Jokey
Ahmet Arslan
Ahmet Arslan son 12 ayda 7 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (4 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Arslan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 | – |
| Son 12 ay | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 | – |
| 2020'den bu yana | 350 | 18 | 18 | 18 | %5,1 | %15,4 | −%53,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 14.09.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 2025 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| 2024 | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
| 2023 | 37 | 3 | 6 | 2 | %8,1 | %29,7 |
| 2022 | 71 | 2 | 5 | 4 | %2,8 | %15,5 |
| 2021 | 135 | 8 | 5 | 10 | %5,9 | %17,0 |
| 2020 | 82 | 4 | 1 | 1 | %4,9 | %7,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 181 | 9 | 8 | 5 | %5,0 | %12,2 |
| Kocaeli | 57 | 2 | 3 | 3 | %3,5 | %14,0 |
| İstanbul | 37 | 1 | 3 | 7 | %2,7 | %29,7 |
| Bursa | 25 | 3 | 1 | 3 | %12,0* | %28,0* |
| Diyarbakır | 16 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Elazığ | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
| Adana | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Ankara | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Antalya | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 256 | 11 | 10 | 7 | %4,3 | %10,9 |
| Çim · Normal | 48 | 4 | 4 | 7 | %8,3 | %31,3 |
| Kum · Nemli | 22 | 1 | 2 | 2 | %4,5* | %22,7* |
| Sentetik · Normal | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 103 | 6 | 7 | 5 | %5,8 | %17,5 |
| 1201–1600 m | 164 | 8 | 8 | 11 | %4,9 | %16,5 |
| 1601–2000 m | 78 | 4 | 2 | 2 | %5,1 | %10,3 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 229 | 13 | 12 | 11 | %5,7 | %15,7 |
| İngiliz | 121 | 5 | 6 | 7 | %4,1 | %14,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Kaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Y. Kaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ş. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Alakuştekin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Altın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kralın Oğlu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kadife Kız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Çirkin Ve Güzel | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Tunca Tay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Oğlum Hamit | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Marcus | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Kadife Kız | Ş. Demir | 13/15 | 13,90 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Çirkin Ve Güzel | R. Kaya | 5/14 | 10,70 |
| 13.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Kralın Oğlu | R. Kaya | 12/12 | 53,95 |
| 16.07.2026 | Kocaeli | Satış 1 | 1500 Kum | Tunca Tay | Y. Kaya | 8/11 | 41,55 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Oğlum Hamit | Ö. Alakuştekin | 10/10 | 18,75 |
| 07.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Kralın Oğlu | Y. Kaya | 11/12 | 53,25 |
| 03.02.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Kum | Marcus | Ö. Altın | 14/14 | 14,15 |
| 20.06.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 1900 Çim | Yürekaslanı | Ö. Güneli | 7/7 | 41,90 |
| 30.05.2025 | İstanbul | KV-6 | 1200 Sentetik | Marcus | Ö. Altın | 6/7 | 18,15 |
| 20.05.2025 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Buğlemim | F. Özpay | 4/10 | 24,80 |
| 30.04.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 1300 Çim | Marcus | M. Altın | 7/11 | 8,40 |
| 23.04.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Marcus | M. Altın | 1/7 | 4,30 |
| 10.12.2024 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Ferayım | A. Baş | 2/8 | 7,00 |
| 12.11.2024 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Mali Girl | D. Çelik | 8/8 | 59,55 |
| 01.10.2024 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Hamcan Ağa | Z. Durgun | 12/12 | 49,70 |
| 24.06.2024 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Marcus | Y. Baysal | 10/12 | 11,50 |
| 24.06.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Good Evening Coach | O. Demir | 7/9 | 14,85 |
| 17.06.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1300 Kum | Marcus | Y. Baysal | 7/9 | 34,40 |
| 27.05.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Akkraliçe | O. Demir | 7/15 | 8,65 |
| 20.05.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Akkraliçe | O. Demir | 3/15 | 3,35 |
Sık sorulanlar
Ahmet Arslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 7 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Arslan bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 14.09.2026, Bursa.
Ahmet Arslan en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 4 koşu, 0 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.