Antrenör
Zeynep Berfin Durgun
Zeynep Berfin Durgun'ın atları son 12 ayda 26 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (11 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Zeynep Berfin Durgun antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %25,0* | – |
| Son 12 ay | 26 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %23,1* | – |
| 2020'den bu yana | 336 | 23 | 34 | 45 | %6,8 | %30,4 | −%55,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 27.08.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| 2025 | 26 | 2 | 2 | 4 | %7,7* | %30,8* |
| 2024 | 41 | 1 | 2 | 5 | %2,4 | %19,5 |
| 2023 | 98 | 11 | 12 | 13 | %11,2 | %36,7 |
| 2022 | 101 | 7 | 10 | 14 | %6,9 | %30,7 |
| 2021 | 49 | 2 | 6 | 6 | %4,1 | %28,6 |
| 2020 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Kocaeli | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| İstanbul | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Sentetik · Normal | 10 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %40,0* |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 20 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %30,0* |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 26 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %23,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 13 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| Şartlı | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Handikap | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 151 | 12 | 16 | 8 | %7,9 | %23,8 |
| İstanbul | 84 | 7 | 10 | 21 | %8,3 | %45,2 |
| Bursa | 47 | 1 | 3 | 8 | %2,1 | %25,5 |
| Antalya | 23 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %26,1* |
| İzmir | 19 | 3 | 3 | 2 | %15,8* | %42,1* |
| Ankara | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 166 | 10 | 20 | 13 | %6,0 | %25,9 |
| Sentetik · Normal | 74 | 5 | 10 | 15 | %6,8 | %40,5 |
| Çim · Normal | 43 | 3 | 2 | 11 | %7,0 | %37,2 |
| Kum · Nemli | 29 | 3 | 0 | 3 | %10,3* | %20,7* |
| Kum · Islak | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 44 | 5 | 5 | 5 | %11,4 | %34,1 |
| 1201–1600 m | 172 | 11 | 21 | 29 | %6,4 | %35,5 |
| 1601–2000 m | 96 | 6 | 7 | 8 | %6,3 | %21,9 |
| 2001+ m | 24 | 1 | 1 | 3 | %4,2* | %20,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 214 | 17 | 23 | 28 | %7,9 | %31,8 |
| Arap | 122 | 6 | 11 | 17 | %4,9 | %27,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 134 | 9 | 15 | 18 | %6,7 | %31,3 |
| Şartlı | 83 | 5 | 8 | 11 | %6,0 | %28,9 |
| Maiden | 76 | 4 | 7 | 11 | %5,3 | %28,9 |
| Satış | 21 | 4 | 3 | 3 | %19,0* | %47,6* |
| KV-8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| KV-6 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| KV-7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Özçelik | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| G. Bektaş | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| A. Ceylan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Y. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| E. Bozdağ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ç. Taşcı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Kurşun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Ö. Özen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| C. Tepe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divine Gift | 12 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %50,0* |
| Orquidea Blanca | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Mystic Mirage | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| The Beautiful Ece | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Flight Mode | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Hold Me | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1900 Kum | The Beautiful Ece | G. Bektaş | 7/8 | 16,05 |
| 09.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Flight Mode | A. Ceylan | 6/9 | 19,15 |
| 03.07.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Divine Gift | A. Yıldız | 2/18 | 35,95 |
| 22.06.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Divine Gift | G. Bektaş | 8/17 | 5,80 |
| 14.06.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Divine Gift | G. Bektaş | 3/15 | 29,30 |
| 04.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Divine Gift | Y. Gökçe | 5/10 | 21,50 |
| 04.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Mystic Mirage | A. Ceylan | 11/11 | 59,50 |
| 26.05.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Divine Gift | Ö. Özen | 6/13 | 13,55 |
| 26.05.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Mystic Mirage | C. Tepe | 12/13 | 117,65 |
| 15.05.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Mystic Mirage | A. Ceylan | 17/20 | 14,05 |
| 15.05.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Divine Gift | Y. Gökçe | 3/20 | 14,05 |
| 21.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Divine Gift | M. Keçeci | 6/14 | 6,65 |
| 21.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Mystic Mirage | E. Bozdağ | 12/14 | 6,65 |
| 15.02.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Orquidea Blanca | Y. Gökçe | 6/13 | 22,45 |
| 27.01.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Divine Gift | G. Özçelik | 5/9 | 4,25 |
| 16.01.2026 | Antalya | Handikap 14 | 1400 Kum | Orquidea Blanca | Ç. Taşcı | 7/18 | 31,70 |
| 16.01.2026 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Divine Gift | Ç. Taşcı | 4/11 | 8,85 |
| 08.01.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | Divine Gift | G. Özçelik | 3/10 | 1,50 |
| 02.01.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | Divine Gift | G. Özçelik | 2/9 | 2,60 |
| 02.01.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Kum | Orquidea Blanca | G. Özçelik | 6/8 | 12,20 |
Sık sorulanlar
Zeynep Berfin Durgun bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 20 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Zeynep Berfin Durgun'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 27.08.2026, Kocaeli.
Zeynep Berfin Durgun en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 11 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.