Antrenör
Mustafa Kurdu
Mustafa Kurdu'ın atları son 12 ayda 50 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 21 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (45 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Kurdu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 44 | 8 | 10 | 1 | %18,2 | %43,2 | – |
| Son 12 ay | 50 | 9 | 11 | 1 | %18,0 | %42,0 | −%59,7 |
| 2020'den bu yana | 149 | 18 | 18 | 8 | %12,1 | %29,5 | −%54,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 44 | 8 | 10 | 1 | %18,2 | %43,2 |
| 2025 | 31 | 2 | 2 | 3 | %6,5 | %22,6 |
| 2024 | 37 | 6 | 3 | 3 | %16,2 | %32,4 |
| 2023 | 17 | 2 | 3 | 0 | %11,8* | %29,4* |
| 2022 | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| 2021 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2020 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 45 | 9 | 11 | 1 | %20,0 | %46,7 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 27 | 6 | 7 | 1 | %22,2* | %51,9* |
| Kum · Nemli | 11 | 3 | 3 | 0 | %27,3* | %54,5* |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 5 | 1 | 0 | %38,5* | %46,2* |
| 1201–1600 m | 24 | 3 | 8 | 0 | %12,5* | %45,8* |
| 1601–2000 m | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 36 | 8 | 9 | 0 | %22,2 | %47,2 |
| Arap | 14 | 1 | 2 | 1 | %7,1* | %28,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| Şartlı | 15 | 7 | 3 | 0 | %46,7* | %66,7* |
| Handikap | 6 | 0 | 3 | 0 | 0/6 | 3/6 |
| KV-7 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 131 | 16 | 17 | 8 | %12,2 | %31,3 |
| Bursa | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 75 | 10 | 10 | 6 | %13,3 | %34,7 |
| Çim · Normal | 37 | 4 | 2 | 1 | %10,8 | %18,9 |
| Kum · Nemli | 20 | 4 | 3 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 41 | 6 | 1 | 1 | %14,6 | %19,5 |
| 1201–1600 m | 63 | 9 | 12 | 5 | %14,3 | %41,3 |
| 1601–2000 m | 39 | 3 | 5 | 2 | %7,7 | %25,6 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 103 | 15 | 13 | 5 | %14,6 | %32,0 |
| Arap | 46 | 3 | 5 | 3 | %6,5 | %23,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 42 | 6 | 6 | 1 | %14,3 | %31,0 |
| Şartlı | 42 | 8 | 5 | 4 | %19,0 | %40,5 |
| Maiden | 38 | 3 | 2 | 1 | %7,9 | %15,8 |
| KV-6 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| KV-7 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0/7 | 4/7 |
| KV-8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| G | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 12 | 4 | 2 | 0 | %33,3* | %50,0* |
| M. Bilgin | 9 | 3 | 5 | 0 | 3/9 | 8/9 |
| M. Kaya | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| B. Mırık | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Ö. Özen | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çiçek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| T. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Boyraz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vite Vite | 21 | 3 | 8 | 0 | %14,3* | %52,4* |
| Akselbeyim | 14 | 1 | 2 | 1 | %7,1* | %28,6* |
| Sirius Mi | 8 | 5 | 1 | 0 | 5/8 | 6/8 |
| Parsalı Miray | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Vite Vite | M. Çelik | 8/9 | 4,15 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1600 Kum | Sirius Mi | N. Avci | 2/6 | 1,55 |
| 15.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Vite Vite | A. Yıldız | 6/10 | 10,35 |
| 24.09.2026 | İzmir | KV-7 | 1200 Kum | Vite Vite | M. Kaya | 4/9 | 2,40 |
| 16.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 1400 Sentetik | Sirius Mi | S. Boyraz | 7/7 | 6,30 |
| 12.09.2026 | İzmir | G 3 | 2000 Kum | Vite Vite | A. Altın | 7/11 | 20,15 |
| 29.08.2026 | İzmir | KV-7 | 1200 Kum | Vite Vite | M. Kaya | 2/6 | 2,30 |
| 22.08.2026 | İzmir | KV-6 | 1400 Kum | Sirius Mi | M. Bilgin | 1/6 | 1,65 |
| 16.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Vite Vite | M. Bilgin | 2/9 | 2,15 |
| 02.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Sirius Mi | M. Bilgin | 1/5 | 1,20 |
| 26.07.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Vite Vite | M. Bilgin | 2/7 | 2,85 |
| 07.07.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Vite Vite | N. Avci | 4/9 | 4,00 |
| 05.07.2026 | İstanbul | G 3 | 1200 Çim | Sirius Mi | M. Kaya | 7/8 | 4,60 |
| 22.06.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Parsalı Miray | S. Özen | 13/16 | 38,60 |
| 22.06.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2400 Çim | Akselbeyim | N. Avci | 14/15 | 50,40 |
| 21.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Vite Vite | N. Avci | 1/13 | 3,55 |
| 21.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Sirius Mi | N. Avci | 1/6 | 1,10 |
| 28.05.2026 | İzmir | Satış 1 | 1400 Kum | Akselbeyim | N. Avci | 13/17 | 16,50 |
| 23.05.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1100 Kum | Sirius Mi | N. Avci | 1/5 | 1,10 |
| 21.05.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Akselbeyim | N. Avci | 12/15 | 11,15 |
Sık sorulanlar
Mustafa Kurdu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 44 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Kurdu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.10.2026, İzmir.
Mustafa Kurdu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 45 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.