Antrenör
Anıl Karabıyık
Anıl Karabıyık'ın atları son 12 ayda 9 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (9 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Anıl Karabıyık antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 | – |
| 2020'den bu yana | 151 | 8 | 13 | 16 | %5,3 | %24,5 | −%57,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 28.12.2025, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 | 4 | 5 | 5 | %6,5 | %22,6 |
| 2024 | 21 | 1 | 0 | 4 | %4,8* | %23,8* |
| 2023 | 26 | 1 | 5 | 3 | %3,8* | %34,6* |
| 2022 | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
| 2021 | 25 | 1 | 2 | 3 | %4,0* | %24,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| 1601–2000 m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Handikap | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Şartlı | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 140 | 8 | 11 | 13 | %5,7 | %22,9 |
| Bursa | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 82 | 6 | 6 | 9 | %7,3 | %25,6 |
| Çim · Normal | 35 | 1 | 3 | 2 | %2,9 | %17,1 |
| Kum · Nemli | 10 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %40,0* |
| Kum · Islak | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 33 | 2 | 3 | 2 | %6,1 | %21,2 |
| 1201–1600 m | 56 | 3 | 6 | 9 | %5,4 | %32,1 |
| 1601–2000 m | 51 | 2 | 2 | 4 | %3,9 | %15,7 |
| 2001+ m | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 88 | 4 | 8 | 9 | %4,5 | %23,9 |
| Arap | 63 | 4 | 5 | 7 | %6,3 | %25,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 44 | 2 | 6 | 3 | %4,5 | %25,0 |
| Handikap | 44 | 3 | 4 | 5 | %6,8 | %27,3 |
| Şartlı | 44 | 1 | 3 | 8 | %2,3 | %27,3 |
| Satış | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Maiden/Satış | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Gökçe | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| M. Karabulut | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Akşın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Söğüt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Uyar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Yolaçıcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Topuklu Efem | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Safir Kurt | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.12.2025 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Safir Kurt | S. Akşın | 10/10 | 23,20 |
| 28.12.2025 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Topuklu Efem | İ. Söğüt | 10/11 | 22,45 |
| 18.12.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 2100 Kum | Topuklu Efem | M. Uyar | 9/9 | 9,25 |
| 14.12.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Safir Kurt | M. Karabulut | 7/10 | 22,95 |
| 04.12.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Topuklu Efem | Y. Gökçe | 2/7 | 7,30 |
| 30.11.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Safir Kurt | M. Karabulut | 7/10 | 37,65 |
| 27.11.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Topuklu Efem | Y. Gökçe | 1/12 | 9,60 |
| 15.11.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Safir Kurt | Y. Gökçe | 10/10 | 6,70 |
| 08.11.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Topuklu Efem | H. Yolaçıcı | 4/12 | 6,60 |
| 30.10.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Safir Kurt | M. Keçeci | 8/14 | 6,45 |
| 18.10.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Kalem Kıran | B. Mırık | 9/13 | 33,10 |
| 02.10.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Çim | Masal Mina | B. Bülbül | 10/12 | 60,50 |
| 20.09.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Drıftın | S. Akşın | 12/13 | 138,10 |
| 05.09.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1700 Çim | Masal Mina | H. Şimşek | 10/10 | 45,25 |
| 04.09.2025 | İzmir | Satış 1 | 1400 Kum | Drıftın | S. Akşın | 13/20 | 119,35 |
| 04.09.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Yağızateş | N. Avci | 3/11 | 1,75 |
| 26.07.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Crispy Girl | A. Metin | 12/14 | 183,80 |
| 13.07.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Safir Kurt | S. Altay | 7/14 | 85,30 |
| 13.07.2025 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Topuklu Efem | S. Altay | 10/11 | 58,80 |
| 05.07.2025 | İzmir | Maiden | 2000 Çim | Crispy Girl | E. Tepe | 9/13 | 71,95 |
Sık sorulanlar
Anıl Karabıyık bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Anıl Karabıyık'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 28.12.2025, İzmir.
Anıl Karabıyık en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 9 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.