Antrenör
Tuba Öztürk Timur
Tuba Öztürk Timur'ın atları son 12 ayda 25 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (20 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tuba Öztürk Timur antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 3 | 2 | 3 | %12,5* | %33,3* | – |
| Son 12 ay | 25 | 3 | 2 | 3 | %12,0* | %32,0* | – |
| 2020'den bu yana | 330 | 30 | 46 | 41 | %9,1 | %35,5 | −%61,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 27.10.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 3 | 2 | 3 | %12,5* | %33,3* |
| 2025 | 46 | 10 | 4 | 4 | %21,7 | %39,1 |
| 2024 | 105 | 5 | 19 | 16 | %4,8 | %38,1 |
| 2023 | 61 | 3 | 7 | 8 | %4,9 | %29,5 |
| 2022 | 36 | 6 | 3 | 3 | %16,7 | %33,3 |
| 2021 | 49 | 2 | 8 | 7 | %4,1 | %34,7 |
| 2020 | 9 | 1 | 3 | 0 | 1/9 | 4/9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 20 | 3 | 2 | 2 | %15,0* | %35,0* |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 19 | 2 | 2 | 2 | %10,5* | %31,6* |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 2 | 2 | 0 | 2/8 | 4/8 |
| 1201–1600 m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| 1601–2000 m | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 16 | 1 | 2 | 0 | %6,3* | %18,8* |
| İngiliz | 9 | 2 | 0 | 3 | 2/9 | 5/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Handikap | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Maiden | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 202 | 17 | 24 | 22 | %8,4 | %31,2 |
| İstanbul | 63 | 6 | 9 | 8 | %9,5 | %36,5 |
| Bursa | 34 | 4 | 7 | 5 | %11,8 | %47,1 |
| İzmir | 22 | 2 | 6 | 5 | %9,1* | %59,1* |
| Ankara | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 200 | 20 | 25 | 22 | %10,0 | %33,5 |
| Sentetik · Normal | 46 | 5 | 7 | 6 | %10,9 | %39,1 |
| Çim · Normal | 31 | 2 | 4 | 4 | %6,5 | %32,3 |
| Kum · Nemli | 29 | 2 | 4 | 5 | %6,9* | %37,9* |
| Kum · Islak | 15 | 1 | 4 | 2 | %6,7* | %46,7* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 69 | 6 | 12 | 8 | %8,7 | %37,7 |
| 1201–1600 m | 157 | 14 | 21 | 18 | %8,9 | %33,8 |
| 1601–2000 m | 98 | 10 | 12 | 15 | %10,2 | %37,8 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 212 | 25 | 33 | 29 | %11,8 | %41,0 |
| Arap | 118 | 5 | 13 | 12 | %4,2 | %25,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 122 | 11 | 20 | 16 | %9,0 | %38,5 |
| Handikap | 106 | 7 | 15 | 11 | %6,6 | %31,1 |
| Maiden | 34 | 4 | 4 | 3 | %11,8 | %32,4 |
| Satış | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
| KV-6 | 14 | 6 | 1 | 3 | %42,9* | %71,4* |
| KV-7 | 14 | 1 | 3 | 3 | %7,1* | %50,0* |
| KV-8 | 12 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %50,0* |
| G | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kadın Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çiçek | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| O. Atmaca | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| E. Çankaya | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| B. Gökçe | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Turan | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İ. Güreke | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Bilgin | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| İ. Katı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Le Patron | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kader Gücü | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Rico Pasha | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Lupelyan | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Hive Sultan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Siyah Pençe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Tale Of The Dream | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Lupelıus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Düzgörün Oğlu | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| My Lady Bug | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Kocaeli | KV-6 | 1200 Kum | Tale Of The Dream | M. Çiçek | 1/6 | 4,65 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | KV-7 | 2000 Kum | Rico Pasha | O. Atmaca | 3/11 | 28,00 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 1900 Kum | Rico Pasha | O. Atmaca | 4/13 | 10,55 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1500 Kum | Lupelyan | M. Çiçek | 8/10 | 14,15 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1500 Kum | Hive Sultan | İ. Güreke | 8/12 | 9,50 |
| 04.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Hive Sultan | E. Çankaya | 8/15 | 14,75 |
| 31.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Lupelıus | E. Çankaya | 3/6 | 12,05 |
| 28.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Düzgörün Oğlu | M. Bilgin | 2/10 | 4,10 |
| 23.07.2026 | Kocaeli | Satış 1 | 1800 Kum | Le Patron | O. Atmaca | 13/14 | 22,45 |
| 09.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Kader Gücü | İ. Katı | 6/8 | 3,30 |
| 30.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1500 Kum | Le Patron | A. Yıldız | 12/14 | 19,20 |
| 26.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Lupelyan | B. Gökçe | 1/10 | 2,40 |
| 23.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | My Lady Bug | Y. Gökçe | 3/7 | 4,15 |
| 16.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Rockstar | M. Keçeci | 5/10 | 9,15 |
| 04.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Royalcan | M. Turan | 2/14 | 3,30 |
| 04.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Kader Gücü | E. Atlamaz | 1/11 | 9,00 |
| 26.05.2026 | Kocaeli | KV-9 | 1700 Kum | Altınsima | M. Çiçek | 6/7 | 20,25 |
| 12.05.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Ceo Ender | M. Turan | 5/5 | 6,15 |
| 01.05.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Siyah Pençe | S. Çelik | 11/11 | 17,15 |
| 01.05.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Le Patron | B. Gökçe | 10/11 | 17,15 |
Sık sorulanlar
Tuba Öztürk Timur bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 24 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tuba Öztürk Timur'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 27.10.2026, Kocaeli.
Tuba Öztürk Timur en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 20 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.