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Ağır | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Ağır | 5 | 0 | 3 | 1 | 0/5 | 4/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 68 | 15 | 8 | 11 | %22,1 | %50,0 |
| 1201–1600 m | 256 | 33 | 35 | 29 | %12,9 | %37,9 |
| 1601–2000 m | 121 | 22 | 17 | 19 | %18,2 | %47,9 |
| 2001+ m | 74 | 10 | 16 | 10 | %13,5 | %48,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 279 | 51 | 44 | 39 | %18,3 | %48,0 |
| Arap | 240 | 29 | 32 | 30 | %12,1 | %37,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 156 | 42 | 23 | 20 | %26,9 | %54,5 |
| Handikap | 135 | 6 | 19 | 11 | %4,4 | %26,7 |
| Maiden | 65 | 8 | 10 | 6 | %12,3 | %36,9 |
| G | 59 | 7 | 9 | 12 | %11,9 | %47,5 |
| KV-7 | 30 | 6 | 4 | 3 | %20,0 | %43,3 |
| KV-6 | 27 | 7 | 2 | 7 | %25,9* | %59,3* |
| KV-8 | 15 | 2 | 2 | 6 | %13,3* | %66,7* |
| A | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| Satış | 10 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %60,0* |
| KV-9 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Demir | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| M. Akdağ | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| M. Bayır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| A. Kurşun | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| H. Çizik | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| V. Abiş | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| M. Arslan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Çankaya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Demirhan Tayı | 13 | 1 | 4 | 2 | %7,7* | %53,8* |
| Almas | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Cesur Ali | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Rubisco | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Deep Of Ancestor | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Zümrütgülü | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Hazalkızım | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kethüda | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sıkıdost | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Surkentli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Deep Of Ancestor | A. Kurşun | 5/18 | 4,55 |
| 30.10.2026 | İstanbul | G 3 | 2400 Çim | Sıkıdost | V. Abiş | 6/12 | 4,20 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Çim | Demirhan Tayı | A. Kurşun | 9/12 | 6,50 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Deep Of Ancestor | M. Çelik | 3/17 | 4,45 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 2000 Çim | Deep Of Ancestor | M. Çelik | 8/19 | 6,00 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 21 | 1400 Çim | Demirhan Tayı | M. Çelik | 2/11 | 10,05 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Deep Of Ancestor | E. Cankılıç | 4/20 | 2,15 |
| 14.09.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1500 Çim | Demirhan Tayı | Y. Gökçe | 5/12 | 21,85 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1400 Çim | Demirhan Tayı | A. Kurşun | 10/12 | 6,25 |
| 14.08.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Çim | Demirhan Tayı | V. Abiş | 7/8 | 9,75 |
| 08.06.2026 | Bursa | Handikap 17 | 2000 Çim | Demirhan Tayı | A. Kurşun | 2/16 | 2,45 |
| 29.05.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1900 Çim | Demirhan Tayı | M. Çelik | 3/8 | 8,55 |
| 13.05.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1400 Çim | Demirhan Tayı | M. Çelik | 2/12 | 4,75 |
| 19.04.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Kethüda | M. Çelik | 5/14 | 10,30 |
| 05.04.2026 | Adana | KV-7 | 1300 Çim | Cesur Ali | M. Arslan | 13/13 | 44,15 |
| 28.03.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1400 Kum | Cesur Ali | M. Akgöbek | 6/7 | 13,60 |
| 23.03.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1400 Kum | Kethüda | H. Çizik | 7/11 | 13,30 |
| 22.03.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Rubisco | N. Demir | 8/10 | 10,20 |
| 17.03.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Cesur Ali | N. Demir | 7/7 | 21,30 |
| 10.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Rubisco | N. Demir | 5/12 | 12,95 |
Sık sorulanlar
Haci Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 36 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Haci Demir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2026, İstanbul.
Haci Demir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 34 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.