Antrenör
Temür Aydın
Temür Aydın'ın atları son 12 ayda 67 koşuya çıktı, 21 birincilik ve 38 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (53 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Temür Aydın antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 64 | 19 | 12 | 5 | %29,7 | %56,3 | −%25,4 |
| Son 12 ay | 67 | 21 | 12 | 5 | %31,3 | %56,7 | −%22,8 |
| 2020'den bu yana | 109 | 30 | 20 | 9 | %27,5 | %54,1 | −%23,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 21.10.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 64 | 19 | 12 | 5 | %29,7 | %56,3 |
| 2025 | 37 | 11 | 8 | 2 | %29,7 | %56,8 |
| 2024 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| 2023 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 53 | 15 | 11 | 5 | %28,3 | %58,5 |
| Diyarbakır | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Adana | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Ankara | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Şanlıurfa | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 55 | 15 | 11 | 5 | %27,3 | %56,4 |
| Kum · Islak | 8 | 3 | 1 | 0 | 3/8 | 4/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 9 | 7 | 3 | %30,0 | %63,3 |
| 1201–1600 m | 11 | 5 | 0 | 1 | %45,5* | %54,5* |
| 1601–2000 m | 25 | 6 | 5 | 1 | %24,0* | %48,0* |
| 2001+ m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 51 | 20 | 9 | 5 | %39,2 | %66,7 |
| Arap | 16 | 1 | 3 | 0 | %6,3* | %25,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 32 | 13 | 5 | 3 | %40,6 | %65,6 |
| Handikap | 14 | 2 | 4 | 0 | %14,3* | %42,9* |
| Maiden | 7 | 2 | 1 | 2 | 2/7 | 5/7 |
| KV-6 | 6 | 4 | 1 | 0 | 4/6 | 5/6 |
| KV-7 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 87 | 22 | 17 | 9 | %25,3 | %55,2 |
| Diyarbakır | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Adana | 7 | 4 | 1 | 0 | 4/7 | 5/7 |
| Ankara | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Şanlıurfa | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 94 | 24 | 18 | 9 | %25,5 | %54,3 |
| Kum · Islak | 10 | 3 | 1 | 0 | %30,0* | %40,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 47 | 13 | 10 | 4 | %27,7 | %57,4 |
| 1201–1600 m | 27 | 9 | 2 | 4 | %33,3* | %55,6* |
| 1601–2000 m | 34 | 7 | 8 | 1 | %20,6 | %47,1 |
| 2001+ m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 90 | 29 | 17 | 9 | %32,2 | %61,1 |
| Arap | 19 | 1 | 3 | 0 | %5,3* | %21,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 46 | 17 | 9 | 3 | %37,0 | %63,0 |
| Handikap | 21 | 3 | 5 | 0 | %14,3* | %38,1* |
| Maiden | 21 | 5 | 2 | 5 | %23,8* | %57,1* |
| KV-6 | 8 | 4 | 1 | 1 | 4/8 | 6/8 |
| KV-7 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| KV-9 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Taşkaya | 20 | 7 | 6 | 1 | %35,0* | %70,0* |
| F. Yardımcı | 13 | 5 | 1 | 1 | %38,5* | %53,8* |
| Y. Çelikbaş | 6 | 0 | 0 | 3 | 0/6 | 3/6 |
| N. Altın | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| M. Çakmak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| M. Doğan | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| İ. Katar | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| H. Altunkılıç | 3 | 3 | 0 | 0 | 3/3 | 3/3 |
| H. Çizik | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| G. Kocakaya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mohi Tay | 14 | 1 | 3 | 0 | %7,1* | %28,6* |
| Telgraf | 10 | 7 | 1 | 0 | %70,0* | %80,0* |
| Galloon | 10 | 4 | 1 | 0 | %40,0* | %50,0* |
| Bellafina | 8 | 3 | 2 | 1 | 3/8 | 6/8 |
| Inferno Blaze | 7 | 1 | 0 | 3 | 1/7 | 4/7 |
| Yeleli Kız | 7 | 1 | 3 | 1 | 1/7 | 5/7 |
| Etiquette | 6 | 3 | 2 | 0 | 3/6 | 5/6 |
| Silent Wind | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Princess Girl | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Gök Berk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Inferno Blaze | Y. Çelikbaş | 4/10 | 16,80 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1900 Kum | Mohi Tay | M. Doğan | 8/10 | 6,05 |
| 07.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1800 Kum | Mohi Tay | M. Doğan | 9/14 | 10,10 |
| 07.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Inferno Blaze | İ. Akyavuz | 1/9 | 2,80 |
| 26.09.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 2000 Kum | Mohi Tay | N. Altın | 4/10 | 4,20 |
| 23.09.2026 | Elazığ | KV-6 | 1600 Kum | Etiquette | F. Yardımcı | 1/10 | 3,05 |
| 20.09.2026 | Adana | KV-6 | 1200 Sentetik | Telgraf | H. Çizik | 1/14 | 2,60 |
| 20.09.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Bellafina | H. Çizik | 1/10 | 3,15 |
| 16.09.2026 | Elazığ | Maiden | 1600 Kum | Inferno Blaze | Y. Çelikbaş | 3/6 | 4,95 |
| 16.09.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1600 Kum | Mohi Tay | F. Yardımcı | 10/12 | 4,55 |
| 07.09.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Mohi Tay | N. Altın | 15/16 | 4,40 |
| 07.09.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Bellafina | F. Yardımcı | 2/13 | 2,85 |
| 02.09.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1200 Kum | Inferno Blaze | Y. Çelikbaş | 4/8 | 31,15 |
| 02.09.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1200 Kum | Etiquette | M. Taşkaya | 6/8 | 1,85 |
| 02.09.2026 | Elazığ | KV-9 | 1900 Kum | Galloon | F. Yardımcı | 9/11 | 5,80 |
| 31.08.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 2000 Kum | Mohi Tay | N. Altın | 2/11 | 7,90 |
| 26.08.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1200 Kum | Bellafina | M. Taşkaya | 7/12 | 1,70 |
| 26.08.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1200 Kum | Telgraf | F. Yardımcı | 1/12 | 1,70 |
| 19.08.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Silent Wind | A. Çankaya | 12/12 | 32,10 |
| 19.08.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1700 Kum | Mohi Tay | N. Altın | 6/13 | 4,50 |
Sık sorulanlar
Temür Aydın bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 64 koşuda 19 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Temür Aydın'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 21.10.2026, Elazığ.
Temür Aydın en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 53 koşu, 15 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.