Antrenör
Cansu Şimşek
Cansu Şimşek'ın atları son 12 ayda 73 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 23 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (29 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cansu Şimşek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 65 | 7 | 6 | 6 | %10,8 | %29,2 | −%26,8 |
| Son 12 ay | 73 | 9 | 7 | 7 | %12,3 | %31,5 | +%31,2 |
| 2020'den bu yana | 130 | 15 | 17 | 14 | %11,5 | %35,4 | +%0,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.10.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 65 | 7 | 6 | 6 | %10,8 | %29,2 |
| 2025 | 42 | 2 | 7 | 5 | %4,8 | %33,3 |
| 2024 | 23 | 6 | 4 | 3 | %26,1* | %56,5* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 29 | 3 | 1 | 4 | %10,3* | %27,6* |
| Antalya | 18 | 2 | 3 | 2 | %11,1* | %38,9* |
| İstanbul | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Bursa | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| Adana | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 21 | 2 | 1 | 1 | %9,5* | %19,0* |
| Sentetik · Normal | 20 | 1 | 2 | 1 | %5,0* | %20,0* |
| Kum · Normal | 10 | 1 | 3 | 1 | %10,0* | %50,0* |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 1 | 2 | 2 | %6,3* | %31,3* |
| 1201–1600 m | 45 | 6 | 5 | 4 | %13,3 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 64 | 8 | 6 | 6 | %12,5 | %31,3 |
| Arap | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 22 | 2 | 3 | 5 | %9,1* | %45,5* |
| Handikap | 20 | 3 | 4 | 1 | %15,0* | %40,0* |
| Maiden | 17 | 3 | 0 | 1 | %17,6* | %23,5* |
| G | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 59 | 6 | 7 | 7 | %10,2 | %33,9 |
| İstanbul | 31 | 3 | 5 | 4 | %9,7 | %38,7 |
| Antalya | 21 | 2 | 3 | 2 | %9,5* | %33,3* |
| Bursa | 13 | 2 | 2 | 1 | %15,4* | %38,5* |
| Adana | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 56 | 6 | 7 | 6 | %10,7 | %33,9 |
| Sentetik · Normal | 27 | 1 | 3 | 2 | %3,7* | %22,2* |
| Kum · Normal | 17 | 1 | 5 | 2 | %5,9* | %47,1* |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 24 | 1 | 4 | 3 | %4,2* | %33,3* |
| 1201–1600 m | 84 | 11 | 11 | 10 | %13,1 | %38,1 |
| 1601–2000 m | 16 | 3 | 2 | 1 | %18,8* | %37,5* |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 109 | 13 | 15 | 13 | %11,9 | %37,6 |
| Arap | 21 | 2 | 2 | 1 | %9,5* | %23,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 48 | 3 | 8 | 7 | %6,3 | %37,5 |
| Handikap | 30 | 4 | 5 | 3 | %13,3 | %40,0 |
| Maiden | 21 | 4 | 0 | 1 | %19,0* | %23,8* |
| G | 14 | 3 | 1 | 3 | %21,4* | %50,0* |
| KV-8 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| KV-6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Çelik | 14 | 1 | 2 | 3 | %7,1* | %42,9* |
| F. Sansar | 13 | 1 | 1 | 3 | %7,7* | %38,5* |
| E. Aktuğ | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| M. Arslan | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| V. Abiş | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Ö. Yıldırım | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| İ. Dinar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çelik | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| M. Akyavuz | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| S. Özen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Massımo Supremo | 10 | 3 | 0 | 0 | %30,0* | %30,0* |
| Mahsa | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Göktuğbaba | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Emiray Dafne | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Utah | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Run Lola Run | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Holly Molly | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Srorm Chaser | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Spes Noora | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Moo Deng | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1300 Kum | Zohar | E. Aktuğ | 1/7 | 15,10 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Vae Victis | S. Çelik | 3/7 | 14,85 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Göktuğbaba | E. Aktuğ | 8/11 | 3,10 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Hurricane Katrina | İ. Dinar | 12/13 | 42,75 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Utah | İ. Dinar | 13/19 | 4,20 |
| 15.10.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1200 Kum | Göktuğbaba | F. Sansar | 4/9 | 3,10 |
| 12.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Utah | İ. Dinar | 9/12 | 41,55 |
| 02.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1200 Çim | Utah | S. Çelik | 5/5 | 18,15 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Emiray Roket | G. Kocakaya | 2/9 | 2,75 |
| 26.09.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Holly Molly | S. Çelik | –/12 | 10,35 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1400 Sentetik | Emiray Gece | S. Özen | 16/16 | 86,90 |
| 22.09.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1200 Kum | Göktuğbaba | M. Arslan | 8/8 | 6,20 |
| 19.09.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Emiray Dafne | S. Çelik | 5/7 | 10,55 |
| 17.09.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 2000 Kum | Hurricane Katrina | M. Arslan | 6/6 | 89,70 |
| 07.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Utah | O. Atmaca | 11/14 | 30,20 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1500 Kum | Emiray Dafne | S. Çelik | 4/8 | 11,95 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Utah | S. Özen | 5/15 | 63,05 |
| 25.08.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1200 Kum | Göktuğbaba | M. Arslan | 2/7 | 6,65 |
| 19.08.2026 | İstanbul | KV-8 | 1400 Sentetik | Emiray Dafne | S. Çelik | 7/7 | 28,75 |
| 11.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Göktuğbaba | M. Arslan | 1/14 | 5,00 |
Sık sorulanlar
Cansu Şimşek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 65 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cansu Şimşek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.10.2026, Ankara.
Cansu Şimşek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 29 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.