Antrenör
Cihan Arpek
Cihan Arpek'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cihan Arpek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 211 | 20 | 25 | 22 | %9,5 | %31,8 | −%22,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.04.2024, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| 2023 | 59 | 8 | 3 | 3 | %13,6 | %23,7 |
| 2022 | 56 | 6 | 11 | 4 | %10,7 | %37,5 |
| 2021 | 26 | 1 | 2 | 4 | %3,8* | %26,9* |
| 2020 | 65 | 5 | 9 | 10 | %7,7 | %36,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 205 | 19 | 24 | 22 | %9,3 | %31,7 |
| Bursa | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 114 | 13 | 16 | 10 | %11,4 | %34,2 |
| Çim · Normal | 57 | 4 | 5 | 5 | %7,0 | %24,6 |
| Kum · Nemli | 15 | 0 | 1 | 5 | %0,0* | %40,0* |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Kum · Sulu | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 0 | 5 | 2 | %0,0* | %28,0* |
| 1201–1600 m | 69 | 7 | 9 | 8 | %10,1 | %34,8 |
| 1601–2000 m | 98 | 8 | 10 | 10 | %8,2 | %28,6 |
| 2001+ m | 19 | 5 | 1 | 2 | %26,3* | %42,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 125 | 12 | 15 | 19 | %9,6 | %36,8 |
| Arap | 86 | 8 | 10 | 3 | %9,3 | %24,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 81 | 9 | 11 | 5 | %11,1 | %30,9 |
| Şartlı | 65 | 6 | 5 | 10 | %9,2 | %32,3 |
| Maiden | 44 | 2 | 6 | 5 | %4,5 | %29,5 |
| KV-6 | 10 | 2 | 2 | 0 | %20,0* | %40,0* |
| Satış | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2024 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Çim | Frenkli Efesi | E. Ökten | 8/11 | 12,60 |
| 04.04.2024 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Raşit Baba | H. Yolaçıcı | 8/9 | 19,10 |
| 25.01.2024 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Deep Delight | K. Gökçe | 7/8 | 12,60 |
| 18.01.2024 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Deep Delight | K. Gökçe | 5/11 | 8,80 |
| 05.01.2024 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Deep Delight | A. Yıldız | 3/5 | 13,40 |
| 14.12.2023 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Kum | Deep Delight | O. Yıldız | 3/8 | 25,35 |
| 24.11.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 2100 Kum | Babam Benim | O. Yıldız | 1/12 | 16,95 |
| 24.11.2023 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Deep Delight | A. Yıldız | 5/8 | 14,00 |
| 17.11.2023 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Babam Benim | S. Akşın | 10/11 | 41,25 |
| 11.11.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Babam Benim | S. Çelik | 11/12 | 65,25 |
| 21.10.2023 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Babam Benim | O. Yıldız | 10/11 | 54,15 |
| 30.09.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Babam Benim | Ç. Ok | 12/12 | 28,35 |
| 21.09.2023 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Çim | Deep Delight | E. Aktuğ | 8/12 | 5,50 |
| 21.09.2023 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Çim | Galvatron | M. Bilgin | 11/12 | 5,50 |
| 07.09.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Çim | Galvatron | Ç. Canpolat | 6/9 | 5,65 |
| 27.08.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1700 Çim | Galvatron | E. Aktuğ | 4/12 | 5,10 |
| 26.08.2023 | İzmir | Satış 1 | 1400 Kum | Bronze Hill | M. Kayiş | 10/10 | 30,40 |
| 19.08.2023 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Deep Delight | İ. Söğüt | 4/8 | 7,90 |
| 12.08.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Çim | Galvatron | M. Çelik | 9/11 | 3,90 |
| 29.07.2023 | İzmir | Satış 2 | 1900 Çim | Galvatron | M. Çelik | 3/12 | 3,00 |
Sık sorulanlar
Cihan Arpek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cihan Arpek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.04.2024, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.