Antrenör
Servet Binici
Servet Binici'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Servet Binici antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 33 | 4 | 4 | 3 | %12,1 | %33,3 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 09.01.2024, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| 2023 | 16 | 2 | 2 | 2 | %12,5* | %37,5* |
| 2022 | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| 2021 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 30 | 4 | 4 | 3 | %13,3 | %36,7 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 14 | 2 | 1 | 2 | %14,3* | %35,7* |
| Çim · Normal | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| 1201–1600 m | 14 | 2 | 1 | 2 | %14,3* | %35,7* |
| 1601–2000 m | 12 | 1 | 3 | 1 | %8,3* | %41,7* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 19 | 3 | 2 | 1 | %15,8* | %31,6* |
| İngiliz | 14 | 1 | 2 | 2 | %7,1* | %35,7* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 13 | 2 | 3 | 1 | %15,4* | %46,2* |
| Şartlı | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Maiden | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.01.2024 | Adana | KV-8 | 2000 Kum | Kaşemum Kara | H. Çizik | 4/8 | 10,40 |
| 02.01.2024 | Adana | Handikap 21 | 1400 Kum | Kaşemum Kara | H. Çizik | 2/7 | 1,60 |
| 02.01.2024 | Adana | Handikap 21 | 1400 Kum | Kılıç İbo | A. Çelik | 1/7 | 1,60 |
| 30.12.2023 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | Makawee | M. Sunkar | 10/10 | 15,20 |
| 24.12.2023 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Hüyme Sultan | N. Demir | 9/9 | 21,55 |
| 24.12.2023 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Getto | M. Sunkar | 3/7 | 6,80 |
| 23.12.2023 | Adana | Handikap 22 | 1900 Kum | Kaşemum Kara | V. Abiş | 2/11 | 3,30 |
| 11.12.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Tiryaki Bey | F. Felhan | 9/12 | 34,45 |
| 27.11.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Tiryaki Bey | A. Çankaya | 8/11 | 15,35 |
| 10.10.2023 | Adana | Şartlı 3 | 1300 Çim | Altın Mahir | M. Kıyak | 7/12 | 3,40 |
| 10.10.2023 | Adana | Handikap 14 | 1900 Çim | Makawee | F. Çetin | 2/9 | 4,95 |
| 03.10.2023 | Adana | Handikap 14 | 1800 Çim | Makawee | M. Sunkar | 7/12 | 1,80 |
| 03.10.2023 | Adana | KV-7 | 1200 Çim | Fezacan | M. Arslan | 8/9 | 30,70 |
| 03.10.2023 | Adana | KV-8 | 1300 Çim | Kılıç İbo | H. Çizik | 1/10 | 3,50 |
| 03.10.2023 | Adana | KV-8 | 1300 Çim | Altın Mahir | F. Bebek | 3/10 | 17,10 |
| 03.10.2023 | Adana | Handikap 15 | 2000 Çim | Dağkaan | F. Çetin | 1/11 | 3,45 |
| 03.10.2023 | Adana | Handikap 15 | 2000 Çim | Gökkara | M. Çelik | 6/11 | 3,35 |
| 03.10.2023 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Hüyme Sultan | M. Sunkar | 11/12 | 6,05 |
| 25.06.2023 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Çim | Raymond Reddington | U. Temur | 5/8 | 5,65 |
| 18.10.2022 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Prenses Göksu | N. Altın | 5/10 | 9,20 |
Sık sorulanlar
Servet Binici bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Servet Binici'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 09.01.2024, Adana.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.