Antrenör
Gökhan Er
Gökhan Er'ın atları son 12 ayda 40 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 12 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (37 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Er antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32 | 2 | 4 | 2 | %6,3 | %25,0 | – |
| Son 12 ay | 40 | 2 | 8 | 2 | %5,0 | %30,0 | – |
| 2020'den bu yana | 222 | 23 | 30 | 17 | %10,4 | %31,5 | −%27,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32 | 2 | 4 | 2 | %6,3 | %25,0 |
| 2025 | 39 | 3 | 10 | 2 | %7,7 | %38,5 |
| 2024 | 32 | 6 | 2 | 6 | %18,8 | %43,8 |
| 2023 | 44 | 8 | 10 | 4 | %18,2 | %50,0 |
| 2022 | 48 | 3 | 2 | 3 | %6,3 | %16,7 |
| 2021 | 18 | 1 | 2 | 0 | %5,6* | %16,7* |
| 2020 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 37 | 2 | 8 | 2 | %5,4 | %32,4 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 1 | 4 | 2 | %4,0* | %28,0* |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Normal | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| 1201–1600 m | 23 | 1 | 2 | 1 | %4,3* | %17,4* |
| 1601–2000 m | 7 | 0 | 4 | 0 | 0/7 | 4/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 35 | 2 | 7 | 2 | %5,7 | %31,4 |
| Arap | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 18 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %27,8* |
| Handikap | 12 | 1 | 3 | 0 | %8,3* | %33,3* |
| Maiden | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 202 | 22 | 27 | 15 | %10,9 | %31,7 |
| Bursa | 7 | 1 | 3 | 1 | 1/7 | 5/7 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 122 | 15 | 9 | 9 | %12,3 | %27,0 |
| Çim · Normal | 53 | 4 | 6 | 1 | %7,5 | %20,8 |
| Kum · Nemli | 24 | 2 | 10 | 4 | %8,3* | %66,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 3 | 1 | 1/6 | 5/6 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 37 | 5 | 3 | 2 | %13,5 | %27,0 |
| 1201–1600 m | 128 | 14 | 20 | 13 | %10,9 | %36,7 |
| 1601–2000 m | 51 | 4 | 6 | 1 | %7,8 | %21,6 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 176 | 20 | 23 | 16 | %11,4 | %33,5 |
| Arap | 46 | 3 | 7 | 1 | %6,5 | %23,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 83 | 8 | 14 | 5 | %9,6 | %32,5 |
| Handikap | 79 | 8 | 10 | 7 | %10,1 | %31,6 |
| Maiden | 29 | 4 | 4 | 0 | %13,8* | %27,6* |
| KV-6 | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| KV-8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| G | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Altın | 11 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %36,4* |
| N. Avci | 7 | 1 | 3 | 0 | 1/7 | 4/7 |
| R. Ketme | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A. İnci | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çiçek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Bilgin | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| S. Altay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Mırık | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| K. Yılmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mancunian Bedii | 21 | 1 | 3 | 2 | %4,8* | %28,6* |
| Yiğidim Efe | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Beş On Sekiz | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Thessaloniki Tale | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
| Exodus | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Saitama | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | Mancunian Bedii | M. Çiçek | 8/9 | 10,70 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Mancunian Bedii | A. Yıldız | 5/10 | 9,80 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 1200 Kum | Mancunian Bedii | N. Avci | 1/12 | 7,45 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 2 | 1400 Kum | Yiğidim Efe | A. Altın | 9/9 | 5,60 |
| 01.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Mancunian Bedii | A. Altın | 3/10 | 6,10 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Yiğidim Efe | A. Altın | 2/15 | 39,05 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Mancunian Bedii | M. Bilgin | 3/15 | 4,10 |
| 10.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Mancunian Bedii | S. Altay | 8/9 | 5,60 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Yiğidim Efe | A. Altın | 13/15 | 50,95 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Mancunian Bedii | S. Altay | 4/10 | 14,45 |
| 16.08.2026 | İzmir | Şartlı 2 | 1900 Kum | Mancunian Bedii | R. Ketme | 2/10 | 10,20 |
| 15.08.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Yiğidim Efe | K. Yılmaz | 8/8 | 37,15 |
| 09.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Mancunian Bedii | A. İnci | 6/7 | 19,05 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Yiğidim Efe | B. Mırık | 7/9 | 10,75 |
| 02.08.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Exodus | M. Çelik | 9/10 | 35,70 |
| 18.07.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Exodus | A. İnci | 6/8 | 13,75 |
| 05.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Mancunian Bedii | A. İnci | 5/15 | 31,15 |
| 28.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Mancunian Bedii | R. Ketme | 9/10 | 34,10 |
| 13.06.2026 | İzmir | Handikap 17 | 1200 Kum | Mancunian Bedii | R. Ketme | 4/8 | 21,25 |
| 02.05.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Saitama | Ö. Özen | 8/9 | 26,55 |
Sık sorulanlar
Gökhan Er bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 32 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Er'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Bursa.
Gökhan Er en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 37 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.