Apranti (AP)AP nedir?
Muhammet Talha Ertal
Muhammet Talha Ertal son 12 ayda 21 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (14 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammet Talha Ertal jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,0* | – |
| Son 12 ay | 21 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,8* | – |
| 2020'den bu yana | 21 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,8* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 24.07.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,0* |
| 2025 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Diyarbakır | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Normal | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 1601–2000 m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
| İngiliz | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Diyarbakır | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Normal | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 1601–2000 m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
| İngiliz | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Günaydın | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ö. Güneli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G. Subaşı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Acar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. El | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Gündüz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Demirkapu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Açmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Altın | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| S. Çiftçi | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Küçükdemircik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Fly Yazıcı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sedefli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Flyman | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Pamuk Ella | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maybe For Us | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Last Symphony | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Can Emir Can | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kara Korsan | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Çal Beyi | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.07.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1400 Çim | Küçükdemircik | Ö. Güneli | 5/13 | 108,00 |
| 22.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Flyman | M. Acar | 16/16 | 73,05 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Küçükdemircik | Ö. Güneli | 9/11 | 27,85 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Çim | Fly Yazıcı | S. Günaydın | 6/6 | 70,30 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1200 Çim | Pamuk Ella | H. El | 10/10 | 124,00 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Fly Yazıcı | S. Günaydın | 8/9 | 89,85 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1900 Çim | Sedefli | S. Günaydın | 8/8 | 40,30 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Maybe For Us | M. Gündüz | 6/15 | 53,45 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1700 Kum | Last Symphony | B. Demirkapu | 8/9 | 6,80 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Can Emir Can | E. Açmaz | 8/8 | 25,55 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 2000 Kum | Kara Korsan | E. Altın | 3/15 | 64,15 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Çal Beyi | Ö. Güneli | 12/12 | 36,20 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2400 Çim | Gür Serin Su | S. Günaydın | –/12 | 146,10 |
| 30.06.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1700 Kum | Sedefli | S. Günaydın | 11/12 | 86,40 |
| 25.06.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | İstanbul Güzeli | S. Çiftçi | 14/14 | 67,80 |
| 12.06.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Çim | Daywatch | G. Subaşı | 15/19 | 24,85 |
| 22.05.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Acem Kızım | M. Baykara | 10/20 | 160,40 |
| 24.04.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Dady | M. Kaya | 10/14 | 22,95 |
| 08.04.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1400 Kum | Kapgan Kağan | İ. Kural | 10/15 | 73,55 |
| 04.04.2026 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Seven Sky Almila | H. Çarıkçı | 6/9 | 146,85 |
Sık sorulanlar
Muhammet Talha Ertal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 20 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammet Talha Ertal bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 24.07.2026, İstanbul.
Muhammet Talha Ertal en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 14 koşu, 0 birincilik.
Muhammet Talha Ertal apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.