Antrenör
Zafer Avcı
Zafer Avcı'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Zafer Avcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 323 | 29 | 30 | 35 | %9,0 | %29,1 | −%54,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 13.11.2021, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 128 | 6 | 14 | 14 | %4,7 | %26,6 |
| 2020 | 195 | 23 | 16 | 21 | %11,8 | %30,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 296 | 27 | 30 | 31 | %9,1 | %29,7 |
| Bursa | 19 | 2 | 0 | 2 | %10,5* | %21,1* |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 142 | 15 | 14 | 15 | %10,6 | %31,0 |
| Çim · Normal | 122 | 8 | 11 | 12 | %6,6 | %25,4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 17 | 2 | 0 | 2 | %11,8* | %23,5* |
| Kum · Islak | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 1 | 3 | 0/8 | 4/8 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Kum · Sulu | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 102 | 9 | 9 | 8 | %8,8 | %25,5 |
| 1201–1600 m | 115 | 8 | 8 | 15 | %7,0 | %27,0 |
| 1601–2000 m | 92 | 12 | 11 | 9 | %13,0 | %34,8 |
| 2001+ m | 14 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %35,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 189 | 15 | 20 | 21 | %7,9 | %29,6 |
| İngiliz | 134 | 14 | 10 | 14 | %10,4 | %28,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 103 | 6 | 11 | 13 | %5,8 | %29,1 |
| Maiden | 100 | 11 | 10 | 11 | %11,0 | %32,0 |
| Handikap | 83 | 9 | 6 | 6 | %10,8 | %25,3 |
| KV-8 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| KV-6 | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| KV-7 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Satış | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| G | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.11.2021 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Koca Dağ | S. Özen | 5/12 | 1,75 |
| 12.11.2021 | Bursa | Şartlı 4 | 1500 Çim | Baba Ozan | M. Ok | 4/11 | 6,35 |
| 12.11.2021 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Süerdem | M. Ok | 6/9 | 13,00 |
| 11.11.2021 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Çim | Yahyahan | M. Kaya | 1/12 | 12,95 |
| 06.11.2021 | İzmir | KV-7 | 1800 Çim | Yahyahan | G. Gökçe | 5/11 | 6,85 |
| 06.11.2021 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Sevde Geç | G. Gökçe | 8/8 | 32,90 |
| 04.11.2021 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Defnehir | F. Avcı | 7/13 | 63,90 |
| 04.11.2021 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Runner Girl | M. Ok | 4/8 | 24,15 |
| 04.11.2021 | İzmir | KV-6 | 1300 Çim | Süerdem | G. Gökçe | 5/11 | 13,50 |
| 04.11.2021 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Akçatı | E. Aktuğ | 2/10 | 6,80 |
| 30.10.2021 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Şifne Güzeli | M. Bilgin | 10/13 | 20,70 |
| 30.10.2021 | İzmir | KV-7 | 1800 Çim | İdilkız | G. Gökçe | 4/9 | 1,80 |
| 23.10.2021 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Strong Beryl | M. Akın | 7/8 | 24,50 |
| 23.10.2021 | İzmir | Handikap 16 | 1300 Çim | Go Cyclone | M. Akın | 3/9 | 6,40 |
| 21.10.2021 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Çim | Dumbledore | F. Avcı | 9/11 | 22,05 |
| 20.10.2021 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Last Impact | F. Avcı | 9/11 | 51,70 |
| 16.10.2021 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Winner Dancer | F. Avcı | 11/17 | 13,30 |
| 16.10.2021 | İzmir | KV-8 | 1300 Kum | Urla Yavuzu | G. Özçelik | 11/11 | 17,70 |
| 16.10.2021 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Matmazel Beryl | M. Kaya | 3/9 | 2,45 |
| 16.10.2021 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Şifne Güzeli | A. Küründük | 5/9 | 5,50 |
Sık sorulanlar
Zafer Avcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Zafer Avcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 13.11.2021, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.