Antrenör
Ahmet Elçin Karakurt
Ahmet Elçin Karakurt'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Elçin Karakurt antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 1490 | 169 | 158 | 147 | %11,3 | %31,8 | −%39,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.01.2025, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| 2024 | 164 | 18 | 21 | 19 | %11,0 | %35,4 |
| 2023 | 196 | 23 | 18 | 18 | %11,7 | %30,1 |
| 2022 | 437 | 45 | 48 | 47 | %10,3 | %32,0 |
| 2021 | 378 | 46 | 36 | 28 | %12,2 | %29,1 |
| 2020 | 313 | 36 | 35 | 34 | %11,5 | %33,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 590 | 63 | 57 | 59 | %10,7 | %30,3 |
| Şanlıurfa | 448 | 32 | 40 | 36 | %7,1 | %24,1 |
| İstanbul | 169 | 31 | 23 | 18 | %18,3 | %42,6 |
| Adana | 131 | 20 | 16 | 16 | %15,3 | %39,7 |
| Kocaeli | 60 | 9 | 9 | 8 | %15,0 | %43,3 |
| Diyarbakır | 58 | 9 | 7 | 4 | %15,5 | %34,5 |
| Elazığ | 19 | 4 | 2 | 4 | %21,1* | %52,6* |
| Bursa | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| Antalya | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 863 | 88 | 92 | 86 | %10,2 | %30,8 |
| Çim · Normal | 377 | 45 | 46 | 37 | %11,9 | %34,0 |
| Sentetik · Normal | 76 | 12 | 7 | 8 | %15,8 | %35,5 |
| Kum · Nemli | 46 | 6 | 2 | 0 | %13,0 | %17,4 |
| Kum · Islak | 28 | 3 | 2 | 3 | %10,7* | %28,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 28 | 4 | 3 | 4 | %14,3* | %39,3* |
| Kum · Sulu | 22 | 2 | 3 | 4 | %9,1* | %40,9* |
| Çim · Yumuşak | 19 | 3 | 0 | 2 | %15,8* | %26,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 2 | 1 | 2 | %14,3* | %35,7* |
| Çim · Ağır | 12 | 3 | 1 | 1 | %25,0* | %41,7* |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 401 | 47 | 39 | 41 | %11,7 | %31,7 |
| 1201–1600 m | 694 | 83 | 87 | 73 | %12,0 | %35,0 |
| 1601–2000 m | 329 | 33 | 26 | 26 | %10,0 | %25,8 |
| 2001+ m | 66 | 6 | 6 | 7 | %9,1 | %28,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 799 | 108 | 86 | 93 | %13,5 | %35,9 |
| Arap | 691 | 61 | 72 | 54 | %8,8 | %27,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 499 | 53 | 69 | 52 | %10,6 | %34,9 |
| Handikap | 410 | 34 | 36 | 32 | %8,3 | %24,9 |
| Maiden | 313 | 41 | 23 | 27 | %13,1 | %29,1 |
| Satış | 69 | 9 | 7 | 9 | %13,0 | %36,2 |
| KV-6 | 49 | 10 | 4 | 6 | %20,4 | %40,8 |
| G | 45 | 5 | 7 | 4 | %11,1 | %35,6 |
| KV-7 | 41 | 5 | 6 | 9 | %12,2 | %48,8 |
| KV-8 | 32 | 6 | 4 | 2 | %18,8 | %37,5 |
| A | 18 | 3 | 1 | 3 | %16,7* | %38,9* |
| KV-9 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Maiden/Satış | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.01.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Superson | M. Şakir | 1/12 | 1,45 |
| 01.01.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Duygulu Kız | M. Şakir | 3/12 | 20,55 |
| 25.12.2024 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Baldur | F. Yardımcı | 1/14 | 2,85 |
| 25.12.2024 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Duygulu Kız | İ. Akyavuz | 6/14 | 2,85 |
| 25.12.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | The Dominator | M. Ünlü | 3/11 | 13,95 |
| 18.12.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Superson | M. Şakir | 2/10 | 2,80 |
| 16.12.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1300 Kum | The Dominator | A. Akdemir | 9/10 | 5,95 |
| 16.12.2024 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1200 Kum | Baldur | İ. Akyavuz | 4/11 | 4,70 |
| 14.12.2024 | Adana | Handikap 14 | 1400 Kum | Duygulu Kız | İ. Akyavuz | 7/10 | 10,95 |
| 14.12.2024 | Adana | Şartlı 3 | 1400 Kum | Karakara | İ. Akyavuz | 4/8 | 12,65 |
| 14.12.2024 | Adana | Satış 2 | 1900 Kum | Özerdinç | A. Kurşun | 7/8 | 15,70 |
| 11.12.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Big Baby Jane | M. Akgöbek | 2/5 | 2,85 |
| 09.12.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Qıanlıma | A. Çankaya | 4/10 | 7,70 |
| 09.12.2024 | Şanlıurfa | Handikap 17 | 1400 Kum | Hand Of The Kıng | M. Işık | 12/15 | 12,35 |
| 07.12.2024 | Adana | Satış 1 | 1400 Kum | Karakara | H. Çizik | 5/8 | 12,15 |
| 04.12.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Superson | M. Şakir | 3/9 | 2,90 |
| 02.12.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Çelik İbo | A. Bayar | 4/10 | 3,10 |
| 27.11.2024 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 2000 Kum | Akyıldırımoğlu | B. Bektaş | 8/14 | 10,40 |
| 27.11.2024 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Vahşi Bawikal | M. Doğan | 6/7 | 8,35 |
| 27.11.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Big Baby Jane | Y. Çelikbaş | 4/10 | 11,35 |
Sık sorulanlar
Ahmet Elçin Karakurt bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Elçin Karakurt'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.01.2025, Şanlıurfa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.