Antrenör
Melih Mehmet İnal
Melih Mehmet İnal'ın atları son 12 ayda 43 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 12 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (27 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Melih Mehmet İnal antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 | – |
| Son 12 ay | 43 | 3 | 4 | 5 | %7,0 | %27,9 | – |
| 2020'den bu yana | 1321 | 124 | 142 | 128 | %9,4 | %29,8 | −%43,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 13.04.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| 2025 | 212 | 22 | 22 | 16 | %10,4 | %28,3 |
| 2024 | 242 | 16 | 34 | 27 | %6,6 | %31,8 |
| 2023 | 234 | 26 | 24 | 28 | %11,1 | %33,3 |
| 2022 | 227 | 21 | 20 | 23 | %9,3 | %28,2 |
| 2021 | 228 | 27 | 23 | 18 | %11,8 | %29,8 |
| 2020 | 170 | 12 | 18 | 14 | %7,1 | %25,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 27 | 2 | 3 | 3 | %7,4* | %29,6* |
| İzmir | 10 | 1 | 1 | 2 | %10,0* | %40,0* |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 1 | 1 | 2 | %4,0* | %16,0* |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 2 | 3 | 0/8 | 5/8 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1201–1600 m | 27 | 3 | 4 | 4 | %11,1* | %40,7* |
| 1601–2000 m | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 33 | 3 | 4 | 4 | %9,1 | %33,3 |
| İngiliz | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 19 | 1 | 2 | 2 | %5,3* | %26,3* |
| Şartlı | 16 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %31,3* |
| Maiden | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 790 | 66 | 76 | 59 | %8,4 | %25,4 |
| Kocaeli | 282 | 22 | 28 | 34 | %7,8 | %29,8 |
| İzmir | 126 | 16 | 22 | 19 | %12,7 | %45,2 |
| İstanbul | 105 | 17 | 15 | 15 | %16,2 | %44,8 |
| Ankara | 15 | 2 | 1 | 1 | %13,3* | %26,7* |
| Antalya | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 831 | 80 | 83 | 81 | %9,6 | %29,4 |
| Çim · Normal | 193 | 9 | 22 | 18 | %4,7 | %25,4 |
| Kum · Nemli | 92 | 6 | 11 | 10 | %6,5 | %29,3 |
| Sentetik · Normal | 74 | 14 | 9 | 14 | %18,9 | %50,0 |
| Kum · Islak | 58 | 6 | 5 | 4 | %10,3 | %25,9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 24 | 3 | 5 | 0 | %12,5* | %33,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 20 | 3 | 4 | 0 | %15,0* | %35,0* |
| Çim · Yumuşak | 19 | 2 | 3 | 0 | %10,5* | %26,3* |
| Çim · Ağır | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 221 | 27 | 31 | 26 | %12,2 | %38,0 |
| 1201–1600 m | 536 | 38 | 62 | 52 | %7,1 | %28,4 |
| 1601–2000 m | 460 | 50 | 44 | 42 | %10,9 | %29,6 |
| 2001+ m | 104 | 9 | 5 | 8 | %8,7 | %21,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1044 | 109 | 123 | 115 | %10,4 | %33,2 |
| İngiliz | 277 | 15 | 19 | 13 | %5,4 | %17,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 486 | 49 | 50 | 52 | %10,1 | %31,1 |
| Şartlı | 413 | 34 | 42 | 48 | %8,2 | %30,0 |
| Maiden | 327 | 35 | 35 | 20 | %10,7 | %27,5 |
| KV-6 | 34 | 2 | 5 | 2 | %5,9 | %26,5 |
| KV-7 | 21 | 1 | 5 | 3 | %4,8* | %42,9* |
| Satış | 15 | 1 | 0 | 1 | %6,7* | %13,3* |
| KV-8 | 11 | 2 | 2 | 1 | %18,2* | %45,5* |
| G | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Yıldız | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| N. Avci | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| M. Çiçek | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| O. Atmaca | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| A. Yıldız | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| O. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. İnci | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Altın | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| B. Akçay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Bozdağ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ermerhan | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sancar Efesi | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Tantarık | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Sancarlı Bey | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Şanlı Anka | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Madrabaz Yeli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Emeğin Karşılığı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Cute Ninja | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Madrabaz Hazı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Hazbalık | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Crown Of Honor | O. Atmaca | 3/14 | 8,05 |
| 10.01.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Madrabaz Yeli | B. Akçay | 15/18 | 36,55 |
| 09.01.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Kum | Ermerhan | E. Bozdağ | 7/17 | 5,90 |
| 07.01.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Sancar Efesi | M. Çiçek | 8/13 | 4,60 |
| 05.01.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Emeğin Karşılığı | N. Avci | 7/9 | 15,95 |
| 05.01.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Tantarık | N. Avci | 2/8 | 3,95 |
| 03.01.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Hazbalık | A. Altın | 5/13 | 4,95 |
| 02.01.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Sancarlı Bey | N. Avci | 3/12 | 4,50 |
| 29.12.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Emeğin Karşılığı | N. Avci | 5/14 | 26,25 |
| 26.12.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Madrabaz Yeli | A. Yıldız | 7/10 | 14,25 |
| 22.12.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Kum | Şanlı Anka | O. Atmaca | 11/13 | 8,10 |
| 21.12.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Cute Ninja | N. Avci | 9/12 | 15,90 |
| 21.12.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Sancarlıhan | N. Avci | 3/7 | 7,10 |
| 18.12.2025 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | My Life Fire | O. Gökçe | 10/11 | 43,75 |
| 18.12.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Sancar Efesi | M. Çiçek | 4/8 | 4,00 |
| 18.12.2025 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Emeğin Karşılığı | O. Gökçe | 9/10 | 24,80 |
| 15.12.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Tantarık | M. Çiçek | 2/12 | 2,75 |
| 08.12.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Sancarlıhan | A. İnci | 5/6 | 20,85 |
| 08.12.2025 | Bursa | Handikap 15 | 2100 Kum | Ermerhan | A. İnci | 5/6 | 4,35 |
| 05.12.2025 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Madrabaz Hazı | A. Şenbahar | 9/10 | 11,20 |
Sık sorulanlar
Melih Mehmet İnal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 8 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Melih Mehmet İnal'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 13.04.2026, Bursa.
Melih Mehmet İnal en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 27 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.