Antrenör
Semih Kaymaklı
Semih Kaymaklı'ın atları son 12 ayda 2 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (2 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Semih Kaymaklı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 | – |
| 2020'den bu yana | 247 | 30 | 27 | 26 | %12,1 | %33,6 | −%44,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.12.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2024 | 38 | 6 | 5 | 3 | %15,8 | %36,8 |
| 2023 | 69 | 12 | 9 | 9 | %17,4 | %43,5 |
| 2022 | 41 | 2 | 1 | 6 | %4,9 | %22,0 |
| 2021 | 58 | 4 | 5 | 7 | %6,9 | %27,6 |
| 2020 | 30 | 6 | 7 | 1 | %20,0 | %46,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 181 | 21 | 17 | 18 | %11,6 | %30,9 |
| Kocaeli | 39 | 5 | 5 | 4 | %12,8 | %35,9 |
| Bursa | 26 | 4 | 4 | 4 | %15,4* | %46,2* |
| Ankara | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 119 | 19 | 10 | 11 | %16,0 | %33,6 |
| Kum · Normal | 56 | 8 | 8 | 4 | %14,3 | %35,7 |
| Çim · Normal | 47 | 2 | 5 | 5 | %4,3 | %25,5 |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 1 | 3 | 0/5 | 4/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 21 | 1 | 4 | 0 | %4,8* | %23,8* |
| 1201–1600 m | 131 | 11 | 12 | 16 | %8,4 | %29,8 |
| 1601–2000 m | 72 | 12 | 11 | 5 | %16,7 | %38,9 |
| 2001+ m | 23 | 6 | 0 | 5 | %26,1* | %47,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 195 | 25 | 26 | 24 | %12,8 | %38,5 |
| Arap | 52 | 5 | 1 | 2 | %9,6 | %15,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 93 | 14 | 12 | 10 | %15,1 | %38,7 |
| Handikap | 81 | 11 | 5 | 10 | %13,6 | %32,1 |
| Maiden | 55 | 4 | 8 | 3 | %7,3 | %27,3 |
| Satış | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fikri Harika | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| La Foule | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.12.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Kum | Fikri Harika | A. Yıldız | 6/10 | 13,70 |
| 13.12.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Kum | La Foule | U. Levent | 5/11 | 14,40 |
| 22.10.2025 | İstanbul | Satış 3 | 1600 Çim | Fikri Harika | M. Keçeci | 14/14 | 72,55 |
| 10.10.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Fikri Harika | A. Aslan | 14/14 | 26,60 |
| 30.09.2025 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Fikri Harika | G. Özçelik | 12/13 | 10,65 |
| 29.08.2025 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Fikri Harika | A. Kurşun | 9/12 | 12,30 |
| 03.08.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Fikri Harika | M. Kaya | 6/10 | 6,60 |
| 19.02.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Castigliano | H. Yolaçıcı | 11/14 | 66,20 |
| 12.02.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Castigliano | H. Yolaçıcı | 14/18 | 8,65 |
| 22.01.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Castigliano | H. Yolaçıcı | 7/9 | 9,20 |
| 04.01.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Castigliano | H. Yolaçıcı | 4/14 | 6,65 |
| 21.12.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Ribbon And Rainbow | M. Bilgin | 3/11 | 4,80 |
| 18.12.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Castigliano | H. Yolaçıcı | 6/7 | 7,00 |
| 30.11.2024 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Ribbon And Rainbow | A. Çelik | 4/12 | 5,05 |
| 13.11.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Ribbon And Rainbow | M. Çelik | 3/9 | 11,20 |
| 10.11.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Castigliano | G. Kocakaya | 5/8 | 2,50 |
| 03.11.2024 | İstanbul | Şartlı 5 | 2100 Çim | Ribbon And Rainbow | Ö. Özen | 4/7 | 11,85 |
| 23.10.2024 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Castigliano | G. Kocakaya | 5/8 | 2,80 |
| 23.10.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Çim | Ribbon And Rainbow | Ö. Özen | 4/12 | 33,90 |
| 06.10.2024 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Ribbon And Rainbow | A. Kurşun | 5/10 | 11,05 |
Sık sorulanlar
Semih Kaymaklı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Semih Kaymaklı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.12.2025, İstanbul.
Semih Kaymaklı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 2 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.