Antrenör
Ali Pamukci
Ali Pamukci'ın atları son 12 ayda 23 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (18 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Pamukci antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 4 | 4 | 0 | %20,0* | %40,0* | – |
| Son 12 ay | 23 | 4 | 4 | 1 | %17,4* | %39,1* | – |
| 2020'den bu yana | 95 | 11 | 13 | 8 | %11,6 | %33,7 | −%6,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 27.09.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 4 | 4 | 0 | %20,0* | %40,0* |
| 2025 | 17 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %17,6* |
| 2024 | 42 | 6 | 8 | 3 | %14,3 | %40,5 |
| 2023 | 16 | 1 | 1 | 2 | %6,3* | %25,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 18 | 4 | 4 | 1 | %22,2* | %50,0* |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Sentetik · Normal | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Kum · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| 1201–1600 m | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| 1601–2000 m | 9 | 3 | 0 | 0 | 3/9 | 3/9 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 21 | 4 | 4 | 1 | %19,0* | %42,9* |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Şartlı | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Maiden | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 47 | 5 | 9 | 3 | %10,6 | %36,2 |
| Kocaeli | 27 | 4 | 1 | 2 | %14,8* | %25,9* |
| Bursa | 13 | 2 | 2 | 1 | %15,4* | %38,5* |
| Antalya | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| İzmir | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 32 | 3 | 7 | 3 | %9,4 | %40,6 |
| Kum · Normal | 29 | 4 | 1 | 3 | %13,8* | %27,6* |
| Çim · Normal | 24 | 4 | 4 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 1 | 2 | 3 | %9,1* | %54,5* |
| 1201–1600 m | 47 | 5 | 4 | 3 | %10,6 | %25,5 |
| 1601–2000 m | 23 | 4 | 2 | 0 | %17,4* | %26,1* |
| 2001+ m | 14 | 1 | 5 | 2 | %7,1* | %57,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 54 | 5 | 4 | 6 | %9,3 | %27,8 |
| İngiliz | 41 | 6 | 9 | 2 | %14,6 | %41,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 28 | 2 | 4 | 1 | %7,1* | %25,0* |
| Handikap | 28 | 3 | 4 | 3 | %10,7* | %35,7* |
| Maiden | 21 | 4 | 1 | 4 | %19,0* | %42,9* |
| KV-8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-7 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kaçmaz | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| G. Özçelik | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A. Sözen | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A. Çelik | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| V. Abiş | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| S. Boyraz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| O. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Özen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Turamun | 15 | 4 | 3 | 1 | %26,7* | %53,3* |
| Lord Of Thunder | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Dragon Shadow | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Çetruk | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Onarek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 1900 Çim | Turamun | V. Abiş | 1/5 | 2,60 |
| 09.09.2026 | İstanbul | KV-9 | 1600 Çim | Turamun | S. Boyraz | 6/7 | 9,20 |
| 23.08.2026 | İstanbul | KV-7 | 1900 Çim | Turamun | A. Çelik | 1/8 | 7,50 |
| 23.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Dragon Shadow | G. Özçelik | 2/7 | 11,90 |
| 09.08.2026 | İstanbul | G 3 | 2200 Çim | Turamun | A. Sözen | 7/9 | 25,95 |
| 20.07.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2200 Çim | Lord Of Thunder | Y. Gökçe | 8/16 | 17,65 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Çim | Turamun | A. Sözen | 2/6 | 1,90 |
| 03.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Lord Of Thunder | O. Yıldız | 10/13 | 18,30 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Turamun | A. Sözen | 8/18 | 28,80 |
| 14.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Lord Of Thunder | G. Özçelik | 6/15 | 33,05 |
| 07.06.2026 | İstanbul | G 2 | 2200 Çim | Turamun | Ö. Yıldırım | 11/13 | 24,40 |
| 03.06.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Çetruk | S. Özen | 8/11 | 16,65 |
| 02.06.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Lord Of Thunder | G. Özçelik | 10/10 | 8,65 |
| 24.05.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Lord Of Thunder | A. Ceylan | 18/22 | 34,35 |
| 13.05.2026 | İstanbul | KV-9 | 2100 Çim | Turamun | A. Çelik | 2/16 | 25,35 |
| 19.04.2026 | İstanbul | KV-8 | 1900 Çim | Turamun | A. Kaçmaz | 5/11 | 42,25 |
| 28.03.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Turamun | A. Kaçmaz | 4/7 | 1,35 |
| 28.02.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 2000 Sentetik | Turamun | A. Kaçmaz | 1/5 | 1,85 |
| 07.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Turamun | A. Kaçmaz | 1/13 | 5,45 |
| 10.01.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Turamun | A. Kaçmaz | 2/11 | 6,60 |
Sık sorulanlar
Ali Pamukci bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 20 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Pamukci'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 27.09.2026, İstanbul.
Ali Pamukci en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 18 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.