Jokey
Burak Averbak
Burak Averbak son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Burak Averbak jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 648 | 28 | 40 | 51 | %4,3 | %18,4 | −%64,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 14.01.2023, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2021 | 289 | 12 | 13 | 23 | %4,2 | %16,6 |
| 2020 | 358 | 16 | 27 | 28 | %4,5 | %19,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 339 | 12 | 24 | 25 | %3,5 | %18,0 |
| Kocaeli | 150 | 7 | 9 | 13 | %4,7 | %19,3 |
| İzmir | 109 | 8 | 3 | 8 | %7,3 | %17,4 |
| Bursa | 50 | 1 | 4 | 5 | %2,0 | %20,0 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 234 | 11 | 18 | 17 | %4,7 | %19,7 |
| Kum · Normal | 170 | 7 | 10 | 16 | %4,1 | %19,4 |
| Çim · Normal | 140 | 3 | 8 | 10 | %2,1 | %15,0 |
| Kum · Islak | 35 | 4 | 1 | 3 | %11,4 | %22,9 |
| Kum · Nemli | 27 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %7,4* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %36,4* |
| Kum · Sulu | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 108 | 8 | 8 | 9 | %7,4 | %23,1 |
| 1201–1600 m | 302 | 7 | 14 | 30 | %2,3 | %16,9 |
| 1601–2000 m | 175 | 8 | 12 | 9 | %4,6 | %16,6 |
| 2001+ m | 63 | 5 | 6 | 3 | %7,9 | %22,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 325 | 15 | 19 | 21 | %4,6 | %16,9 |
| Arap | 323 | 13 | 21 | 30 | %4,0 | %19,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2023 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Queen Zahra | S. Kaymaklı | 8/15 | 60,80 |
| 14.10.2021 | İzmir | KV-7 | 1300 Çim | Mandalorian | U. Tunay | 7/8 | 2,05 |
| 14.10.2021 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Kıvrık | M. Tamer | 5/12 | 16,25 |
| 14.10.2021 | İzmir | Şartlı 4 | 1800 Çim | Antepli Kayra | M. Tamer | 6/10 | 28,15 |
| 09.10.2021 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Çeviksoy | G. Er | 6/14 | 18,65 |
| 09.10.2021 | İzmir | Şartlı 3 | 1300 Çim | Chrome Heart | U. Tunay | 4/11 | 11,20 |
| 09.10.2021 | İzmir | KV-8 | 1300 Çim | Paramparça | G. Halkataş | 9/9 | 30,30 |
| 09.10.2021 | İzmir | Şartlı 19 | 1800 Çim | British Man | F. Kemahlıoğlu | 1/12 | 27,40 |
| 08.10.2021 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | I Got The Power | U. Tunay | 7/18 | 6,15 |
| 08.10.2021 | Bursa | Handikap 21 | 1400 Çim | Suleiman | U. Tunay | 3/11 | 4,60 |
| 07.10.2021 | İzmir | Şartlı 4 | 1300 Çim | Antepli Kayra | M. Tamer | 4/10 | 26,15 |
| 07.10.2021 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Akçatı | Z. Avcı | 6/14 | 33,90 |
| 07.10.2021 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Zima Blue | U. Tunay | 2/10 | 7,15 |
| 06.10.2021 | İstanbul | Satış 2 | 1900 Çim | Söğütlü | O. Gündoğdi | 6/11 | 42,05 |
| 06.10.2021 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Pancho Villa | U. Bilik | 6/8 | 45,15 |
| 04.10.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Think Pink | M. Kaya | 7/18 | 72,05 |
| 04.10.2021 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Camuzdevranı | S. Yardımcı | 4/10 | 2,40 |
| 03.10.2021 | İstanbul | Handikap 17 | 1200 Çim | Rosso | V. Yüksel | 6/7 | 22,00 |
| 02.10.2021 | İzmir | Şartlı 2 | 1400 Kum | Şifacı | M. Bulut | 7/13 | 10,90 |
| 01.10.2021 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | She Is The One | R. Coşkun | 11/16 | 16,85 |
Sık sorulanlar
Burak Averbak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Burak Averbak bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 14.01.2023, İstanbul.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.