Antrenör
Taner Türkmen
Taner Türkmen'ın atları son 12 ayda 38 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 16 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (20 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Taner Türkmen antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 | 3 | 4 | 5 | %9,7 | %38,7 | – |
| Son 12 ay | 38 | 5 | 6 | 5 | %13,2 | %42,1 | – |
| 2020'den bu yana | 428 | 64 | 59 | 65 | %15,0 | %43,9 | −%40,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 | 3 | 4 | 5 | %9,7 | %38,7 |
| 2025 | 71 | 14 | 7 | 14 | %19,7 | %49,3 |
| 2024 | 119 | 15 | 24 | 16 | %12,6 | %46,2 |
| 2023 | 87 | 14 | 12 | 16 | %16,1 | %48,3 |
| 2022 | 107 | 16 | 10 | 13 | %15,0 | %36,4 |
| 2021 | 13 | 2 | 2 | 1 | %15,4* | %38,5* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 20 | 1 | 1 | 4 | %5,0* | %30,0* |
| Adana | 18 | 4 | 5 | 1 | %22,2* | %55,6* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 18 | 2 | 5 | 2 | %11,1* | %50,0* |
| Çim · Normal | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Sentetik · Normal | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 1 | 4 | 1 | %9,1* | %54,5* |
| 1201–1600 m | 18 | 2 | 1 | 3 | %11,1* | %33,3* |
| 1601–2000 m | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 36 | 5 | 6 | 4 | %13,9 | %41,7 |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 13 | 1 | 5 | 1 | %7,7* | %53,8* |
| Şartlı | 10 | 2 | 1 | 3 | %20,0* | %60,0* |
| Handikap | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| KV-6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 214 | 36 | 26 | 33 | %16,8 | %44,4 |
| Adana | 190 | 27 | 31 | 30 | %14,2 | %46,3 |
| İstanbul | 19 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %15,8* |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 211 | 30 | 38 | 37 | %14,2 | %49,8 |
| Çim · Normal | 130 | 23 | 15 | 17 | %17,7 | %42,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 22 | 2 | 1 | 2 | %9,1* | %22,7* |
| Kum · Islak | 12 | 0 | 1 | 5 | %0,0* | %50,0* |
| Kum · Nemli | 11 | 3 | 1 | 0 | %27,3* | %36,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %30,0* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Sentetik · Normal | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Çim · Ağır | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 90 | 16 | 16 | 12 | %17,8 | %48,9 |
| 1201–1600 m | 214 | 29 | 28 | 35 | %13,6 | %43,0 |
| 1601–2000 m | 86 | 14 | 10 | 12 | %16,3 | %41,9 |
| 2001+ m | 38 | 5 | 5 | 6 | %13,2 | %42,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 401 | 61 | 57 | 62 | %15,2 | %44,9 |
| Arap | 27 | 3 | 2 | 3 | %11,1* | %29,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 144 | 28 | 17 | 22 | %19,4 | %46,5 |
| Handikap | 94 | 12 | 10 | 14 | %12,8 | %38,3 |
| Maiden | 85 | 12 | 19 | 12 | %14,1 | %50,6 |
| KV-6 | 29 | 7 | 7 | 3 | %24,1* | %58,6* |
| G | 24 | 1 | 1 | 3 | %4,2* | %20,8* |
| KV-7 | 23 | 3 | 1 | 5 | %13,0* | %39,1* |
| KV-8 | 9 | 1 | 1 | 3 | 1/9 | 5/9 |
| A | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| KV-9 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0/6 | 4/6 |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Çelik | 12 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %41,7* |
| M. Solmaz | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| M. Çelik | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| F. Sansar | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| M. Arslan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İ. Katı | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| E. Cankılıç | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Çelik | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| V. Abiş | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| H. Karataş | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| My Son Bera | 8 | 1 | 4 | 0 | 1/8 | 5/8 |
| Bıgboycaprıce | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Spic And Span | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| High Hills | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Prıncess Didi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Malcooba | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sultan İlhan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Good Luck Charm | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Wolka Maria | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| Ramsgate | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | High Hills | S. Çelik | 7/13 | 9,00 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Son Of Kerem | F. Sansar | 1/16 | 2,10 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | High Hills | M. Arslan | 9/18 | 16,45 |
| 04.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Prıncess Didi | S. Çelik | 9/11 | 8,45 |
| 22.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Kum | Prıncess Didi | F. Sansar | 6/8 | 11,55 |
| 18.08.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Dr Neco | V. Abiş | 3/8 | 2,75 |
| 08.08.2026 | Ankara | Şartlı 27 | 1200 Kum | Vekoma Lıght | H. Karataş | 2/12 | 2,65 |
| 30.07.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1400 Çim | Koca Ana | S. Yazıcıoğlu | 15/16 | 152,45 |
| 30.07.2026 | Ankara | KV-6 | 1300 Kum | My Son Bera | S. Çelik | 6/10 | 37,45 |
| 30.07.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1300 Kum | Spic And Span | M. Solmaz | 1/8 | 3,20 |
| 16.07.2026 | Ankara | Handikap 14 | 2100 Kum | Spic And Span | M. Solmaz | 6/6 | 4,25 |
| 04.07.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1200 Çim | Malcooba | M. Solmaz | 11/11 | 44,85 |
| 02.07.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Sultan İlhan | İ. Katı | 5/8 | 5,85 |
| 20.06.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Good Luck Charm | M. Çelik | 8/13 | 12,45 |
| 20.06.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Sultan İlhan | İ. Katı | 3/9 | 12,05 |
| 11.06.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1300 Çim | Good Luck Charm | A. Kurşun | 8/14 | 19,15 |
| 11.06.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1000 Çim | Ottantotto | E. Cankılıç | 5/8 | 14,15 |
| 09.06.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Kum | Malcooba | M. Çelik | 7/10 | 18,10 |
| 06.06.2026 | Ankara | G 2 | 2200 Çim | Bıgboycaprıce | S. Çelik | 9/13 | 38,70 |
| 06.06.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Kum | Kocahanım | M. Coşkun | 3/8 | 7,30 |
Sık sorulanlar
Taner Türkmen bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 31 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Taner Türkmen'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Adana.
Taner Türkmen en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 20 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.