Antrenör
Emrah Karaköleoğlu
Emrah Karaköleoğlu'ın atları son 12 ayda 44 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 16 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (36 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Emrah Karaköleoğlu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 41 | 5 | 5 | 6 | %12,2 | %39,0 | – |
| Son 12 ay | 44 | 5 | 5 | 6 | %11,4 | %36,4 | – |
| 2020'den bu yana | 543 | 49 | 63 | 68 | %9,0 | %33,1 | −%62,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 23.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 41 | 5 | 5 | 6 | %12,2 | %39,0 |
| 2025 | 30 | 5 | 7 | 1 | %16,7 | %43,3 |
| 2024 | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| 2023 | 29 | 1 | 3 | 11 | %3,4* | %51,7* |
| 2022 | 138 | 18 | 16 | 15 | %13,0 | %35,5 |
| 2021 | 84 | 7 | 9 | 8 | %8,3 | %28,6 |
| 2020 | 210 | 11 | 23 | 26 | %5,2 | %28,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 36 | 3 | 5 | 4 | %8,3 | %33,3 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İzmir | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Ankara | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 24 | 2 | 5 | 2 | %8,3* | %37,5* |
| Kum · Normal | 10 | 2 | 0 | 2 | %20,0* | %40,0* |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 1201–1600 m | 24 | 3 | 2 | 4 | %12,5* | %37,5* |
| 1601–2000 m | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| 2001+ m | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 22 | 1 | 1 | 2 | %4,5* | %18,2* |
| İngiliz | 22 | 4 | 4 | 4 | %18,2* | %54,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 19 | 1 | 1 | 1 | %5,3* | %15,8* |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 3 | 1 | 1 | 3/6 | 5/6 |
| Şartlı | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| KV-8 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| KV-7 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 491 | 43 | 57 | 62 | %8,8 | %33,0 |
| Kocaeli | 37 | 4 | 5 | 3 | %10,8 | %32,4 |
| Ankara | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| İzmir | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 337 | 34 | 46 | 40 | %10,1 | %35,6 |
| Çim · Normal | 129 | 7 | 11 | 17 | %5,4 | %27,1 |
| Kum · Normal | 37 | 6 | 3 | 3 | %16,2 | %32,4 |
| Çim · Yumuşak | 11 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| Kum · Nemli | 10 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Ağır | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 90 | 6 | 11 | 12 | %6,7 | %32,2 |
| 1201–1600 m | 293 | 28 | 34 | 35 | %9,6 | %33,1 |
| 1601–2000 m | 87 | 9 | 9 | 12 | %10,3 | %34,5 |
| 2001+ m | 73 | 6 | 9 | 9 | %8,2 | %32,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 306 | 30 | 34 | 38 | %9,8 | %33,3 |
| Arap | 237 | 19 | 29 | 30 | %8,0 | %32,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 197 | 16 | 25 | 18 | %8,1 | %29,9 |
| Maiden | 121 | 10 | 15 | 16 | %8,3 | %33,9 |
| Şartlı | 114 | 10 | 12 | 21 | %8,8 | %37,7 |
| Satış | 27 | 3 | 3 | 1 | %11,1* | %25,9* |
| G | 26 | 0 | 3 | 4 | %0,0* | %26,9* |
| KV-8 | 16 | 2 | 2 | 2 | %12,5* | %37,5* |
| KV-7 | 16 | 2 | 2 | 2 | %12,5* | %37,5* |
| KV-6 | 13 | 2 | 0 | 3 | %15,4* | %38,5* |
| Kısa Vade Handikap | 7 | 3 | 1 | 1 | 3/7 | 5/7 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Maiden/Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Akçay | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| A. Yıldız | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| V. Abiş | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Ö. Yıldırım | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Y. Gümüş | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Kaya | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| A. Sözen | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Kaçmaz | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| B. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Özçelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Traktör | 17 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %11,8* |
| Star Blood | 11 | 2 | 3 | 1 | %18,2* | %54,5* |
| Fleximan | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| Aşkartay | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Amber Treasure | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Native Runner | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Crown Of Honor | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Sinan Abi | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Özardıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Sweet Caroline | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Traktör | B. Akçay | 8/13 | 19,25 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Traktör | S. Boyraz | 15/17 | 16,80 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Traktör | B. Akçay | 6/14 | 13,65 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Traktör | B. Akçay | 4/17 | 29,55 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1200 Çim | Native Runner | A. Kaçmaz | 3/7 | 9,90 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Crown Of Honor | E. Bozdağ | 10/14 | 19,85 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Sentetik | Traktör | G. Bektaş | 8/13 | 34,00 |
| 13.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 2100 Çim | Star Blood | A. Yıldız | –/6 | 14,30 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1500 Kum | Star Blood | A. Yıldız | 7/10 | 15,65 |
| 12.08.2026 | İstanbul | KV-8 | 2000 Sentetik | Star Blood | V. Abiş | 4/5 | 10,20 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Traktör | B. Akçay | 8/15 | 39,75 |
| 23.07.2026 | Kocaeli | Satış 1 | 1800 Kum | Traktör | B. Gökçe | 12/14 | 12,60 |
| 16.07.2026 | Kocaeli | Satış 1 | 1500 Kum | Sinan Abi | A. Aslan | 10/11 | 17,05 |
| 15.07.2026 | İstanbul | KV-7 | 2000 Sentetik | Star Blood | M. Bilgin | 2/7 | 3,40 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Traktör | B. Gökçe | 4/13 | 9,80 |
| 25.06.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Traktör | B. Akçay | 12/14 | 18,80 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1500 Sentetik | Star Blood | Ö. Yıldırım | 3/10 | 6,05 |
| 12.06.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 2000 Sentetik | Star Blood | Ö. Yıldırım | 1/9 | 1,75 |
| 27.05.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Çim | Star Blood | Ö. Yıldırım | 4/7 | 8,05 |
| 19.05.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1900 Kum | Aşkartay | Y. Gümüş | 9/12 | 10,35 |
Sık sorulanlar
Emrah Karaköleoğlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 41 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Emrah Karaköleoğlu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 23.10.2026, İstanbul.
Emrah Karaköleoğlu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 36 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.