Antrenör
Yunus Aydın
Yunus Aydın'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yunus Aydın antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 51 | 2 | 1 | 1 | %3,9 | %7,8 | −%67,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.12.2021, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 39 | 2 | 0 | 0 | %5,1 | %5,1 |
| 2020 | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 48 | 2 | 1 | 1 | %4,2 | %8,3 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 32 | 2 | 1 | 1 | %6,3 | %12,5 |
| Çim · Normal | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 1201–1600 m | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1601–2000 m | 18 | 1 | 0 | 1 | %5,6* | %11,1* |
| 2001+ m | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 35 | 2 | 1 | 1 | %5,7 | %11,4 |
| İngiliz | 16 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 27 | 1 | 1 | 1 | %3,7* | %11,1* |
| Maiden | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Şartlı | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2021 | İzmir | Maiden/Satış | 1200 Kum | Aysever | H. Şimşek | 5/11 | 19,10 |
| 02.12.2021 | İzmir | G 3 | 1600 Kum | Cesurayak | H. Şimşek | 7/7 | 54,65 |
| 21.11.2021 | İzmir | Şartlı 3 | 2100 Kum | Cesurayak | Ç. Ok | 10/10 | 23,30 |
| 13.11.2021 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Çim | Dehme | M. Ok | 12/12 | 18,90 |
| 09.10.2021 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Cesurayak | O. Öz | 14/14 | 38,30 |
| 25.09.2021 | İzmir | Şartlı 3 | 2200 Kum | Cesurayak | F. Avcı | 11/11 | 38,40 |
| 26.07.2021 | Bursa | Handikap 15 | 1900 Kum | Cesurayak | O. Öztürk | 12/12 | 31,70 |
| 18.07.2021 | İzmir | Maiden | 1900 Çim | Crazy Women | K. Gökçe | 5/12 | 56,60 |
| 11.07.2021 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Crazy Women | M. Çelik | 19/20 | 34,60 |
| 11.07.2021 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Cesurayak | M. Bilgin | 17/17 | 35,65 |
| 11.07.2021 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Şanslı Kafkas | D. Palaur | 11/17 | 65,80 |
| 29.05.2021 | İzmir | Handikap 16 | 2400 Çim | Şanslı Kafkas | E. Aktuğ | 11/14 | 101,85 |
| 29.05.2021 | İzmir | Handikap 14 | 1300 Çim | Crazy Women | C. Yılmaz | 8/12 | 77,70 |
| 24.05.2021 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Cesurayak | H. Şimşek | 17/18 | 21,90 |
| 15.05.2021 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Cesurayak | N. Avci | 17/18 | 7,80 |
| 15.05.2021 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Crazy Women | S. Özen | 5/14 | 21,50 |
| 06.05.2021 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Çim | Şanslı Kafkas | E. Aktuğ | 13/18 | 40,75 |
| 06.05.2021 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Cesurayak | K. Gökçe | 7/11 | 59,40 |
| 01.05.2021 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Crazy Women | A. Alpagut | 7/13 | 12,00 |
| 01.05.2021 | İzmir | Handikap 14 | 1300 Çim | Şanslı Kafkas | M. Çelik | 12/14 | 10,35 |
Sık sorulanlar
Yunus Aydın bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yunus Aydın'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.12.2021, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.