Antrenör
Burçin Arslan
Burçin Arslan'ın atları son 12 ayda 11 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (6 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Burçin Arslan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 1 | 1 | 5 | %10,0* | %70,0* | – |
| Son 12 ay | 11 | 1 | 1 | 5 | %9,1* | %63,6* | – |
| 2020'den bu yana | 349 | 55 | 29 | 35 | %15,8 | %34,1 | −%33,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 19.09.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 1 | 1 | 5 | %10,0* | %70,0* |
| 2025 | 30 | 3 | 3 | 2 | %10,0 | %26,7 |
| 2024 | 95 | 12 | 5 | 16 | %12,6 | %34,7 |
| 2023 | 66 | 13 | 6 | 4 | %19,7 | %34,8 |
| 2022 | 127 | 22 | 13 | 7 | %17,3 | %33,1 |
| 2021 | 19 | 4 | 1 | 1 | %21,1* | %31,6* |
| 2020 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| Adana | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 4 | 0/5 | 4/5 |
| Kum · Normal | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| 1201–1600 m | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 10 | 1 | 1 | 5 | %10,0* | %70,0* |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 5 | 0 | 1 | 3 | 0/5 | 4/5 |
| Maiden | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 292 | 43 | 24 | 24 | %14,7 | %31,2 |
| Adana | 45 | 10 | 3 | 8 | %22,2 | %46,7 |
| İstanbul | 9 | 1 | 2 | 2 | 1/9 | 5/9 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 167 | 27 | 13 | 15 | %16,2 | %32,9 |
| Kum · Normal | 129 | 22 | 11 | 13 | %17,1 | %35,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 13 | 2 | 0 | 2 | %15,4* | %30,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 1 | 3 | 0 | %10,0* | %40,0* |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 38 | 7 | 0 | 2 | %18,4 | %23,7 |
| 1201–1600 m | 169 | 20 | 12 | 16 | %11,8 | %28,4 |
| 1601–2000 m | 77 | 12 | 7 | 8 | %15,6 | %35,1 |
| 2001+ m | 65 | 16 | 10 | 9 | %24,6 | %53,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 272 | 46 | 21 | 30 | %16,9 | %35,7 |
| Arap | 77 | 9 | 8 | 5 | %11,7 | %28,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 154 | 27 | 14 | 18 | %17,5 | %38,3 |
| Handikap | 91 | 13 | 7 | 12 | %14,3 | %35,2 |
| Maiden | 47 | 7 | 0 | 3 | %14,9 | %21,3 |
| KV-6 | 18 | 2 | 4 | 1 | %11,1* | %38,9* |
| Satış | 16 | 3 | 2 | 0 | %18,8* | %31,3* |
| KV-7 | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| KV-8 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Arslan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| V. Abiş | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| E. Çankaya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| B. Kılınç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| F. Sansar | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| G. Kocakaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady Sephora | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
| Himalayan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Viçe Hanım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Shirin Warrior | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Midnight Mirage | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Noble Crest | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Emiray Dafne | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Storm Force | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Viçe Hanım | M. Arslan | 6/12 | 22,45 |
| 15.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Shirin Warrior | E. Çankaya | 3/12 | 14,10 |
| 25.07.2026 | Ankara | Satış 2 | 1400 Kum | Midnight Mirage | B. Kılınç | 11/11 | 12,35 |
| 03.07.2026 | İstanbul | KV-6 | 2200 Çim | Lady Sephora | M. Çelik | 3/6 | 5,10 |
| 26.06.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1200 Çim | Noble Crest | M. Çelik | 3/6 | 6,85 |
| 17.05.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2000 Çim | Lady Sephora | M. Arslan | 3/11 | 4,30 |
| 02.05.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | Lady Sephora | M. Çelik | 2/6 | 4,65 |
| 03.03.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Emiray Dafne | V. Abiş | 1/12 | 1,90 |
| 17.01.2026 | Adana | KV-7 | 1400 Kum | Himalayan | V. Abiş | 5/8 | 1,80 |
| 06.01.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1500 Kum | Himalayan | F. Sansar | 3/6 | 2,75 |
| 13.11.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 2200 Çim | Storm Force | G. Kocakaya | 6/6 | 5,50 |
| 04.11.2025 | Adana | Şartlı 4 | 1500 Kum | Hertelden | E. Sincan | 2/8 | 6,45 |
| 30.10.2025 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | National Hero | H. Çizik | 8/8 | 9,70 |
| 23.10.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Storm Force | F. Sansar | 7/7 | 13,30 |
| 16.10.2025 | Ankara | Handikap 17 | 1200 Kum | Himalayan | F. Sansar | 1/8 | 3,10 |
| 09.10.2025 | Ankara | Handikap 14 | 2000 Kum | Big Baby Jane | E. Atlamaz | 6/7 | 25,70 |
| 02.10.2025 | Ankara | Handikap 17 | 1300 Kum | Himalayan | F. Sansar | 2/8 | 5,80 |
| 20.09.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Himalayan | S. Kaya | 2/7 | 4,65 |
| 09.09.2025 | Ankara | Satış 2 | 1500 Kum | Big Baby Jane | S. Çelik | 8/8 | 44,85 |
| 06.09.2025 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Kum | Hertelden | M. Keskin | 3/6 | 16,45 |
Sık sorulanlar
Burçin Arslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 10 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Burçin Arslan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 19.09.2026, Ankara.
Burçin Arslan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 6 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.