Antrenör
Doğukan Çelik
Doğukan Çelik'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Doğukan Çelik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 535 | 55 | 67 | 67 | %10,3 | %35,3 | −%50,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 26.12.2024, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 132 | 10 | 10 | 11 | %7,6 | %23,5 |
| 2023 | 168 | 22 | 25 | 22 | %13,1 | %41,1 |
| 2022 | 130 | 11 | 18 | 23 | %8,5 | %40,0 |
| 2021 | 75 | 8 | 6 | 8 | %10,7 | %29,3 |
| 2020 | 30 | 4 | 8 | 3 | %13,3 | %50,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 338 | 35 | 47 | 35 | %10,4 | %34,6 |
| Bursa | 81 | 12 | 6 | 12 | %14,8 | %37,0 |
| İstanbul | 80 | 3 | 6 | 13 | %3,8 | %27,5 |
| İzmir | 24 | 4 | 6 | 6 | %16,7* | %66,7* |
| Ankara | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Antalya | 3 | 1 | 2 | 0 | 1/3 | 3/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 324 | 37 | 42 | 38 | %11,4 | %36,1 |
| Çim · Normal | 59 | 4 | 6 | 10 | %6,8 | %33,9 |
| Sentetik · Normal | 55 | 3 | 5 | 9 | %5,5 | %30,9 |
| Kum · Nemli | 49 | 4 | 6 | 7 | %8,2 | %34,7 |
| Kum · Islak | 31 | 6 | 4 | 3 | %19,4 | %41,9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 137 | 16 | 14 | 23 | %11,7 | %38,7 |
| 1201–1600 m | 266 | 29 | 39 | 28 | %10,9 | %36,1 |
| 1601–2000 m | 124 | 9 | 13 | 15 | %7,3 | %29,8 |
| 2001+ m | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 451 | 50 | 62 | 56 | %11,1 | %37,3 |
| Arap | 84 | 5 | 5 | 11 | %6,0 | %25,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 192 | 21 | 32 | 31 | %10,9 | %43,8 |
| Handikap | 187 | 20 | 24 | 19 | %10,7 | %33,7 |
| Maiden | 92 | 7 | 6 | 11 | %7,6 | %26,1 |
| KV-6 | 19 | 4 | 3 | 0 | %21,1* | %36,8* |
| KV-7 | 12 | 1 | 0 | 3 | %8,3* | %33,3* |
| KV-8 | 12 | 1 | 1 | 2 | %8,3* | %33,3* |
| G | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| A | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2024 | Kocaeli | Handikap 15 | 1200 Kum | Akınohı | G. Özçelik | 2/7 | 11,10 |
| 26.12.2024 | Kocaeli | Handikap 17 | 1400 Kum | Gaggo Bey | A. Aslan | 7/7 | 7,60 |
| 19.12.2024 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Gaggo Bey | C. Altun | 3/6 | 6,20 |
| 12.12.2024 | Kocaeli | KV-6 | 1400 Kum | Akınohı | İ. Söğüt | 5/6 | 11,25 |
| 05.12.2024 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Gaggo Bey | C. Altun | 3/7 | 4,05 |
| 05.12.2024 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Akınohı | G. Özçelik | 2/8 | 3,65 |
| 05.12.2024 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1400 Kum | Master Of Wınnıng | H. Çizik | 8/11 | 4,55 |
| 28.11.2024 | Kocaeli | Handikap 15 | 1700 Kum | Reyna | İ. Söğüt | 5/11 | 9,90 |
| 28.11.2024 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Akınohı | E. Bozdağ | 5/6 | 1,80 |
| 28.11.2024 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Mega Love | H. Çizik | 2/6 | 1,80 |
| 28.11.2024 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1800 Kum | Gaggo Bey | C. Altun | 4/9 | 18,15 |
| 21.11.2024 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Lupo Grigio | T. Yıldız | 2/9 | 5,60 |
| 17.11.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Reyna | E. Kadirler | 7/7 | 20,60 |
| 12.11.2024 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Mega Love | N. Avci | 7/7 | 2,15 |
| 12.11.2024 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Mali Girl | A. Arslan | 8/8 | 59,55 |
| 12.11.2024 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Gaggo Bey | M. Bilgin | 7/8 | 16,85 |
| 05.11.2024 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Sonpehlivan | M. Bilgin | 6/10 | 19,25 |
| 05.11.2024 | Kocaeli | KV-6 | 1200 Kum | Akınohı | B. Mırık | 7/9 | 20,95 |
| 05.11.2024 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Gaggo Bey | A. Aslan | 8/8 | 19,30 |
| 05.11.2024 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Magic Runner | E. Aktuğ | 1/8 | 4,15 |
Sık sorulanlar
Doğukan Çelik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Doğukan Çelik'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 26.12.2024, Kocaeli.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.