Antrenör
Emin Tokçalar
Emin Tokçalar'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Emin Tokçalar antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 351 | 38 | 34 | 40 | %10,8 | %31,9 | −%38,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.03.2023, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2022 | 51 | 5 | 5 | 8 | %9,8 | %35,3 |
| 2021 | 130 | 11 | 13 | 19 | %8,5 | %33,1 |
| 2020 | 167 | 22 | 16 | 13 | %13,2 | %30,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 193 | 14 | 18 | 26 | %7,3 | %30,1 |
| İstanbul | 59 | 7 | 5 | 2 | %11,9 | %23,7 |
| İzmir | 45 | 7 | 7 | 7 | %15,6 | %46,7 |
| Kocaeli | 26 | 5 | 2 | 3 | %19,2* | %38,5* |
| Ankara | 18 | 3 | 2 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Antalya | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 126 | 13 | 13 | 21 | %10,3 | %37,3 |
| Kum · Normal | 123 | 13 | 11 | 10 | %10,6 | %27,6 |
| Sentetik · Normal | 27 | 5 | 2 | 1 | %18,5* | %29,6* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 25 | 0 | 6 | 1 | %0,0* | %28,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 17 | 1 | 1 | 4 | %5,9* | %35,3* |
| Kum · Nemli | 16 | 2 | 1 | 2 | %12,5* | %31,3* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 58 | 3 | 2 | 7 | %5,2 | %20,7 |
| 1201–1600 m | 153 | 18 | 14 | 15 | %11,8 | %30,7 |
| 1601–2000 m | 102 | 15 | 14 | 12 | %14,7 | %40,2 |
| 2001+ m | 38 | 2 | 4 | 6 | %5,3 | %31,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 181 | 25 | 22 | 25 | %13,8 | %39,8 |
| Arap | 170 | 13 | 12 | 15 | %7,6 | %23,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 99 | 6 | 13 | 12 | %6,1 | %31,3 |
| Handikap | 88 | 7 | 4 | 8 | %8,0 | %21,6 |
| Maiden | 61 | 7 | 5 | 8 | %11,5 | %32,8 |
| G | 35 | 3 | 3 | 3 | %8,6 | %25,7 |
| KV-8 | 18 | 5 | 1 | 4 | %27,8* | %55,6* |
| A | 16 | 5 | 3 | 2 | %31,3* | %62,5* |
| KV-6 | 13 | 3 | 1 | 2 | %23,1* | %46,2* |
| Satış | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| KV-7 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| KV-9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2023 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Bekri | O. Yıldız | 14/14 | 10,00 |
| 06.03.2023 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Oğlum Özgür | H. Gökçe | 9/14 | 10,00 |
| 06.03.2023 | Bursa | Şartlı 4 | 1200 Kum | Erdoğdu | O. Yıldız | 4/12 | 6,30 |
| 08.08.2022 | Bursa | Maiden | 2000 Çim | Xanadu | H. Altın | 14/16 | 32,80 |
| 08.08.2022 | Bursa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Tibidabo | A. İnci | 3/7 | 15,80 |
| 27.07.2022 | İstanbul | A 3 | 1200 Sentetik | Kuzey Yağmuru | Ö. Yıldırım | 3/7 | 3,80 |
| 27.07.2022 | İstanbul | Satış 1 | 1500 Sentetik | Xanadu | E. Kadirler | 8/10 | 11,95 |
| 11.07.2022 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Bukalemun | K. Tokaçoğlu | 8/13 | 4,55 |
| 10.07.2022 | İstanbul | G 1 | 1500 Sentetik | Kuzey Yağmuru | M. Akyavuz | 5/6 | 10,60 |
| 08.07.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Xanadu | S. Tırpan | 7/7 | 17,00 |
| 01.07.2022 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Çim | Bukalemun | O. Atmaca | 5/8 | 22,20 |
| 22.06.2022 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Kuzey Yağmuru | M. Akyavuz | 1/9 | 3,20 |
| 13.06.2022 | Bursa | KV-8 | 2000 Kum | Egeberk | M. Çelik | 4/5 | 1,80 |
| 13.06.2022 | Bursa | Şartlı 5 | 2000 Kum | Rotovatör | C. Altun | 6/8 | 6,60 |
| 13.06.2022 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Kum | Bukalemun | N. Avci | 3/10 | 5,15 |
| 10.06.2022 | Bursa | KV-7 | 2000 Kum | Kuzey Yağmuru | M. Akyavuz | 2/9 | 4,50 |
| 06.06.2022 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Run For Peak | M. Çelik | 9/15 | 39,95 |
| 06.06.2022 | Bursa | KV-6 | 2100 Kum | Egeberk | M. Çelik | 2/8 | 6,00 |
| 30.05.2022 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Çim | Rotovatör | C. Altun | 2/6 | 5,60 |
| 24.05.2022 | Kocaeli | KV-8 | 1700 Kum | Kuzey Yağmuru | M. Akyavuz | 4/8 | 4,90 |
Sık sorulanlar
Emin Tokçalar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Emin Tokçalar'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.03.2023, Bursa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.