Antrenör
Batuhan Çakus
Batuhan Çakus'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Batuhan Çakus antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 230 | 25 | 22 | 15 | %10,9 | %27,0 | −%38,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 14.07.2025, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52 | 4 | 4 | 3 | %7,7 | %21,2 |
| 2024 | 33 | 4 | 4 | 2 | %12,1 | %30,3 |
| 2023 | 44 | 3 | 1 | 2 | %6,8 | %13,6 |
| 2022 | 27 | 6 | 2 | 5 | %22,2* | %48,1* |
| 2021 | 31 | 3 | 3 | 1 | %9,7 | %22,6 |
| 2020 | 43 | 5 | 8 | 2 | %11,6 | %34,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 149 | 17 | 13 | 11 | %11,4 | %27,5 |
| Antalya | 54 | 4 | 6 | 2 | %7,4 | %22,2 |
| Bursa | 15 | 2 | 3 | 0 | %13,3* | %33,3* |
| İstanbul | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Kocaeli | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 100 | 15 | 9 | 9 | %15,0 | %33,0 |
| Sentetik · Normal | 46 | 4 | 6 | 2 | %8,7 | %26,1 |
| Çim · Normal | 42 | 1 | 4 | 0 | %2,4 | %11,9 |
| Kum · Nemli | 19 | 2 | 3 | 2 | %10,5* | %36,8* |
| Kum · Islak | 10 | 3 | 0 | 1 | %30,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 45 | 2 | 6 | 3 | %4,4 | %24,4 |
| 1201–1600 m | 100 | 16 | 11 | 6 | %16,0 | %33,0 |
| 1601–2000 m | 62 | 6 | 4 | 4 | %9,7 | %22,6 |
| 2001+ m | 23 | 1 | 1 | 2 | %4,3* | %17,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 158 | 17 | 12 | 11 | %10,8 | %25,3 |
| Arap | 72 | 8 | 10 | 4 | %11,1 | %30,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 75 | 9 | 7 | 4 | %12,0 | %26,7 |
| Şartlı | 67 | 3 | 9 | 5 | %4,5 | %25,4 |
| Maiden | 54 | 5 | 2 | 4 | %9,3 | %20,4 |
| KV-8 | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| Satış | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| KV-6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-7 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| Maiden/Satış | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| A | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.07.2025 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | Afroditin Gücü | İ. Söğüt | 7/8 | 38,60 |
| 02.07.2025 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Afroditin Gücü | S. Çelik | 5/14 | 9,00 |
| 23.06.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Prepelica | A. Oluk | 9/18 | 62,15 |
| 23.06.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1200 Çim | Afroditin Gücü | E. Aktuğ | 6/16 | 20,30 |
| 12.06.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Çim | Afroditin Gücü | C. Altun | 9/9 | 12,85 |
| 27.05.2025 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Baysargın | B. Akçay | 3/11 | 14,00 |
| 27.05.2025 | Antalya | Handikap 16 | 1300 Sentetik | Afroditin Gücü | E. Aktuğ | 1/9 | 3,90 |
| 27.05.2025 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Heavy Raın | M. Keçeci | 10/11 | 52,55 |
| 20.05.2025 | Antalya | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Mandacan | M. Akgöbek | 6/7 | 26,50 |
| 20.05.2025 | Antalya | Handikap 15 | 1700 Sentetik | Afroditin Gücü | B. Mırık | 2/10 | 2,95 |
| 20.05.2025 | Antalya | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Yeniköy Efesi | M. Akgöbek | 6/10 | 16,95 |
| 13.05.2025 | Antalya | Şartlı 19 | 1400 Kum | Cüreklicaş | H. Polat | 7/11 | 18,85 |
| 13.05.2025 | Antalya | Şartlı 4 | 2000 Kum | Baysargın | S. Tırpan | 6/7 | 43,85 |
| 06.05.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Prepelica | G. Yıldız | 10/13 | 11,80 |
| 06.05.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Heavy Raın | H. Polat | 12/13 | 62,40 |
| 06.05.2025 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Kum | Cüreklicaş | C. Tepe | 9/12 | 30,30 |
| 06.05.2025 | Antalya | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Afroditin Gücü | H. Yıldız | 6/8 | 5,75 |
| 29.04.2025 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Afroditin Gücü | A. Aslan | 2/12 | 4,10 |
| 29.04.2025 | Antalya | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Yeniköy Efesi | S. Altay | 7/7 | 10,95 |
| 22.04.2025 | Antalya | Şartlı 19 | 1700 Sentetik | Cüreklicaş | G. Yıldız | 5/15 | 15,35 |
Sık sorulanlar
Batuhan Çakus bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Batuhan Çakus'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 14.07.2025, Bursa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.