Antrenör
Amine Kurt
Amine Kurt'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Amine Kurt antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 628 | 54 | 57 | 64 | %8,6 | %27,9 | −%38,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 14.05.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74 | 9 | 10 | 7 | %12,2 | %35,1 |
| 2024 | 194 | 15 | 16 | 12 | %7,7 | %22,2 |
| 2023 | 183 | 16 | 13 | 26 | %8,7 | %30,1 |
| 2022 | 151 | 13 | 14 | 15 | %8,6 | %27,8 |
| 2020 | 26 | 1 | 4 | 4 | %3,8* | %34,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 423 | 37 | 36 | 42 | %8,7 | %27,2 |
| Kocaeli | 114 | 11 | 13 | 13 | %9,6 | %32,5 |
| Bursa | 65 | 3 | 5 | 7 | %4,6 | %23,1 |
| Ankara | 19 | 3 | 2 | 2 | %15,8* | %36,8* |
| İzmir | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 284 | 31 | 20 | 25 | %10,9 | %26,8 |
| Çim · Normal | 150 | 7 | 14 | 17 | %4,7 | %25,3 |
| Kum · Normal | 141 | 10 | 17 | 15 | %7,1 | %29,8 |
| Kum · Nemli | 17 | 2 | 3 | 3 | %11,8* | %47,1* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 2 | 0 | 3 | %16,7* | %41,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 87 | 9 | 6 | 7 | %10,3 | %25,3 |
| 1201–1600 m | 334 | 29 | 26 | 28 | %8,7 | %24,9 |
| 1601–2000 m | 150 | 11 | 21 | 20 | %7,3 | %34,7 |
| 2001+ m | 57 | 5 | 4 | 9 | %8,8 | %31,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 346 | 36 | 32 | 29 | %10,4 | %28,0 |
| İngiliz | 282 | 18 | 25 | 35 | %6,4 | %27,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 229 | 20 | 21 | 22 | %8,7 | %27,5 |
| Şartlı | 187 | 15 | 19 | 21 | %8,0 | %29,4 |
| Maiden | 109 | 7 | 7 | 12 | %6,4 | %23,9 |
| Satış | 45 | 3 | 3 | 7 | %6,7 | %28,9 |
| KV-6 | 19 | 4 | 1 | 0 | %21,1* | %26,3* |
| KV-7 | 12 | 3 | 1 | 1 | %25,0* | %41,7* |
| KV-8 | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| G | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Maiden/Satış | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2025 | İstanbul | Şartlı 19 | 1600 Çim | Gribulut | A. Yıldız | 8/15 | 20,95 |
| 13.05.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 1200 Kum | Uluarat | A. Kurşun | 2/8 | 6,40 |
| 11.05.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Super Peri | U. Levent | 13/17 | 139,25 |
| 11.05.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Native Harmony | N. Avci | 13/17 | 42,70 |
| 09.05.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Kırmüjde | U. Levent | 3/6 | 20,40 |
| 07.05.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 2200 Sentetik | Demirkurt | G. Kocakaya | 8/8 | 8,35 |
| 07.05.2025 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Gribulut | Y. Gökçe | 4/11 | 9,55 |
| 07.05.2025 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Sancaktar Ağa | E. Bozdağ | 11/11 | 9,55 |
| 02.05.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Altın Saad | A. Aslan | 2/7 | 6,05 |
| 30.04.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 1200 Sentetik | Uluarat | S. Çelik | 1/10 | 2,60 |
| 27.04.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 1900 Çim | Nevacan | A. Kaçmaz | 3/7 | 4,60 |
| 25.04.2025 | Bursa | Şartlı 2 | 1400 Kum | Murodjon | R. Ketme | 8/8 | 26,75 |
| 20.04.2025 | İstanbul | KV-8 | 2000 Sentetik | Koca Seyid | A. Sözen | 6/7 | 8,20 |
| 20.04.2025 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | The Witcher | E. Aktuğ | 9/9 | 65,20 |
| 20.04.2025 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Kırmüjde | M. Bilgin | 5/13 | 21,10 |
| 20.04.2025 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Sancaktar Ağa | A. Kaçmaz | 8/13 | 9,95 |
| 20.04.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Uluarat | A. Yıldız | 2/8 | 11,50 |
| 18.04.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Eternal Bliss | A. Aslan | 12/15 | 33,00 |
| 18.04.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Halid Bey | G. Özçelik | 13/13 | 77,40 |
| 18.04.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Altın Saad | Y. Gökçe | 1/13 | 38,10 |
Sık sorulanlar
Amine Kurt bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Amine Kurt'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 14.05.2025, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.