Antrenör
Mehmet Kaya
Mehmet Kaya'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Kaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 4755 | 436 | 473 | 494 | %9,2 | %29,5 | −%43,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 24.11.2024, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 975 | 82 | 116 | 93 | %8,4 | %29,8 |
| 2023 | 1237 | 124 | 112 | 127 | %10,0 | %29,3 |
| 2022 | 1334 | 131 | 136 | 144 | %9,8 | %30,8 |
| 2021 | 1044 | 87 | 98 | 110 | %8,3 | %28,3 |
| 2020 | 165 | 12 | 11 | 20 | %7,3 | %26,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 4068 | 359 | 389 | 414 | %8,8 | %28,6 |
| Bursa | 359 | 35 | 45 | 31 | %9,7 | %30,9 |
| Antalya | 179 | 18 | 20 | 29 | %10,1 | %37,4 |
| Kocaeli | 97 | 19 | 15 | 14 | %19,6 | %49,5 |
| İstanbul | 46 | 5 | 3 | 6 | %10,9 | %30,4 |
| Ankara | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 2248 | 206 | 234 | 246 | %9,2 | %30,5 |
| Çim · Normal | 1535 | 133 | 144 | 145 | %8,7 | %27,5 |
| Kum · Islak | 275 | 26 | 31 | 30 | %9,5 | %31,6 |
| Kum · Nemli | 261 | 33 | 25 | 29 | %12,6 | %33,3 |
| Sentetik · Normal | 113 | 13 | 8 | 13 | %11,5 | %30,1 |
| Kum · Sulu | 81 | 8 | 10 | 8 | %9,9 | %32,1 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 79 | 7 | 7 | 6 | %8,9 | %25,3 |
| Çim · Yumuşak | 75 | 5 | 4 | 8 | %6,7 | %22,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 62 | 3 | 8 | 6 | %4,8 | %27,4 |
| Çim · Ağır | 23 | 2 | 2 | 1 | %8,7* | %21,7* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1147 | 108 | 118 | 121 | %9,4 | %30,3 |
| 1201–1600 m | 2125 | 201 | 225 | 220 | %9,5 | %30,4 |
| 1601–2000 m | 1229 | 103 | 114 | 122 | %8,4 | %27,6 |
| 2001+ m | 254 | 24 | 16 | 31 | %9,4 | %28,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 2676 | 221 | 244 | 268 | %8,3 | %27,4 |
| İngiliz | 2079 | 215 | 229 | 226 | %10,3 | %32,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 1635 | 158 | 151 | 177 | %9,7 | %29,7 |
| Şartlı | 1485 | 129 | 158 | 132 | %8,7 | %28,2 |
| Maiden | 947 | 72 | 97 | 99 | %7,6 | %28,3 |
| Satış | 187 | 31 | 13 | 25 | %16,6 | %36,9 |
| KV-6 | 141 | 7 | 14 | 17 | %5,0 | %27,0 |
| KV-8 | 123 | 16 | 13 | 18 | %13,0 | %38,2 |
| KV-7 | 111 | 11 | 11 | 10 | %9,9 | %28,8 |
| G | 49 | 4 | 9 | 5 | %8,2 | %36,7 |
| Maiden/Satış | 30 | 0 | 4 | 5 | %0,0 | %30,0 |
| KV-9 | 26 | 5 | 1 | 4 | %19,2* | %38,5* |
| A | 20 | 3 | 2 | 2 | %15,0* | %35,0* |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2024 | İzmir | Şartlı 3 | 1900 Kum | Spanish Fly | M. Akın | 6/11 | 26,65 |
| 24.11.2024 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Brave Champion | G. Kocakaya | 9/9 | 2,45 |
| 24.11.2024 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Batımert | İ. Söğüt | 7/9 | 13,10 |
| 24.11.2024 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Golden Skin | B. Mırık | 6/9 | 13,10 |
| 24.11.2024 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Pershing Boy | M. Çiçek | 2/9 | 4,35 |
| 24.11.2024 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Brilante | M. Çiçek | 4/9 | 11,50 |
| 24.11.2024 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Uygurun Kızı | E. Kadirler | 6/9 | 2,95 |
| 24.11.2024 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Brave Dancer | E. Bozdağ | 7/9 | 8,05 |
| 24.11.2024 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Stay Bright | A. Ceylan | 7/9 | 5,95 |
| 24.11.2024 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Sabırlı Körpe | B. Mırık | 9/9 | 26,50 |
| 22.11.2024 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Coşkuntay | C. Paso | 12/15 | 7,10 |
| 22.11.2024 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Serkanınoğlu | N. Avci | 2/15 | 3,65 |
| 22.11.2024 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Umut Gücü | B. Mırık | 8/10 | 3,70 |
| 22.11.2024 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Tangül Hanım | C. Altun | 7/7 | 15,10 |
| 22.11.2024 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Abide Mine | C. Paso | 8/13 | 23,35 |
| 22.11.2024 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Sun Of The Sea | M. Çiçek | 5/13 | 4,35 |
| 22.11.2024 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Apologize | İ. Söğüt | 9/13 | 24,55 |
| 22.11.2024 | İzmir | Satış 1 | 1400 Kum | Uygur Bebek | S. Akşın | 2/4 | 2,45 |
| 22.11.2024 | İzmir | Satış 1 | 1400 Kum | Prince Of Enigma | B. Mırık | 4/4 | 3,30 |
| 21.11.2024 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | Beyond The Sea | M. Çiçek | 4/11 | 9,45 |
Sık sorulanlar
Mehmet Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Kaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 24.11.2024, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.