Antrenör
Volkan Yüksel
Volkan Yüksel'ın atları son 12 ayda 11 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (8 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Volkan Yüksel antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 11 | 1 | 3 | 0 | %9,1* | %36,4* | – |
| 2020'den bu yana | 469 | 52 | 39 | 42 | %11,1 | %28,4 | −%30,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 24.12.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82 | 10 | 8 | 5 | %12,2 | %28,0 |
| 2024 | 119 | 11 | 8 | 18 | %9,2 | %31,1 |
| 2023 | 75 | 7 | 6 | 5 | %9,3 | %24,0 |
| 2022 | 52 | 5 | 7 | 6 | %9,6 | %34,6 |
| 2021 | 98 | 10 | 5 | 4 | %10,2 | %19,4 |
| 2020 | 43 | 9 | 5 | 4 | %20,9 | %41,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 8 | 0 | 3 | 0 | 0/8 | 3/8 |
| Bursa | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 3 | 0 | 0/8 | 3/8 |
| 1601–2000 m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Arap | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 4 | 0 | 3 | 0 | 0/4 | 3/4 |
| Şartlı | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 405 | 40 | 33 | 33 | %9,9 | %26,2 |
| Kocaeli | 32 | 7 | 1 | 5 | %21,9 | %40,6 |
| Bursa | 27 | 5 | 4 | 4 | %18,5* | %48,1* |
| İzmir | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 245 | 26 | 16 | 20 | %10,6 | %25,3 |
| Çim · Normal | 136 | 13 | 15 | 11 | %9,6 | %28,7 |
| Kum · Normal | 56 | 8 | 7 | 8 | %14,3 | %41,1 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Kum · Nemli | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 69 | 8 | 10 | 5 | %11,6 | %33,3 |
| 1201–1600 m | 284 | 22 | 21 | 24 | %7,7 | %23,6 |
| 1601–2000 m | 80 | 18 | 6 | 12 | %22,5 | %45,0 |
| 2001+ m | 36 | 4 | 2 | 1 | %11,1 | %19,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 266 | 27 | 18 | 23 | %10,2 | %25,6 |
| Arap | 203 | 25 | 21 | 19 | %12,3 | %32,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 150 | 20 | 10 | 16 | %13,3 | %30,7 |
| Handikap | 148 | 12 | 13 | 13 | %8,1 | %25,7 |
| Maiden | 115 | 14 | 12 | 9 | %12,2 | %30,4 |
| Satış | 17 | 2 | 1 | 1 | %11,8* | %23,5* |
| KV-6 | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| KV-7 | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Akçay | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Aktuğ | 3 | 0 | 3 | 0 | 0/3 | 3/3 |
| M. Çiçek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| K. Tokaçoğlu | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| İ. Söğüt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Bozdağ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Göksagun | 4 | 0 | 3 | 0 | 0/4 | 3/4 |
| Pilots Boy | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sönmez Yiğit | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Bellinzona | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Saadgirl | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.12.2025 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Kum | Pilots Boy | B. Akçay | 4/9 | 24,65 |
| 17.12.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Kum | Göksagun | E. Aktuğ | 2/13 | 1,90 |
| 13.12.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Kum | Pilots Boy | B. Akçay | 7/7 | 34,20 |
| 08.12.2025 | Bursa | KV-7 | 1900 Kum | Sönmez Yiğit | M. Çiçek | 11/11 | 3,10 |
| 03.12.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Kum | Göksagun | E. Aktuğ | 2/13 | 6,05 |
| 24.11.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Sönmez Yiğit | K. Tokaçoğlu | 1/8 | 1,25 |
| 23.11.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Bellinzona | İ. Söğüt | 8/9 | 60,45 |
| 22.11.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Kum | Saadgirl | E. Bozdağ | 8/8 | 3,10 |
| 19.11.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Kum | Göksagun | A. Yıldız | 5/10 | 1,75 |
| 14.11.2025 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1600 Çim | Pilots Boy | B. Akçay | 10/11 | 33,50 |
| 12.11.2025 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Göksagun | E. Aktuğ | 2/8 | 5,25 |
| 04.11.2025 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Sönmez Yiğit | K. Tokaçoğlu | 1/6 | 2,95 |
| 31.10.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Saadgirl | E. Bozdağ | 7/8 | 5,50 |
| 29.10.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | North Dancer | G. Özçelik | 5/8 | 15,55 |
| 24.10.2025 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Göksagun | M. Kaya | 4/14 | 17,80 |
| 22.10.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Rapid Son | İ. Soyad | 10/10 | 113,65 |
| 22.10.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Pilots Boy | A. Yıldız | 8/10 | 16,85 |
| 21.10.2025 | Kocaeli | Şartlı 4 | 2000 Kum | Sönmez Yiğit | K. Tokaçoğlu | 3/6 | 2,50 |
| 17.10.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Çim | Bellinzona | U. Temur | 8/10 | 61,10 |
| 10.10.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Gök Mila | A. Kaçmaz | 4/14 | 20,65 |
Sık sorulanlar
Volkan Yüksel bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Volkan Yüksel'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 24.12.2025, İstanbul.
Volkan Yüksel en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 8 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.