Jokey
Halil Parıldar
Halil Parıldar son 12 ayda 2 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (2 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Halil Parıldar jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 | – |
| 2020'den bu yana | 578 | 28 | 38 | 36 | %4,8 | %17,6 | −%49,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 25.11.2025, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 | 1 | 3 | 1 | %2,4 | %11,9 |
| 2023 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2022 | 20 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| 2021 | 228 | 10 | 12 | 17 | %4,4 | %17,1 |
| 2020 | 285 | 17 | 22 | 17 | %6,0 | %19,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 287 | 18 | 25 | 25 | %6,3 | %23,7 |
| Şanlıurfa | 117 | 5 | 7 | 6 | %4,3 | %15,4 |
| Adana | 72 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %4,2 |
| Diyarbakır | 67 | 4 | 1 | 3 | %6,0 | %11,9 |
| Ankara | 34 | 1 | 2 | 1 | %2,9 | %11,8 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 445 | 24 | 28 | 30 | %5,4 | %18,4 |
| Çim · Normal | 58 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %6,9 |
| Kum · Nemli | 35 | 1 | 1 | 3 | %2,9 | %14,3 |
| Kum · Islak | 31 | 3 | 5 | 2 | %9,7 | %32,3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 261 | 12 | 18 | 18 | %4,6 | %18,4 |
| 1201–1600 m | 170 | 9 | 11 | 8 | %5,3 | %16,5 |
| 1601–2000 m | 141 | 7 | 9 | 10 | %5,0 | %18,4 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 314 | 13 | 21 | 17 | %4,1 | %16,2 |
| İngiliz | 264 | 15 | 17 | 19 | %5,7 | %19,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Atakaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şaman Kayra | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2025 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Şaman Kayra | H. Atakaya | 10/13 | 74,30 |
| 11.11.2025 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Şaman Kayra | H. Atakaya | 12/14 | 109,25 |
| 04.11.2025 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Varto Esintisi | Y. Çankaya | 8/12 | 63,15 |
| 16.10.2025 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Günmete | A. Polat | 9/13 | 21,30 |
| 11.10.2025 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Parlayan Düş | İ. Köroğlu | 7/10 | 13,85 |
| 09.10.2025 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Kum | Meleys | E. Gökçe | 10/10 | 25,65 |
| 09.10.2025 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Günmete | A. Polat | 7/10 | 11,50 |
| 07.10.2025 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Çığgibi | G. Balta | 7/14 | 13,90 |
| 04.10.2025 | Ankara | Şartlı 19 | 1600 Çim | Far Away | S. Altunbaş | 9/11 | 24,40 |
| 02.10.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Çim | Berhan Beyli | İ. Çeçan | 10/10 | 30,20 |
| 02.10.2025 | Ankara | Handikap 17 | 1300 Kum | Livzara | M. Elğaç | 6/8 | 10,95 |
| 28.09.2025 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Kerem Berke | F. Kip | 9/14 | 72,85 |
| 25.09.2025 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Doru Reis | R. Taşdelen | 8/13 | 88,45 |
| 25.09.2025 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Senuben | R. Taşdelen | 12/12 | 28,45 |
| 20.09.2025 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Nasibeyn | T. Kara | 6/12 | 16,55 |
| 20.09.2025 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Katısemihin Kızı | M. Katı | 9/13 | 39,80 |
| 18.09.2025 | Ankara | Şartlı 19 | 1900 Çim | Emiray Bety | C. Şimşek | 8/8 | 11,75 |
| 18.09.2025 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Miss İlayda | A. Polat | 9/10 | 99,15 |
| 16.09.2025 | Ankara | Maiden | 1300 Kum | Gümbüdü Gümbüdü | R. Taşdelen | 9/12 | 46,25 |
| 16.09.2025 | Ankara | Maiden | 1300 Kum | Günmete | A. Polat | 4/11 | 6,45 |
Sık sorulanlar
Halil Parıldar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Halil Parıldar bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 25.11.2025, Adana.
Halil Parıldar en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 2 koşu, 0 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.