Antrenör
Gürcan Turan
Gürcan Turan'ın atları son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gürcan Turan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| 2020'den bu yana | 534 | 48 | 49 | 52 | %9,0 | %27,9 | −%38,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 13.11.2025, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 | 2 | 1 | 1 | %3,2 | %6,5 |
| 2024 | 71 | 5 | 11 | 5 | %7,0 | %29,6 |
| 2023 | 112 | 9 | 5 | 12 | %8,0 | %23,2 |
| 2022 | 114 | 10 | 10 | 18 | %8,8 | %33,3 |
| 2021 | 167 | 21 | 18 | 16 | %12,6 | %32,9 |
| 2020 | 8 | 1 | 4 | 0 | 1/8 | 5/8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 353 | 32 | 31 | 32 | %9,1 | %26,9 |
| Kocaeli | 114 | 13 | 12 | 17 | %11,4 | %36,8 |
| İzmir | 30 | 2 | 3 | 1 | %6,7 | %20,0 |
| İstanbul | 27 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %11,1* |
| Ankara | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 312 | 24 | 32 | 37 | %7,7 | %29,8 |
| Çim · Normal | 99 | 10 | 5 | 5 | %10,1 | %20,2 |
| Kum · Nemli | 40 | 6 | 4 | 5 | %15,0 | %37,5 |
| Kum · Islak | 34 | 2 | 6 | 3 | %5,9 | %32,4 |
| Sentetik · Normal | 16 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %18,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 13 | 4 | 0 | 0 | %30,8* | %30,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 45 | 5 | 2 | 6 | %11,1 | %28,9 |
| 1201–1600 m | 195 | 15 | 13 | 14 | %7,7 | %21,5 |
| 1601–2000 m | 227 | 23 | 28 | 26 | %10,1 | %33,9 |
| 2001+ m | 67 | 5 | 6 | 6 | %7,5 | %25,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 423 | 41 | 41 | 44 | %9,7 | %29,8 |
| Arap | 111 | 7 | 8 | 8 | %6,3 | %20,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 232 | 25 | 23 | 21 | %10,8 | %29,7 |
| Şartlı | 159 | 15 | 18 | 15 | %9,4 | %30,2 |
| Maiden | 59 | 4 | 0 | 5 | %6,8 | %15,3 |
| KV-6 | 29 | 2 | 1 | 5 | %6,9* | %27,6* |
| KV-7 | 25 | 0 | 4 | 3 | %0,0* | %28,0* |
| KV-8 | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| Satış | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| G | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Arslan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Run For Happiness | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.11.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 2200 Çim | Run For Happiness | M. Arslan | 4/6 | 13,65 |
| 06.11.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 2100 Kum | Run For Happiness | M. Arslan | 6/7 | 29,70 |
| 15.08.2025 | İstanbul | Satış 4 | 1900 Çim | Samurai Cek | A. Kurşun | 6/6 | 30,25 |
| 13.08.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Ekin Storm | Ç. Taşcı | 6/14 | 111,35 |
| 30.07.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2400 Çim | Samurai Cek | M. Çelik | 6/8 | 12,95 |
| 28.07.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1900 Kum | Yahyabey Gülü | E. Akpınar | 9/13 | 63,85 |
| 28.07.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Şen Akyüz | E. Akpınar | 5/8 | 12,20 |
| 21.07.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Hearts Path | A. Yıldız | 4/9 | 2,85 |
| 11.07.2025 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Kıvılcım Tanesi | N. Şen | 6/11 | 16,30 |
| 08.07.2025 | Kocaeli | Handikap 17 | 2000 Kum | Run For Happiness | İ. Söğüt | 9/11 | 25,60 |
| 07.07.2025 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Hearts Path | E. Akpınar | 6/12 | 42,70 |
| 01.07.2025 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Kıvılcım Tanesi | N. Şen | 6/8 | 12,65 |
| 01.07.2025 | Kocaeli | Şartlı 4 | 2000 Kum | Şen Akyüz | E. Akpınar | 4/6 | 17,35 |
| 23.06.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Şen Akyüz | R. Ketme | 6/10 | 22,90 |
| 19.06.2025 | Ankara | Satış 2 | 1500 Kum | Oset | N. Şen | 13/16 | 15,10 |
| 17.06.2025 | Kocaeli | Handikap 17 | 1500 Kum | Şen Akyüz | N. Şen | 2/12 | 11,45 |
| 16.06.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 2000 Çim | Run For Happiness | N. Avci | 7/10 | 30,75 |
| 16.06.2025 | Bursa | Satış 2 | 1400 Çim | Stand By Me | M. Bağ | 9/11 | 93,40 |
| 09.06.2025 | Bursa | Handikap 17 | 1400 Kum | Şen Akyüz | N. Şen | 4/13 | 18,40 |
| 09.06.2025 | Bursa | Handikap 17 | 2000 Çim | Yahyabey Gülü | R. Ketme | 15/15 | 28,15 |
Sık sorulanlar
Gürcan Turan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gürcan Turan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 13.11.2025, Ankara.
Gürcan Turan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.