Jokey
Mehmet Yıldırım
Mehmet Yıldırım son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Yıldırım jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| Son 12 ay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| 2020'den bu yana | 21 | 1 | 0 | 0 | %4,8* | %4,8* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 11.09.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2025 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2022 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 2021 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2020 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 20 | 1 | 0 | 0 | %5,0* | %5,0* |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| 1601–2000 m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| İngiliz | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Özdeniz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Peri Mira | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Peri Mira | A. Özdeniz | 10/12 | 39,20 |
| 19.09.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 1800 Çim | Yekta Tay | Y. Karaküçük | 7/8 | 5,75 |
| 24.06.2024 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Baobap | M. Öcal | 6/8 | 53,00 |
| 17.10.2022 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Sancaktar | M. Kaya | 7/12 | 4,95 |
| 03.10.2022 | Bursa | Handikap 16 | 1700 Çim | Gökçekent | A. Küçükaksoy | 10/12 | 24,90 |
| 19.09.2022 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Sancaktar | M. Kaya | 4/12 | 5,75 |
| 05.09.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Uy Scuti | S. Topal | 4/7 | 36,00 |
| 08.07.2022 | Bursa | Maiden | 1700 Çim | Calculus | K. Güneş | 12/13 | 37,20 |
| 03.06.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Kulkızı | G. Turan | 5/9 | 20,80 |
| 14.02.2022 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Kandıra Güzeli | M. Esin | 8/9 | 27,85 |
| 29.03.2021 | Bursa | Şartlı 4 | 2100 Kum | Run For The Sun | K. Güneş | 8/9 | 2,05 |
| 17.03.2021 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Oğlum Sarp | A. Avcı | 10/10 | 64,75 |
| 02.03.2021 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1800 Kum | Benim Zaferim | Ü. Yayla | 4/9 | 22,00 |
| 25.01.2021 | Bursa | Şartlı 2 | 1800 Kum | Barbaroslu | F. Dizdaroğlu | 8/11 | 47,50 |
| 25.12.2020 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Mezithaber | A. Yıldız | 5/12 | 9,05 |
| 07.12.2020 | Bursa | Şartlı 5 | 2100 Kum | Mavizafir | A. Öcal | 7/7 | 21,55 |
| 27.11.2020 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Kum | Kızılyar | M. İnal | 10/10 | 16,35 |
| 13.11.2020 | Bursa | Handikap 17 | 1400 Çim | Mezithaber | A. Yıldız | 12/13 | 34,80 |
| 13.11.2020 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Olimpos | E. Tokçalar | 10/12 | 59,60 |
| 09.11.2020 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Batuş | İ. Yakut | 8/13 | 13,20 |
Sık sorulanlar
Mehmet Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Yıldırım bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 11.09.2026, Bursa.
Mehmet Yıldırım en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.