Antrenör
Bülent Tekinalp
Bülent Tekinalp'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bülent Tekinalp antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 80 | 7 | 10 | 9 | %8,8 | %32,5 | −%70,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 28.09.2021, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2020 | 79 | 7 | 10 | 9 | %8,9 | %32,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 57 | 4 | 8 | 6 | %7,0 | %31,6 |
| Adana | 22 | 3 | 2 | 3 | %13,6* | %36,4* |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 64 | 4 | 10 | 4 | %6,3 | %28,1 |
| Kum · Nemli | 10 | 2 | 0 | 3 | %20,0* | %50,0* |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %33,3* |
| 1201–1600 m | 41 | 6 | 3 | 6 | %14,6 | %36,6 |
| 1601–2000 m | 26 | 1 | 4 | 2 | %3,8* | %26,9* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 44 | 3 | 5 | 3 | %6,8 | %25,0 |
| İngiliz | 36 | 4 | 5 | 6 | %11,1 | %41,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 27 | 4 | 4 | 2 | %14,8* | %37,0* |
| Maiden | 27 | 3 | 5 | 3 | %11,1* | %40,7* |
| Handikap | 18 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %22,2* |
| A | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2021 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Kum | Nehirinoğlu | M. Solmaz | 10/13 | 15,20 |
| 19.03.2020 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Avcı Cuma | E. Çankaya | 4/10 | 9,65 |
| 19.03.2020 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Hafidekız | A. Çankaya | 11/11 | 14,60 |
| 16.03.2020 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Mecithan | Y. Çelikbaş | 9/17 | 39,40 |
| 16.03.2020 | Şanlıurfa | A 3 | 2100 Kum | Flash Step | F. Yardımcı | 13/14 | 6,80 |
| 16.03.2020 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Sonesen | F. Yardımcı | 4/15 | 6,45 |
| 14.03.2020 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Kum | Altın Kop | A. Çelik | 4/5 | 1,90 |
| 12.03.2020 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1300 Kum | Avcı Cuma | H. Altundağ | 6/10 | 14,20 |
| 12.03.2020 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1900 Kum | Para Saçan | B. Sarıdal | 8/12 | 6,60 |
| 10.03.2020 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Tekkurşun | M. Solmaz | 13/14 | 21,55 |
| 09.03.2020 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Hafidekız | İ. Katar | 8/10 | 3,65 |
| 07.03.2020 | Adana | Handikap 16 | 1200 Çim | Romolo | F. Bebek | 4/15 | 23,85 |
| 05.03.2020 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 2000 Kum | Flash Step | M. Avşar | 2/14 | 6,65 |
| 05.03.2020 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Sonesen | E. Çankaya | 2/12 | 5,05 |
| 05.03.2020 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1400 Kum | War Bird | N. Altın | 1/7 | 2,10 |
| 02.03.2020 | Şanlıurfa | A 3 | 2000 Kum | Cevher | M. Çelik | 7/14 | 3,45 |
| 02.03.2020 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Hafidekız | İ. Katar | 11/11 | 2,75 |
| 27.02.2020 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Efeli Emine | M. Avşar | 5/9 | 14,45 |
| 27.02.2020 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | War Bird | N. Altın | 2/10 | 2,90 |
| 25.02.2020 | Adana | Şartlı 3 | 1300 Kum | Beceriklihan | E. Sincan | 1/9 | 3,80 |
Sık sorulanlar
Bülent Tekinalp bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bülent Tekinalp'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 28.09.2021, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.