Antrenör
Serhat Yıldız
Serhat Yıldız'ın atları son 12 ayda 107 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 43 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (40 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Yıldız antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 79 | 8 | 12 | 11 | %10,1 | %39,2 | −%51,3 |
| Son 12 ay | 107 | 12 | 14 | 17 | %11,2 | %40,2 | −%52,9 |
| 2020'den bu yana | 192 | 22 | 23 | 27 | %11,5 | %37,5 | −%35,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 79 | 8 | 12 | 11 | %10,1 | %39,2 |
| 2025 | 96 | 12 | 11 | 14 | %12,5 | %38,5 |
| 2024 | 17 | 2 | 0 | 2 | %11,8* | %23,5* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 40 | 6 | 5 | 8 | %15,0 | %47,5 |
| Antalya | 31 | 1 | 7 | 4 | %3,2 | %38,7 |
| Ankara | 19 | 4 | 1 | 0 | %21,1* | %26,3* |
| Adana | 13 | 1 | 0 | 4 | %7,7* | %38,5* |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 38 | 2 | 5 | 8 | %5,3 | %39,5 |
| Sentetik · Normal | 35 | 2 | 6 | 6 | %5,7 | %40,0 |
| Çim · Normal | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| Kum · Nemli | 8 | 3 | 1 | 1 | 3/8 | 5/8 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 3 | 1 | 1 | %25,0* | %41,7* |
| 1201–1600 m | 56 | 4 | 9 | 8 | %7,1 | %37,5 |
| 1601–2000 m | 22 | 2 | 2 | 4 | %9,1* | %36,4* |
| 2001+ m | 17 | 3 | 2 | 4 | %17,6* | %52,9* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 85 | 8 | 10 | 11 | %9,4 | %34,1 |
| İngiliz | 22 | 4 | 4 | 6 | %18,2* | %63,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 44 | 5 | 3 | 7 | %11,4 | %34,1 |
| Maiden | 21 | 3 | 3 | 3 | %14,3* | %42,9* |
| Şartlı | 20 | 3 | 5 | 3 | %15,0* | %55,0* |
| G | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| KV-6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Satış | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 51 | 8 | 7 | 9 | %15,7 | %47,1 |
| Ankara | 46 | 8 | 6 | 2 | %17,4 | %34,8 |
| Antalya | 31 | 1 | 7 | 4 | %3,2 | %38,7 |
| Şanlıurfa | 31 | 1 | 2 | 5 | %3,2 | %25,8 |
| Adana | 24 | 2 | 0 | 6 | %8,3* | %33,3* |
| Diyarbakır | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kocaeli | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| Elazığ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 85 | 6 | 9 | 15 | %7,1 | %35,3 |
| Sentetik · Normal | 40 | 2 | 7 | 6 | %5,0 | %37,5 |
| Çim · Normal | 30 | 6 | 2 | 4 | %20,0 | %40,0 |
| Kum · Nemli | 10 | 3 | 1 | 1 | %30,0* | %50,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 37 | 6 | 2 | 2 | %16,2 | %27,0 |
| 1201–1600 m | 87 | 5 | 13 | 13 | %5,7 | %35,6 |
| 1601–2000 m | 43 | 6 | 4 | 8 | %14,0 | %41,9 |
| 2001+ m | 25 | 5 | 4 | 4 | %20,0* | %52,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 151 | 15 | 19 | 19 | %9,9 | %35,1 |
| İngiliz | 41 | 7 | 4 | 8 | %17,1 | %46,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 74 | 8 | 4 | 13 | %10,8 | %33,8 |
| Şartlı | 53 | 7 | 10 | 7 | %13,2 | %45,3 |
| Maiden | 34 | 3 | 4 | 3 | %8,8 | %29,4 |
| G | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| KV-8 | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| KV-6 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| Satış | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Abiş | 22 | 4 | 4 | 4 | %18,2* | %54,5* |
| S. Çelik | 12 | 2 | 1 | 3 | %16,7* | %50,0* |
| M. Kaya | 12 | 3 | 3 | 3 | %25,0* | %75,0* |
| E. Aktuğ | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| M. Akgöbek | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| E. Çizik | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| A. Yıldız | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| M. Bilgin | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| E. Cankılıç | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| A. Kurşun | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Erselay | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Büyük Destan | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Besni | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Gezginç Bey | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Aınt Nobody | 7 | 3 | 1 | 2 | 3/7 | 6/7 |
| Ali Al Maqam | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Kökbeyi | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Dream On | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Cezzar Bey | 6 | 0 | 1 | 3 | 0/6 | 4/6 |
| Minik Anne | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Minik Anne | E. Atlamaz | 8/14 | 5,90 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Büyük Destan | V. Abiş | 2/9 | 1,05 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Besni | V. Abiş | 7/11 | 5,30 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Alabinit | M. Akgöbek | 6/10 | 3,15 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Besni | E. Aktuğ | 2/11 | 8,40 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Thunder Horse | V. Abiş | 2/9 | 4,20 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Büyük Destan | V. Abiş | 1/11 | 2,90 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Alabinit | V. Abiş | –/12 | 2,65 |
| 08.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Besni | E. Aktuğ | 4/8 | 2,20 |
| 08.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Büyük Destan | E. Aktuğ | 4/8 | 10,40 |
| 08.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Alabinit | V. Abiş | 6/8 | 1,35 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Besni | V. Abiş | 3/12 | 2,45 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Büyük Destan | E. Aktuğ | 3/12 | 2,25 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Besni | V. Abiş | 4/10 | 8,40 |
| 25.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Besni | V. Abiş | 13/15 | 2,85 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Kökbeyi | E. Çizik | 8/15 | 8,75 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Erselay | V. Abiş | 14/15 | 3,60 |
| 02.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Besni | V. Abiş | 2/10 | 3,45 |
| 22.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Kökbeyi | M. Bilgin | 3/16 | 9,25 |
| 22.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Çim | Erselay | V. Abiş | 1/10 | 5,15 |
Sık sorulanlar
Serhat Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 79 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Yıldız'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.10.2026, İstanbul.
Serhat Yıldız en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 40 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.