Antrenör
Furkan Özpay
Furkan Özpay'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Furkan Özpay antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 47 | 1 | 2 | 0 | %2,1 | %6,4 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 17.06.2025, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| 2024 | 19 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,3* |
| 2020 | 19 | 1 | 1 | 0 | %5,3* | %10,5* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 20 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,0* |
| Antalya | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İstanbul | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 21 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,8* |
| Sentetik · Normal | 18 | 1 | 1 | 0 | %5,6* | %11,1* |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,7* |
| 1201–1600 m | 21 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1601–2000 m | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 31 | 1 | 1 | 0 | %3,2 | %6,5 |
| İngiliz | 16 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 27 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %3,7* |
| Şartlı | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Handikap | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.06.2025 | Kocaeli | Handikap 17 | 1500 Kum | Thrill Seeker | F. Arslan | 11/12 | 20,90 |
| 17.06.2025 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Buğlemim | F. Arslan | 8/10 | 20,05 |
| 03.06.2025 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Buğlemim | M. Kaya | 6/11 | 7,15 |
| 20.05.2025 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Buğlemim | A. Arslan | 4/10 | 24,80 |
| 21.03.2025 | Antalya | Satış 1 | 1700 Sentetik | Interstellar | F. Karakurt | 11/11 | 31,85 |
| 21.03.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | İpekli Sultan | F. Karakurt | 10/10 | 79,60 |
| 11.03.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Interstellar | B. Akçay | 10/12 | 47,30 |
| 07.03.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | İpekli Sultan | S. Yıldız | 12/13 | 174,95 |
| 06.03.2025 | Antalya | Maiden | 1300 Sentetik | Elif Eylül | A. Elmas | 12/13 | 81,35 |
| 03.12.2024 | Antalya | Maiden | 1300 Kum | Balıkçı Kraliçe | E. Ökten | 6/9 | 14,30 |
| 03.12.2024 | Antalya | Handikap 14 | 2100 Sentetik | Eliza | B. Akçay | 5/7 | 7,30 |
| 26.11.2024 | Antalya | Şartlı 3 | 1400 Kum | Interstellar | M. Turan | 6/7 | 8,90 |
| 22.11.2024 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | Balıkçı Kraliçe | C. Tepe | 8/9 | 34,40 |
| 19.11.2024 | Antalya | Maiden | 1200 Kum | Interstellar | İ. Söğüt | 8/12 | 19,30 |
| 05.11.2024 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Interstellar | C. Paso | 7/12 | 13,50 |
| 15.10.2024 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Interstellar | C. Paso | 2/9 | 14,55 |
| 08.10.2024 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Interstellar | F. Arslan | 8/10 | 28,20 |
| 20.03.2024 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Çöpçatan | M. Akgöbek | 7/8 | 45,00 |
| 07.03.2024 | Kocaeli | KV-7 | 1700 Kum | Çubuk Kızı | A. Altın | 5/5 | 41,25 |
| 06.03.2024 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Çöpçatan | G. Kayıp | 7/12 | 109,95 |
Sık sorulanlar
Furkan Özpay bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Furkan Özpay'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 17.06.2025, Kocaeli.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.