Antrenör
Faruk Kemahlıoğlu
Faruk Kemahlıoğlu'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Faruk Kemahlıoğlu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 594 | 43 | 56 | 61 | %7,2 | %26,9 | −%63,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 11.12.2023, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 138 | 10 | 18 | 19 | %7,2 | %34,1 |
| 2022 | 292 | 17 | 23 | 23 | %5,8 | %21,6 |
| 2021 | 97 | 7 | 6 | 10 | %7,2 | %23,7 |
| 2020 | 67 | 9 | 9 | 9 | %13,4 | %40,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 578 | 41 | 54 | 60 | %7,1 | %26,8 |
| Bursa | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Adana | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| İstanbul | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 298 | 19 | 30 | 35 | %6,4 | %28,2 |
| Çim · Normal | 206 | 17 | 16 | 18 | %8,3 | %24,8 |
| Kum · Islak | 30 | 2 | 3 | 3 | %6,7 | %26,7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 18 | 3 | 0 | 2 | %16,7* | %27,8* |
| Kum · Nemli | 15 | 0 | 5 | 2 | %0,0* | %46,7* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Ağır | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Sulu | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 260 | 20 | 23 | 27 | %7,7 | %26,9 |
| 1201–1600 m | 213 | 9 | 19 | 18 | %4,2 | %21,6 |
| 1601–2000 m | 108 | 14 | 13 | 12 | %13,0 | %36,1 |
| 2001+ m | 13 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %38,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 508 | 32 | 52 | 54 | %6,3 | %27,2 |
| İngiliz | 86 | 11 | 4 | 7 | %12,8 | %25,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 269 | 16 | 22 | 24 | %5,9 | %23,0 |
| Şartlı | 134 | 11 | 16 | 9 | %8,2 | %26,9 |
| Handikap | 106 | 4 | 12 | 16 | %3,8 | %30,2 |
| KV-6 | 18 | 6 | 2 | 1 | %33,3* | %50,0* |
| KV-7 | 16 | 1 | 1 | 5 | %6,3* | %43,8* |
| KV-8 | 16 | 3 | 0 | 3 | %18,8* | %37,5* |
| Satış | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| Maiden/Satış | 10 | 1 | 1 | 2 | %10,0* | %40,0* |
| G | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| KV-9 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2023 | Bursa | Handikap 16 | 1900 Kum | Atom Cemil | E. Ökten | 6/9 | 6,55 |
| 03.12.2023 | İzmir | Handikap 22 | 1600 Kum | Erlikhan | A. Aslan | 6/9 | 13,35 |
| 03.12.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Atom Cemil | A. Aslan | 3/11 | 6,05 |
| 19.11.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1900 Kum | Atom Cemil | E. Ökten | 1/11 | 2,85 |
| 11.11.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Kıraç Köylü | M. Baydan | 9/12 | 20,35 |
| 02.11.2023 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Sarnıçkaya | M. Kaya | 14/15 | 2,05 |
| 28.10.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Çim | Adamkaya | M. Çelik | 11/11 | 2,50 |
| 21.10.2023 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Hükümsüz | M. Bilgin | 3/6 | 10,30 |
| 14.10.2023 | İzmir | KV-8 | 1200 Çim | Cidalı | A. Yıldız | 6/7 | 4,10 |
| 14.10.2023 | İzmir | KV-8 | 1200 Çim | Adamkaya | M. Çelik | 3/7 | 4,10 |
| 14.10.2023 | İzmir | KV-8 | 1200 Çim | Kayafatih | M. Kaya | 4/7 | 4,10 |
| 14.10.2023 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Yiğiter | M. Bilgin | 7/11 | 8,00 |
| 14.10.2023 | İzmir | Şartlı 5 | 2400 Çim | Yürek Star | M. Kaya | 2/8 | 2,10 |
| 12.10.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Çim | Rock Iron | M. Kaya | 5/9 | 1,55 |
| 05.10.2023 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kaya Hayat | A. Ceylan | 10/12 | 45,35 |
| 23.09.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Kıraç Köylü | M. Baydan | 7/12 | 9,95 |
| 21.09.2023 | İzmir | KV-6 | 1200 Çim | Mucize Han | M. Çiçek | 1/9 | 2,00 |
| 21.09.2023 | İzmir | KV-6 | 1200 Çim | Cidalı | M. Çelik | 2/9 | 2,00 |
| 16.09.2023 | İzmir | Handikap 17 | 2100 Kum | Oğlum Ayaz | A. Yıldız | 4/12 | 5,85 |
| 16.09.2023 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kıraç Köylü | M. Çelik | 10/10 | 5,15 |
Sık sorulanlar
Faruk Kemahlıoğlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Faruk Kemahlıoğlu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 11.12.2023, Bursa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.