Antrenör
Mehmet Bulut
Mehmet Bulut'ın atları son 12 ayda 56 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 20 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (51 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Bulut antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 7 | 7 | 6 | %14,6 | %41,7 | – |
| Son 12 ay | 56 | 7 | 7 | 6 | %12,5 | %35,7 | −%72,0 |
| 2020'den bu yana | 507 | 76 | 64 | 57 | %15,0 | %38,9 | −%43,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 22.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 7 | 7 | 6 | %14,6 | %41,7 |
| 2025 | 76 | 12 | 12 | 2 | %15,8 | %34,2 |
| 2024 | 53 | 13 | 10 | 4 | %24,5 | %50,9 |
| 2023 | 48 | 11 | 4 | 8 | %22,9 | %47,9 |
| 2022 | 72 | 9 | 13 | 10 | %12,5 | %44,4 |
| 2021 | 164 | 23 | 17 | 21 | %14,0 | %37,2 |
| 2020 | 46 | 1 | 1 | 6 | %2,2 | %17,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 51 | 6 | 7 | 6 | %11,8 | %37,3 |
| Bursa | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 41 | 5 | 5 | 6 | %12,2 | %39,0 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| 1201–1600 m | 29 | 5 | 5 | 3 | %17,2* | %44,8* |
| 1601–2000 m | 14 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %28,6* |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 42 | 7 | 7 | 6 | %16,7 | %47,6 |
| Arap | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 26 | 1 | 4 | 2 | %3,8* | %26,9* |
| Şartlı | 16 | 4 | 2 | 3 | %25,0* | %56,3* |
| Satış | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Maiden | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 430 | 63 | 58 | 48 | %14,7 | %39,3 |
| Bursa | 54 | 13 | 5 | 7 | %24,1 | %46,3 |
| İstanbul | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Ankara | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 238 | 27 | 24 | 23 | %11,3 | %31,1 |
| Çim · Normal | 162 | 32 | 27 | 21 | %19,8 | %49,4 |
| Kum · Nemli | 37 | 2 | 7 | 6 | %5,4 | %40,5 |
| Kum · Islak | 22 | 3 | 0 | 4 | %13,6* | %31,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 16 | 5 | 1 | 1 | %31,3* | %43,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 4 | 1 | 2 | %36,4* | %63,6* |
| Kum · Sulu | 10 | 2 | 3 | 0 | %20,0* | %50,0* |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 120 | 22 | 9 | 17 | %18,3 | %40,0 |
| 1201–1600 m | 251 | 44 | 37 | 31 | %17,5 | %44,6 |
| 1601–2000 m | 121 | 9 | 18 | 9 | %7,4 | %29,8 |
| 2001+ m | 15 | 1 | 0 | 0 | %6,7* | %6,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 334 | 67 | 51 | 40 | %20,1 | %47,3 |
| Arap | 173 | 9 | 13 | 17 | %5,2 | %22,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 175 | 29 | 24 | 24 | %16,6 | %44,0 |
| Handikap | 97 | 7 | 8 | 11 | %7,2 | %26,8 |
| Maiden | 84 | 12 | 4 | 9 | %14,3 | %29,8 |
| KV-8 | 35 | 11 | 10 | 5 | %31,4 | %74,3 |
| KV-7 | 32 | 7 | 5 | 3 | %21,9 | %46,9 |
| KV-6 | 26 | 6 | 3 | 1 | %23,1* | %38,5* |
| G | 20 | 1 | 2 | 1 | %5,0* | %20,0* |
| KV-9 | 14 | 1 | 6 | 0 | %7,1* | %50,0* |
| Satış | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| A | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 12 | 5 | 3 | 0 | %41,7* | %66,7* |
| A. Küründük | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| M. Çiçek | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| H. Gökçe | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Ç. Taşcı | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| M. Göl | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A. Altın | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| M. Bilgin | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| O. Atmaca | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ö. Özen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bahisçi | 16 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %31,3* |
| Hükümdar Kız | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Moriarty | 7 | 0 | 2 | 3 | 0/7 | 5/7 |
| Dragon Pulse | 7 | 4 | 2 | 0 | 4/7 | 6/7 |
| Mürdün Kız | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Angel Dracarys | 5 | 3 | 0 | 1 | 3/5 | 4/5 |
| Habipbey | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Batman Çocuğu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Extensive | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Angel Dracarys | N. Avci | 1/6 | 2,45 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Angel Dracarys | M. Çiçek | 1/5 | 2,60 |
| 10.09.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Angel Dracarys | M. Çiçek | 1/10 | 3,30 |
| 10.09.2026 | İzmir | Satış 1 | 1400 Kum | Moriarty | N. Avci | 4/10 | 1,65 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Bahisçi | H. Gökçe | 7/10 | 9,60 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Angel Dracarys | M. Çiçek | 3/12 | 12,90 |
| 16.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Bahisçi | Ç. Taşcı | 4/9 | 7,75 |
| 08.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Hükümdar Kız | Ç. Taşcı | 14/14 | 94,00 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Moriarty | M. Bilgin | 3/11 | 3,65 |
| 02.08.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Bahisçi | Ç. Taşcı | 2/9 | 14,70 |
| 26.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Hükümdar Kız | A. Küründük | 9/20 | 36,35 |
| 26.07.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Bahisçi | H. Gökçe | 6/9 | 8,85 |
| 26.07.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Moriarty | M. Bilgin | 3/9 | 1,70 |
| 19.07.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Moriarty | A. Altın | 2/8 | 3,50 |
| 13.07.2026 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | Mürdün Kız | O. Atmaca | 8/11 | 31,90 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | Hükümdar Kız | M. Göl | 6/15 | 80,15 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 21 | 1600 Kum | Bahisçi | Ç. Taşcı | 3/7 | 16,70 |
| 29.06.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Mürdün Kız | A. İnci | 4/19 | 11,30 |
| 28.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Moriarty | A. Altın | 3/7 | 5,20 |
| 28.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Bahisçi | H. Gökçe | 7/11 | 9,80 |
Sık sorulanlar
Mehmet Bulut bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 48 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Bulut'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 22.10.2026, İzmir.
Mehmet Bulut en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 51 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.