Antrenör
Gani Halkataş
Gani Halkataş'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gani Halkataş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 546 | 49 | 39 | 56 | %9,0 | %26,4 | −%24,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2023, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 34 | 5 | 2 | 5 | %14,7 | %35,3 |
| 2022 | 52 | 4 | 4 | 7 | %7,7 | %28,8 |
| 2021 | 247 | 21 | 12 | 22 | %8,5 | %22,3 |
| 2020 | 213 | 19 | 21 | 22 | %8,9 | %29,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 494 | 42 | 31 | 47 | %8,5 | %24,3 |
| Bursa | 37 | 5 | 5 | 7 | %13,5 | %45,9 |
| Kocaeli | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Ankara | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 274 | 30 | 19 | 26 | %10,9 | %27,4 |
| Çim · Normal | 162 | 10 | 7 | 23 | %6,2 | %24,7 |
| Kum · Nemli | 35 | 3 | 5 | 0 | %8,6 | %22,9 |
| Kum · Islak | 27 | 1 | 3 | 2 | %3,7* | %22,2* |
| Kum · Sulu | 13 | 1 | 3 | 1 | %7,7* | %38,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Çim · Yumuşak | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 126 | 12 | 9 | 20 | %9,5 | %32,5 |
| 1201–1600 m | 241 | 26 | 17 | 23 | %10,8 | %27,4 |
| 1601–2000 m | 146 | 8 | 10 | 9 | %5,5 | %18,5 |
| 2001+ m | 33 | 3 | 3 | 4 | %9,1 | %30,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 324 | 31 | 26 | 32 | %9,6 | %27,5 |
| Arap | 222 | 18 | 13 | 24 | %8,1 | %24,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 200 | 17 | 10 | 17 | %8,5 | %22,0 |
| Şartlı | 195 | 21 | 16 | 19 | %10,8 | %28,7 |
| Maiden | 82 | 9 | 5 | 13 | %11,0 | %32,9 |
| KV-6 | 22 | 2 | 2 | 4 | %9,1* | %36,4* |
| Satış | 14 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %28,6* |
| KV-7 | 12 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| KV-8 | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2023 | İzmir | KV-7 | 1800 Çim | Best Friend | A. Ceylan | 10/10 | 26,15 |
| 28.10.2023 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Best Friend | M. Bilgin | 6/10 | 13,80 |
| 19.10.2023 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Best Friend | M. Kaya | 2/12 | 4,30 |
| 19.10.2023 | İzmir | Handikap 16 | 1300 Çim | Emirenes | M. Çelik | 1/10 | 5,55 |
| 14.10.2023 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Emirenes | M. Uyar | 6/11 | 3,25 |
| 14.10.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Bilalcan | M. Bilgin | 4/12 | 3,65 |
| 12.10.2023 | İzmir | Handikap 15 | 1800 Çim | Canagel | M. Bağ | 11/12 | 4,95 |
| 12.10.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Feriştah Kızı | E. Aktuğ | 6/9 | 22,30 |
| 07.10.2023 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Iron Fist | M. Göl | 8/13 | 35,75 |
| 30.09.2023 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Çim | Emirenes | M. Uyar | 1/12 | 31,20 |
| 30.09.2023 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Çim | Gülnisacan | O. Kızıldaş | 4/12 | 29,55 |
| 30.09.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Kyrenia | M. Kayiş | 10/10 | 21,15 |
| 30.09.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Kum | Best Friend | A. Ceylan | 1/9 | 2,15 |
| 30.09.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Kum | Mahanta | İ. Söğüt | 7/9 | 15,45 |
| 28.09.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Feriştah Kızı | N. Avci | 8/10 | 3,50 |
| 28.09.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Melek Ağa | A. Ceylan | 3/8 | 7,65 |
| 21.09.2023 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Gelencan | O. Kızıldaş | 4/15 | 9,85 |
| 21.09.2023 | İzmir | KV-7 | 1200 Kum | Best Friend | A. Yıldız | 3/10 | 6,65 |
| 21.09.2023 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Çim | Kyrenia | M. Bilgin | 6/8 | 7,05 |
| 16.09.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Best Friend | M. Çiçek | 1/11 | 1,70 |
Sık sorulanlar
Gani Halkataş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gani Halkataş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2023, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.