Antrenör
Gülşen Topbaş
Gülşen Topbaş'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gülşen Topbaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 558 | 51 | 59 | 60 | %9,1 | %30,5 | −%44,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.07.2023, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 100 | 9 | 10 | 8 | %9,0 | %27,0 |
| 2022 | 266 | 24 | 30 | 28 | %9,0 | %30,8 |
| 2021 | 192 | 18 | 19 | 24 | %9,4 | %31,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 195 | 19 | 17 | 24 | %9,7 | %30,8 |
| Ankara | 175 | 12 | 19 | 19 | %6,9 | %28,6 |
| Adana | 104 | 5 | 10 | 11 | %4,8 | %25,0 |
| Kocaeli | 31 | 6 | 5 | 4 | %19,4 | %48,4 |
| Bursa | 24 | 4 | 0 | 1 | %16,7* | %20,8* |
| Antalya | 24 | 4 | 8 | 1 | %16,7* | %54,2* |
| İzmir | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 191 | 14 | 21 | 20 | %7,3 | %28,8 |
| Çim · Normal | 172 | 18 | 17 | 24 | %10,5 | %34,3 |
| Sentetik · Normal | 119 | 9 | 11 | 10 | %7,6 | %25,2 |
| Kum · Nemli | 17 | 2 | 2 | 1 | %11,8* | %29,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %23,1* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 1 | 2 | 0 | %8,3* | %25,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| Çim · Ağır | 11 | 3 | 0 | 2 | %27,3* | %45,5* |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 106 | 11 | 14 | 10 | %10,4 | %33,0 |
| 1201–1600 m | 281 | 29 | 25 | 32 | %10,3 | %30,6 |
| 1601–2000 m | 115 | 10 | 16 | 8 | %8,7 | %29,6 |
| 2001+ m | 56 | 1 | 4 | 10 | %1,8 | %26,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 284 | 27 | 31 | 29 | %9,5 | %30,6 |
| Arap | 274 | 24 | 28 | 31 | %8,8 | %30,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 186 | 16 | 15 | 20 | %8,6 | %27,4 |
| Şartlı | 177 | 18 | 20 | 20 | %10,2 | %32,8 |
| Maiden | 77 | 4 | 8 | 5 | %5,2 | %22,1 |
| Satış | 42 | 6 | 7 | 4 | %14,3 | %40,5 |
| KV-8 | 20 | 4 | 4 | 1 | %20,0* | %45,0* |
| KV-6 | 18 | 0 | 2 | 6 | %0,0* | %44,4* |
| KV-7 | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
| G | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| KV-9 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| A | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.07.2023 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Çim | Hardin | E. Avşar | 1/8 | 6,65 |
| 02.07.2023 | İstanbul | G 3 | 1200 Çim | Famous | G. Gökçe | 8/11 | 29,65 |
| 02.07.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Bodacious | Ç. Taşcı | 8/10 | 38,35 |
| 28.06.2023 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Gonca Gülüm | İ. Akın | 12/17 | 107,20 |
| 28.06.2023 | İstanbul | Handikap 17 | 1600 Çim | El Prefesor | G. Bektaş | 3/11 | 21,35 |
| 28.06.2023 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Bay Metin | B. Çığla | 6/12 | 35,70 |
| 27.06.2023 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Mataracı | V. Demir | 2/7 | 2,05 |
| 25.06.2023 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Grey Kurt | F. Yardımcı | 7/9 | 54,60 |
| 24.06.2023 | Ankara | Şartlı 2 | 1400 Kum | Cavidan Tay | F. Sansar | 7/7 | 12,45 |
| 22.06.2023 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Kum | Beşirefe | F. Çetinbaş | 10/12 | 21,45 |
| 22.06.2023 | Ankara | Şartlı 3 | 1300 Kum | Pamukçu | F. Çetinbaş | 3/5 | 5,95 |
| 21.06.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Denizinkızı | G. Özçelik | 9/14 | 11,85 |
| 21.06.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Asmin Hatun | H. Çizik | 3/14 | 12,15 |
| 20.06.2023 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | The Plucky | T. Yıldız | 7/7 | 11,35 |
| 20.06.2023 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1200 Kum | Heyfa | B. Gökçe | 3/9 | 2,80 |
| 18.06.2023 | İstanbul | Şartlı 5 | 1200 Çim | Famous | G. Gökçe | 1/4 | 5,40 |
| 16.06.2023 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Arakaska | H. Çizik | 4/7 | 4,85 |
| 14.06.2023 | İstanbul | Şartlı 2 | 2000 Sentetik | Büyük Çınar | V. Demir | 9/11 | 32,30 |
| 14.06.2023 | İstanbul | Şartlı 2 | 2000 Sentetik | Asmin Hatun | Ç. Taşcı | 3/11 | 3,90 |
| 14.06.2023 | İstanbul | Şartlı 2 | 2000 Sentetik | Leomord | S. Altay | 4/11 | 5,10 |
Sık sorulanlar
Gülşen Topbaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gülşen Topbaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.07.2023, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.