Antrenör
Bayram Aktaş
Bayram Aktaş'ın atları son 12 ayda 2 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (2 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bayram Aktaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 | – |
| 2020'den bu yana | 215 | 19 | 24 | 18 | %8,8 | %28,4 | −%44,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 12.11.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53 | 5 | 5 | 2 | %9,4 | %22,6 |
| 2024 | 21 | 3 | 3 | 1 | %14,3* | %33,3* |
| 2023 | 36 | 2 | 0 | 3 | %5,6 | %13,9 |
| 2022 | 58 | 5 | 11 | 8 | %8,6 | %41,4 |
| 2021 | 24 | 1 | 3 | 3 | %4,2* | %29,2* |
| 2020 | 23 | 3 | 2 | 1 | %13,0* | %26,1* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şartlı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 143 | 11 | 15 | 11 | %7,7 | %25,9 |
| Kocaeli | 60 | 7 | 8 | 5 | %11,7 | %33,3 |
| Bursa | 12 | 1 | 1 | 2 | %8,3* | %33,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 87 | 5 | 11 | 4 | %5,7 | %23,0 |
| Çim · Normal | 49 | 5 | 4 | 7 | %10,2 | %32,7 |
| Kum · Normal | 47 | 6 | 5 | 3 | %12,8 | %29,8 |
| Kum · Nemli | 12 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %33,3* |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 1 | 3 | 1/8 | 5/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %21,4* |
| 1201–1600 m | 126 | 11 | 13 | 9 | %8,7 | %26,2 |
| 1601–2000 m | 57 | 7 | 8 | 7 | %12,3 | %38,6 |
| 2001+ m | 18 | 1 | 0 | 2 | %5,6* | %16,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 191 | 19 | 21 | 16 | %9,9 | %29,3 |
| Arap | 24 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %20,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 100 | 7 | 15 | 11 | %7,0 | %33,0 |
| Şartlı | 77 | 5 | 8 | 6 | %6,5 | %24,7 |
| Maiden | 14 | 5 | 1 | 0 | %35,7* | %42,9* |
| KV-6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| La Mano De Dios | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Suicide King | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | La Mano De Dios | Y. Gökçe | 7/7 | 20,10 |
| 12.11.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Suicide King | M. Çelik | 6/6 | 17,65 |
| 29.10.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | La Mano De Dios | A. Sözen | 6/7 | 10,30 |
| 26.10.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Sentetik | Suicide King | O. Atmaca | 8/9 | 18,65 |
| 19.10.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | La Mano De Dios | Ö. Yıldırım | 5/6 | 14,00 |
| 15.10.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Suicide King | B. Akçay | 6/9 | 10,25 |
| 03.10.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2400 Çim | Suicide King | E. Çankaya | 4/8 | 5,95 |
| 28.09.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1600 Çim | La Mano De Dios | Ö. Yıldırım | 5/7 | 15,10 |
| 24.09.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Crimena Fire | A. Yıldız | 14/14 | 17,55 |
| 12.09.2025 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | La Mano De Dios | M. Kaya | 9/12 | 45,45 |
| 07.09.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Suicide King | E. Çankaya | 2/8 | 7,05 |
| 03.09.2025 | İstanbul | Satış 2 | 1600 Çim | Crimena Fire | G. Özçelik | 4/13 | 13,00 |
| 13.08.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Crimena Fire | E. Çankaya | 11/12 | 53,05 |
| 08.08.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Playmaker | H. Karataş | –/4 | 1,85 |
| 01.08.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Baranım King | E. Çankaya | 2/10 | 42,70 |
| 30.07.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2400 Çim | Suicide King | H. Çizik | 3/8 | 4,70 |
| 27.07.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Çim | Crimena Fire | M. Çelik | 6/7 | 7,90 |
| 25.07.2025 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Playmaker | H. Karataş | 7/7 | 16,65 |
| 18.07.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Çim | Suicide King | G. Kocakaya | 4/6 | 3,35 |
| 02.07.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 2100 Çim | Suicide King | E. Çankaya | 1/11 | 19,10 |
Sık sorulanlar
Bayram Aktaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bayram Aktaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 12.11.2025, İstanbul.
Bayram Aktaş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 2 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.