Antrenör
Enver Mutlu
Enver Mutlu'ın atları son 12 ayda 22 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 12 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (8 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Enver Mutlu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21 | 9 | 1 | 1 | %42,9* | %52,4* | – |
| Son 12 ay | 22 | 9 | 2 | 1 | %40,9* | %54,5* | – |
| 2020'den bu yana | 498 | 71 | 51 | 68 | %14,3 | %38,2 | −%23,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.10.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21 | 9 | 1 | 1 | %42,9* | %52,4* |
| 2025 | 31 | 5 | 3 | 2 | %16,1 | %32,3 |
| 2024 | 90 | 10 | 8 | 13 | %11,1 | %34,4 |
| 2023 | 56 | 7 | 6 | 13 | %12,5 | %46,4 |
| 2022 | 66 | 6 | 5 | 7 | %9,1 | %27,3 |
| 2021 | 144 | 22 | 19 | 16 | %15,3 | %39,6 |
| 2020 | 90 | 12 | 9 | 16 | %13,3 | %41,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| İstanbul | 8 | 5 | 0 | 1 | 5/8 | 6/8 |
| Ankara | 6 | 2 | 2 | 0 | 2/6 | 4/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 8 | 4 | 1 | 1 | 4/8 | 6/8 |
| Kum · Normal | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| 1201–1600 m | 12 | 7 | 1 | 0 | %58,3* | %66,7* |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 18 | 9 | 2 | 1 | %50,0* | %66,7* |
| Arap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G | 11 | 6 | 1 | 1 | %54,5* | %72,7* |
| Şartlı | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Maiden | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 259 | 34 | 23 | 35 | %13,1 | %35,5 |
| Adana | 211 | 28 | 27 | 28 | %13,3 | %39,3 |
| İstanbul | 19 | 7 | 0 | 4 | %36,8* | %57,9* |
| Antalya | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 219 | 30 | 26 | 29 | %13,7 | %38,8 |
| Çim · Normal | 184 | 29 | 16 | 29 | %15,8 | %40,2 |
| Kum · Nemli | 24 | 2 | 4 | 1 | %8,3* | %29,2* |
| Çim · Çok Yumuşak | 16 | 2 | 0 | 2 | %12,5* | %25,0* |
| Çim · Yumuşak | 11 | 3 | 1 | 1 | %27,3* | %45,5* |
| Kum · Islak | 11 | 1 | 3 | 1 | %9,1* | %45,5* |
| Sentetik · Normal | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Çok Ağır | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| Kum · Sulu | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Ağır | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 83 | 14 | 7 | 8 | %16,9 | %34,9 |
| 1201–1600 m | 247 | 41 | 21 | 41 | %16,6 | %41,7 |
| 1601–2000 m | 112 | 12 | 18 | 7 | %10,7 | %33,0 |
| 2001+ m | 56 | 4 | 5 | 12 | %7,1 | %37,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 415 | 61 | 50 | 58 | %14,7 | %40,7 |
| Arap | 83 | 10 | 1 | 10 | %12,0 | %25,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 179 | 21 | 23 | 29 | %11,7 | %40,8 |
| Handikap | 160 | 21 | 13 | 24 | %13,1 | %36,3 |
| Maiden | 79 | 10 | 7 | 6 | %12,7 | %29,1 |
| G | 21 | 7 | 2 | 2 | %33,3* | %52,4* |
| Satış | 17 | 2 | 0 | 1 | %11,8* | %17,6* |
| KV-7 | 12 | 2 | 2 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| KV-8 | 11 | 3 | 3 | 2 | %27,3* | %72,7* |
| KV-6 | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| A | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Boyraz | 7 | 5 | 0 | 1 | 5/7 | 6/7 |
| S. Kaya | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| M. Solmaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Kıyak | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Kocakaya | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| M. Keskin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Sansar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Whizbang | 13 | 7 | 2 | 1 | %53,8* | %76,9* |
| Selim Usta | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Lady Ataş | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Storm Force | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Steell Foot | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Dreamland | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | Ankara | G 2 | 1600 Çim | Whizbang | S. Boyraz | 1/8 | 1,25 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Selim Usta | M. Kıyak | 8/16 | 36,10 |
| 16.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1200 Çim | Whizbang | S. Boyraz | 1/6 | 1,50 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Kum | Selim Usta | M. Çelik | 6/9 | 6,25 |
| 29.09.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Selim Usta | M. Solmaz | 5/15 | 5,65 |
| 27.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1600 Çim | Whizbang | S. Boyraz | 1/9 | 3,10 |
| 06.09.2026 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Whizbang | S. Boyraz | 1/7 | 7,70 |
| 03.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Selim Usta | M. Solmaz | 4/10 | 14,95 |
| 22.08.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 24 | 1600 Çim | Whizbang | G. Kocakaya | 1/5 | 1,50 |
| 09.08.2026 | İstanbul | G 3 | 2200 Çim | Whizbang | S. Boyraz | 3/9 | 2,60 |
| 24.07.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Whizbang | S. Boyraz | 1/6 | 3,80 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 1 | 2400 Çim | Whizbang | S. Boyraz | 6/22 | 51,50 |
| 26.05.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Kum | Lady Ataş | M. Keskin | 6/8 | 40,70 |
| 17.05.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Whizbang | S. Kaya | 7/11 | 7,05 |
| 01.05.2026 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Whizbang | S. Kaya | 1/11 | 2,75 |
| 18.04.2026 | Ankara | KV-8 | 1400 Çim | Whizbang | S. Kaya | 2/6 | 3,15 |
| 23.03.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Kum | Storm Force | Ö. Yıldırım | 6/6 | 8,50 |
| 23.03.2026 | Adana | G 3 | 1800 Çim | Whizbang | A. Çelik | 9/9 | 1,70 |
| 23.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Steell Foot | F. Sansar | 8/9 | 32,00 |
| 10.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Lady Ataş | E. Cankılıç | 1/13 | 24,05 |
Sık sorulanlar
Enver Mutlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 21 koşuda 9 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Enver Mutlu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.10.2026, Ankara.
Enver Mutlu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 8 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.